PZ Cussons, Luksja 2 in 1, Naturalne Ekstrakty, Nawilżający żel pod prysznic `Perły i algi`

Nawilżający żel pod prysznic 2 in 1 doskonale myje i pielęgnuje Twoją skórę. Delikatne substancje myjące zapewniają skuteczne oczyszczanie skóry, a receptura żelu wzbogacona naturalnymi ekstraktami z Pereł i Alg daje uczucie zadbanej i zdrowej skóry. Ekstrakt z Pereł - przyczynia się do opóźniania efektów starzenia poprzez intensywne nawilżenie i ochronę przed negatywnymi wpływami środowiska zewnętrznego.
Ekstrakt z Alg - szeroko znany jest z właściwości nawilżających, antybakteryjnych, ochronnych i antycellulitowych.

Cena: ok. 7zł / 250ml

NIEOCZEKIWANE ZASKOCZENIE

Nie spodziewałam się zbyt wiele po tym kosmetyku, ale wygrałam go w konkursie więc skorzystałam. Bardzo przypadło mi do gustu opakowanie, lekka fala, dzięki czemu świetnie się go trzyma i na dodatek można go postawić na zakrętce. Zupełnie zaskoczył mnie zapach, trudny do opisania, ale nie mniej ma delikatną i wyważoną woń, która przypadała mi do gustu.
Konstancja żelu lekko gęsta, zapewnia wygodną aplikację, a co najważniejsze nie przecieka między palcami. Pieni się perfekcyjnie. Skóra jest po nim dokładnie umyta, odświeżona i aksamitna.

Używam tego produktu od:3 MIESIĘCY

Może być

Nigdy wcześniej nie używałam żeli pod prysznic Luksji.Postanowiłam więc w końcu przetestować go ten pierwszy raz a i nie ukrywam że zakup był też na moją kieszeń :) Jak go oceniem?Podoba mi się kształt opakowania,łatwo się je otwiera.Zapach też może być,chociaż kojarzy on mi się z mydłami Luksji.Denerwuje mnie nieco konsystencja.Nie jest wystarczająco gęsty dlatego trzeba na tą dłoń wycisnąć go dosyć sporo żeby się umyć :P Czy nawilża skórę?Trudno powiedzieć...Niby po prysznicu skóra wydaje się nawilżona ale potem taka...dziwna :/ Za tą cenę może być ;)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Nie do suchej skóry..

w sumie to można się zgodzić z poprzedniczkami:
- żel kiepsko nawilża, właściwie to wysusza
- skóra po jego użyciu strasznie mnie swędziała
- zapach mało oryginalny, w sumie trudno go nawet
określić
na plus można zaznaczyć:
+ poręczne opakowanie
+ dobra konsystencja
+ w miarę przystępna cena

Nie polecam do skóry suchej, być może u posiadaczek skóry bez problemów się sprawdziUżywam tego produktu od:miesiąca

Makijaż MaxFactor

chemiczny zapach

Nie podoba mi sie ten żel pod prysznic, bo ma straszny zapach. Jest bardzo chemiczny, ciężki, która odbiera przyjemność mycia. Pieni sie średnio. Nie mogę się doczekać, aż wreszcie się skończy. Nie polecam

hmm...

Zgadzam się z poprzedniczkami, że ten żel ma dość chemiczny zapach, przy pierwszym użyciu nieźle drażnił mój węch, ale niestety mam to szczęście, że szybko przyzwyczajam się do różnych zapachów. Dlatego mogę skończyć to opakowanie, co do reszty nie mam wielkich zastrzeżeń, jakoś się pieni, nie wysusza za bardzo, ale minusem jest jego wydajność, po 4 kąpielach, nie ma już połowy opakowania, no ale za cenę 5,5 zł nie będę bardzo narzekać. Sprubować zawsze można!Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

sztuczny

Zdecydowanie nie dla mnie. W kosmetykach cenię sobie naturalność, a jednocześnie skuteczność działania no i na tym specyfiku zdecydowanie się zawiodłam.

Począwszy od konsystencji aż do zapachu ten żel jest dla mnie po prostu niesamowicie sztuczny. Trzeba wycisnąć na prawdę sporą ilość, żeby umyć nim całe ciało. Konsystencja faktyczie jakaś taka klejąca i mazista... Praktycznie w ogóle się nie pieni. Zostawia na skórze delikatną warstwę "ochronną" i wszystko byłoby OK, gdyby nie ten okropny zapach, który utrzymuje się na moje niesczęście na długo po wyjściu spod prysznica:( (potrzebny neutralizujący balsam).

Ogólnie żel ten spawił na mnie wrażenie kosmetyku o bardzo miernej jakości... Miałam wrażenie, że niektóre popularne kosmetyki z kiosku są lepsze, a co ważniejsze przyjemniejsze w użyciu. Błękitny kolor i dłuuuuuga lista składników jakoś do mnie nie przemawiają...

ilość zużytych opakowań: 1

zawiodłam się

Bardzo lubie zel Luksji fioletowy z paczulą i zazwyczaj kupuje tylko jego. Nie wiem co mnie podkusilo na kupno innego :( Chyba ladny zapach i promocja w Rossmanie.
Jednak na tym zelu calkowicie sie zawiodlam. Jest jakis toporny, mazia sie po skorze. Trzeba go wycisnac dosyc sporo na gabke by umyc cale cialo. Zapach po jakims czasie zaczal mnie draznic. Porazka :(

Średni

Kupiłam, gdyz chciałam spróbowac któregoś zelu Luksja z tej nowej serii. Najpierw mialam ochote na gruszke ale po krotkim wahaniu w sklepie wybralam jednak ten (moze ze wzgledu na wspomniane na etykietce wlasciwosci antycelulitisowe dzieki zawartosci alg!?). Żel ładnie pachnie, jednak z czasem troche mi sie znudzil, co nie znaczy ze nadal mi sie nie podoba, po prostu przy codziennym stosowaniu kazdy kosmetyk ma do tego prawo. Żel nie nawilża tak jak sie tego spodziwalam co w przypadku zeli do mycia jest dla mnie sprawa priorytetowa. Zaczelam stosowac go do mycia glowy, gdyz sprawial ze mialam puszyste i ladnie pachnace przez caly dzien wlosy. O wlasciwosciach antycelulitisowych raczej nie ma co mowic. Podsumowujac zel ten jest średni, mozna kupic go jesli komus podoba sie zapach, na wlasciwosci nawilzajace nie ma raczej co liczyc.

Taki nijaki...

Na pewno nie kupię już tego żelu, choć ogólnie lubię mydełka Luksji. Ale ten mi nie odpowiada! Ma taki mdły zapach, który mocno mnie drażni i odrzuca. Niby morski ale nie do końca.

Nie powalił na kolana

Lubie żele Luksja, ale ten jest dosyć pzreciętny. Owszem ma ładny intensywny morski zapach, dobrze się rozprowadza i pieni, ale nie nawilża skóry, mam wręcz wrażenie, że ciutke przesusza ją. Może to ta piana?? Ogólnie fajny, przyjemny produkt, z interesującym kolorem żelu taki perłowy turkus ;) ale bez zachwytów szczególnych.
Średnio wydajny, ale średnio bliżej mało niż bardzo wydajny.