Body Care Firming Lotion

Body Care Firming Lotion

Balsam, który doskonale nawilża i ujędrnia całe ciało. Świetnie się rozprowadza, ma doskonałą konsystencję i przyjemny zapach. Po 3 tygodniach widać wyraźne efekty stosowania, może nawet nieco wcześniej!

Cena: 17 zł

doskonały

Miałam starą wersję i mam też nową. Dla mnie to te same balsamy tylko opakowanie zmienili;) Balsam jest cudowny, zapach, konsystencja, wchłania się błyskawicznie!! No i przede wszystkim na prawdę działa. Skóra znacznie mi się poprawiła, gładka i jędrna, miła w dotyku. Mam nieodpartą ochotę na serum:)

Używam tego produktu od:ocho chooo, a może i dłużej;)
Ilość zużytych opakowań: 8->... 5,6?? cos koło.

Najlepszy

Najlepszy balsam ujędrniający jakiego urzywałam.

-doskonale nawilża
-naprawde ujędrnia, skóra jest po nim bardziej sprężysta i elastyczna
-nie podrażnia skóry i nie powoduje u mnie uczulenia
-nie zostawia tłustego filmu
-pięknie pachnie
-konsystencja jest dobra, ale końcówkę produktu ciężko wydobyć z opakowania.

-jest trochę mało wydajny, ale ja go często i sporo używam bo mam przesuszoną skórę

Dużo lepszy niż inne balsamy w tej cenie, np. od Nivea Q10, który jest żadki, słabo nawilża i nie ujędrnia wcale.

Używam tego produktu od: od 1,5 miesiąca

a na mnie działa ;D

czasem jak czytam recenzje balsamów ujędrniających to mam wrażenie,że chyba jakaś dziwna jestem xD na mnie działają na innych nie.. xD
Balsam jest świetny:
*dobrze się wchłania
*ma świeży, przyjemny zapach
*ujędrnia!
*kóra jest gładziutka,napięta

polecam

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

depilacja brwi

może być

Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej powłoki na ciele, pachnie nawet ładnie. Jeśli chodzi o ujędrnianie to wydawałoby się podczas nakładania balsamu że skóra staję się jakby bardziej sprężysta, niestety gdy balsam się wchłonie to nie widać większych efektów. Stosowałam regularnie 2 razy dziennie.

mmm...taki sobie

Kupiłam za 15zł. Szkoda że nie jest w słoiczku. Zapach jakiś taki perfumowany ale dość przyjemny. Fajnie się wchłania ale jednak na skórze pozostaje tłusty film. Brrrr. A na efekty ujędrniania wciąż czekam!!!

ujędrnianie?

chyba juz wszystko zostało napisane... wiec jedynie dolacze sie do zdania innych: efektow ujedrniania nie widac, bo najzwyczajniej ich nie ma, nawilza okej, ale nie zmienia to faktu iz kosmetyk nie spelnia swojego glownego zadania. Zal wydanej kasy, lepiej zainwestowac w cos lepszego, albo pozostac przy tanich srodkach, bo efekty beda takie same. A Dove lepiej niech pozostanie przy "ujędrnianiu ciał supermodelek" chociaz dla producenta to podobno "żadne wyzwanie";)))))

Gdyby jeszcze ujedrnial..

Ujedrniania- nie zauwazylam, a to mi glównie chodzilo :(, co do nawilzania- jest ok. Zeby go wsmarowac, trzeba nie lada sily, bo sie rozlerwa troszke. Ale po tej cenie i marce cudu sie nie spodziewalam. Powinnam dac jedna*, ale za to ze chociaz utrzymuje b.dobry stopien nawilzenia skory, daje jedna *GRATIS. Ogólnie rzecz biorac- slaby kosmetyk.
ilość zużytych opakowań: 1

eeee :((

Kupiłam no bo spidziewałam sie ujędrnienia super-hiper .
A on jedynie nawilża. Nawet dobrze nawilża (zauważyłam że po kilku godzinach od zastosowania skóra jest ciągel dobrze nawilżona, dobry na "po saunie i po basenie).
No ale efektów ujędrnienia niet.
Nie mogę sie przyczepic do nawilżenia bo pozostawia skorkę miękką i gładką.
Zapaszek , jak to dove, nie kłóci sie z innymi, więc jest na plus.

Ilość zużytych opakowań: 1 i nie skusze sie więcej

oj nie..

ujędrniający? dobry żart.
Używałam tego balsamu z miesiąc, bo kupiłam duże opakowanie,skuszona pozytywnymi opiniami koleżanek no i musiałam go zmęczyć.
Jedyną zaletą jest to,że się ładnie wchłania. ale średnio mi pasują te dziwne grudki w nim...fuj. nawilża chyba wyjątkowo przeciętnie,bo nie zachwycił mnie pod tym względem.
a ujędrnienie to żart. przynajmniej,w moim przypadku.
Do ujędrniania są moim zdaniem najlepsze balsamy z kofeiną.
Nie polecam.
ledwo **

Może być

Balsam jak balsam. Nawilża na czwórkę z minusem. Za to b. dobrze się wchłania. Zapach ujdzie.
Trochę dziwna konsystencja, jak wylewam na rękę wygląda, jakby miał grudki, ale w dotyku tego nie odczuwam. Skusiłam się, bo był w promocji, ale nie zachwycił mnie i więcej go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: kończę jedno opakowanie

Lubie...

Lubie balsamy Dove, bo przyjemnie sie je uzywa, sa tanie, ladnie nawilzaja i ladnie pachna. Ten wylamuje sie zdecydowanie z charakterystycznej nuty zapachowej Dove ale zapach ten bardzo mi sie podoba. Mysle, ze chyba najbardziej ze wszystkich oferowanych przez Dove balsamow. Zreszta wedlug mnie balsamy Dove roznia sie tlko zapachem. Jezeli chodzi o dzialanie to nie rozrozniam ich wcale. Niemniej jednak na polce stoi piata juz butelka tego rodzaju i beda nastepne. Trudno mi natomiast powiedziec, czy ten balsam ma dzialanie ujedrniajace poniewaz nie mam malo jedrnej skory a uzywam go naprzemiennie z innymi balsamami. Mysle, ze zasluguje na 4*.

a ja lubię

Co prawda efekt ujędrnienia nie jest spektakularny, ale ja go naprawdę odczuwam. Szybko się wchłania, nie natłuszcza, przyjemnie pachnie. Niezbyt wydajny.
Na dłuższą metę nie radzi sobie niestety z suchymi miejscami, np. łokcie, ramiona, łydki. Ale na wyjazd może być.