Velvet Touch, Lipliner (Wodoodporna konturówka do ust)

Velvet Touch, Lipliner (Wodoodporna konturówka do ust)

Świetna konturówka

Jedna z lepszych konturówek, jakie miałam. Traktuję ją jako pomadkę i wypełniam całe usta, kolor trzyma się prawie cały dzień :) Można śmiało pić i jeść, trzeba tylko uważać przy tłustych potrawach - wtedy musimy zrobić poprawki. Ładne kolory, konturówka nie podkreśla suchych skórek, nie wysusza ust - polecam :)

DOBRA

Cóż, uczucia mam mieszane . Moze wymienię plusy najpierw :

+ miękka
+ łatwo obrysowuje się nią usta
+ jeśli się nie je to utrzymuje się dość długo na ustach
+ ładna czaerwień (mam simply red)
+ nawet wydajna (wystarcza na okolo 2 - 3 miesiace jesli uzywa sie jej codziennie robiac poprawki w ciagu dnia gdy zejdzie z ust)
+ dobrze się na niej trzyma pomadka

no a teraz minusy :
- z jedzeniem przegrywa (nie sciera sie całkiem ale zdecydowanie wymaga poprawek)
- cena jak na ta trwalosc i wydajnosc moglaby byc nizsza
- mały wybór kolorów

Narazie szukam dalej KWC ale poki nie znajde to bede jej uzywac bo jest niezła.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

doskonała

Moja pierwsza konturówka do ust, zakupiona po magicznym makijażu pani z Gosha. Mam dość wąskie usta, ale specjalnie się tym nigdy nie przejmowałam, jednak kiedy zobaczyłam efekt po konturówce - oniemiałam. Usta wyraźne, ale nie przerysowane, w delikatnym, naturalnym odcieniu.

Zakupiłam kredkę w odcieniu Nougat, delikatną i neutralną. Kredka jest bardzo miękka, nie przysparza problemów nawet takim laikom konturówkowym jak ja.

Bardzo trwała, nie straszne jej picie i jedzenie.

Dzięki swej miękkości, płynnie sunie po konturze, to jej największy plus, ciężko sobie zrobić nią krzywdę.

Plus za wydajność, używam od miesiąca co drugi, trzeci dzień, a temperowałam póki co dwa razy.

Polecam fankom naturalnego looku.

Bobbi Brown - nude make up - usta

fajna

Fajna konturowka miekka i latwo sie nia rysuje. Moj debiut z konturowka do szminki przebiegl dzieki niej wzorowo. Bardzo latwo zrobic nia perfekcyjny zarys. Mi wyszlo za 1 razem. Nie sciera sie utrzymuje kontur. Polecam

Używam tego produktu od: kilka razy użyłam

Świetna :)

Muszę przyznać że to moja pierwsza i jedyna dotąd konturówka jaką do tej pory nabyłam i muszę powiedzieć że lepiej trafić mogłam.Mam ją w kolorze 02,który jest bardzo zbliżony do koloru moich ust.Nie obrysowuję nią ust,a jedynie koloruje całe,jako baza pod inną pomadkę.Usta pomalowane nią mają głęboki,matowy,acz nie wysuszony wygląd:) Wyglądają bardzo fajnie.Nałożona na nią pomadka nie schodzi z ust aż do 6 h,wliczając w to jedzenie i picie.Trzyma się idealnie i nie rozmazuje :) Myślę że kupię ponownie właśnie tą,jeżeli się skonczy :) Polecam..

Nie jest to KWC, ale całkiem niezła

Kupiłam tą konturówkę w drogerii Natura za około 25 zł.
Plusy
+Muszę powiedzieć, że jest całkiem trwała, trwalszej szczerze mówiąc nie spotkałam.
+ Maluje się nią dość dobrze.
Minusy
- Jedyny minus to niewielki wybór kolorów, ja osobiście nie znalazłam idealnego.
Podsumowując konturówka jest OK, ale nie jest to jeszcze KWC.

Za tę cenę - nie warto

Zacznę od tego, że kredka kosztowała mnie w okolicy 30 zł...

+ ładne kolory, unikalne jeśli chodzi o ofertę innych firm

i to by było na tyle....

- trwałość przeciętna - czyli bez rewelacji

- za miękka, a z tego wynika wiele problemów:
trudno o precyzję (rozmywa się po czasie), jest mało wydajna, a ponieważ obudowa jest zbyt twarda w stosunku do rysika - ciężko ją strugać

Podsumowując: może gdyby kosztowała 15 zł, sięgnęłabym po nią znów, ale niestety - w zasadzie rozczarowałam się

Łatwa w użyciu

+ naturalne odcienie
+ bardzo trwała
+ nie za miękka, nie za twarda, bardzo łatwo obrysować nią kontur ust
+ trzyma szminkę w swoim miejscu ;)
+ wygląda naturalnie, nie odznacza się
+ idealna dla nie wprawnej ręki

Używam tego produktu od: ok. 2-3msc

dobra!

Nie mam się zbytnio do czego przyczepić.Posiadam kolor Anemone - taki przygaszony róż,bardzo ładnie prezentuje się na ustach,nienachalnie,dość naturalny kontur.Maluje się nią miękko i lekko.Trwałość całkiem dobra,aczkolwiek nie powiedziałabym że jest aż wodoodporna...Stosuję tę konturówkę również ze szminką Gosha i jestem naprawdę zadowolona z efektu.Dobry produkt.Polecam.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

bez rewelacji

Jedno trzeba przyznać przy ocenie tego produktu: trzyma się zażarcie baaaaardzo długo (aż za...). Ale jest i minus tego stanu: ciężko sie nią maluje - bo potrafi sie "sklupiać" i nierównomiernie schodzi. Poza tym jak dla mnie jest za miękka i dlatego mało precyzyjna. Odłożę ją w toaletce do zimy - może wtedy będzie lepiej?