Avon, Floral Prints, Lavender EDP

Avon, Floral Prints, Lavender EDP

Calkiem niezle

Kupilam te wode, bo akurat cos mnie naszlo na lawende no i byla po raz ostatni w katalogu. Zpach jest lawendowy, ale ma tez jakas nietypowa, lekko slodka nute, ktora chyba miala ozywic caly zapach i bardziej przyciagnac kobiety. Lawenda jest z reguly bardzo kolonska, ta z Avonu nie:) I musze przyznac, ze jest calkiem trwala, przyjemna. Uzywam jej jednak na codzien, tak zeby sie tylko czyms psiknac no i zeby odstraszyc komary;) Z reguly wybieram bardziej skomplikowane i lepsze jakosciowo zapachy. Flakon - prosty i ladny.

Używam tego produktu od: tygodnia

Dziwna

Mam tą wodę toaletową już od kilku miesięcy ale do tej pory nie mogę się do niej przyzwyczaić i naprawdę nie wiem co mam o niej sądzić.Pachnie lawendą, niestety zapach jest zbyt cierpki i duszący.Dla mnie lawenda ma uspokajać, a nie pobudzać;).Hmmm.....Według mnie flakonik jest prosty, aczkolwiek bardzo elegancki;).

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jestem w trakcie pierwszego

ostra lawenda

Do tej pory lawenda kojarzyła mi się z uspokajającym, kojącym, łagodnym zapachem. Zapach tej wody to niby czysta, niczym nie złamana lawenda. Jednak zapach jest ostry, koloński, mój nos raczej drażni niż uspokaja. Flakon prosty, niewyszukany.