High Definition Photo Creamy Rouge (Kremowy matowy róż do policzków)

High Definition Photo Creamy Rouge (Kremowy matowy róż do policzków)

Matowy róż do twarzy idealny do zdjęć.
Bell stworzył przełomową serię produktów Photo HD, wśród nich High Definition Photo Creamy Rouge. Ten kompaktowy róż utrwala makijaż i sprytnie matuje, zapewniając transparentną, naturalną oraz rozświetloną i wygładzoną twarz, idealnie prezentującą się na zdjęciach oraz z bliska. Dostosowuje się do każdego typu karnacji i cery. Dostępny w dwóch odcieniach.

Pozytywne zaskoczenie.

Zawsze bałam się kremowych produktów w postaci rozświetlaczy czy róży. Nakładanie na produkty pudrowe wydawało mi się ryzykowne, a nakładanie pod produkty pudrowe bezsensowne i mało efektowne. Aż pewnego dnia dostałam ten róż...
Jest świetny. Nałożyłam go na przypudrowaną skórę i nic się nie wytarło, nie zrobił mi dziur. Kolor (02) jest bardzo naturalny i z kremowego przeradza się po wklepaniu w pudrowy.
Naprawdę bardzo dobry kosmetyk i, jak przystało na firmę Bell, niedrogi.
Polecam.

Ulubieniec!

Nigdy wcześniej nie używałam kremowych róży do policzków i bałam się, że nie będę umiała pracować z takim kosmetykiem. Jak się okazało jego rozprowadzenie jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku róży w kamieniu! Choć mój kolor (nr 02) wygląda na taki bardzo różowy, to w rzeczywistości po nałożeniu odcień jest bardzo naturalny i delikatny. Doskonale stapia się ze skórą. Utrzymuje się na twarzy cały dzień, nie tworzy plan i przede wszystkim nie migruje, co bardzo często zdarzało mi się w przypadku róży w kamieniu.

jestem zadowolona

Mam ten róż w kolorze 01. Z tego co się orientuję dostępne są tylko dwa odcienie. Mój jest bardziej różowy, dwójka to bardziej kolor brzoskwini.
Kupiłam go na początku jesieni. Był tani, był nowością, a ja potrzebowałam na gwałt różu po tym jak zostawiłam u siostry całą kosmetyczkę.
Bardzo lubię róże w musie, ale od razu zaznaczam, że tutaj mus jest tylko z nazwy. Róż ma dość gęstą konsystencję, jak bardzo odżywczy krem. Bardzo mi się ona podoba.
Napigmentowanie też jest dobre. Kiedy wezmę go odrobinę na koniuszek palca, to spokojnie wystarczy. Jest przez to bardzo wydajny. Używam go już ponad pół roku, codziennie, a mam jeszcze około pół opakowania, a miałabym dużo, dużo więcej, gdyby nie dorwało się do niego moje dziecko.
Róż utrzymuje się na twarzy niemal cały dzień. Nie tworzy plam. Daje ładny, naturalny efekt.
Opakowanie całkiem ładne i co najważniejsze solidne. Troszkę ciężko go dostać, ale warto szukać. Bardzo fajny produkt w wyjątkowo niskiej cenie. Polecam.