Schwarzkopf Gliss Kur, Satynowy Brąz, Balsam do włosów

Schwarzkopf Gliss Kur, Satynowy Brąz, Balsam do włosów

Balsam stworzony po to aby włosy brązowe były jeszcze piękniejsze. Innowacyjna formuła zawierająca SCAN REPAIR KOMPLEX i cenny olejek z orzechów brazylijskich zapewnia brązowym włosom wszystko czego potrzebują: itensywną pielęgnację oraz głęboki połysk.
Balsam Gliss Kur Satynowy Brąz podkreśla unikalne piekno brązowych włosów. Specjalna formuła pielęgnuje naturalne lub farbowane brązowe włosy. Podkreśla róznorodność brązowych odcieni włosów i nadaje im fascynujący blask pełen lśniących refleksów oraz ułatwia rozczesywanie - aby włosy brązowe były jeszcze piękniejsze.
Balsam do spłukiwania.

Doskonały

Jest po prosty świetny!
Ma cudowny zapach,nie przeciąża włosów, łatwiej się rozczesują, są błyszczące, pachnące, leciutkie i miłe w dotyku. Dodatkowo chroni kolor. Mój KWC!!!
Szkoda że ciężko jest mi go znaleźć:(
Ale wysiłek się opłaca:)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:duuużo:)

fantastyczny :)

Właściwie balsam zakupiłam zachęcona pozytywami na Wizazu :) No i nie zawiodłam się. Posiada właściwie same plusy :) Stosuję go po każdym myciu, włosy są minimalnie bardziej obciążone niż po innych odżywkach, ale za to wyglądają pięknie :)Balsam ma gęstą kremową konsystencję i bardzo przyjemny zapach - jakiś taki migdałowo-orzechowo-czekoladowy (przynajmniej w moim odczuciu)Jest bardzo wydajny - używam już około miesiąca a mam wrażenie że ubyła może z 1/4 kosmetyku. Opakowanie bardzo estetyczne i wygodne w używaniu. Co do właściwości pielęgnacyjnych to po jego użyciu włosy są gładkie, odżywione, pełne blasku i zdrowe na całej długości ;) Pozatym faktycznie kolor brązowy jest delikatnie ożywiony :) Chyba lepszej rekomendacji nie potrzeba :) Polecam !

Piękny zapach, chroni kolor

Włosy po tej odżywce są miękkie i puszyste, przyjemne w dotyku, odżywione. Kolor wzmocniony i w pełni chroniony przed blaknięciem. Łatwe rozczesywanie i układanie. Piękny zapach, super wydajność. POLECAM

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: wiele

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

świetny

Odżywka jest świetna, najlepsza z tych podkreślających kolor brązowych włosów.
Moje włosy swego czasu były na pograniczu blondu i brązu a po tej odżywce są rewelacyjne - błyszczące, gładkie, łatwo się rozczesują i KOLOR-najważniejsze.

Dodatkowy plus to to, że działa bardzo szybko - 3x w tygodniu i po 2 tygodniach można używać już rzadziej, tylko dla utrzymania koloru.
Polecam... bo właściwie nie mam się do czego przeczepić.

Używam tego produktu od: dawna! od roku?
Ilość zużytych opakowań: dużo:)

Głądkość, połysk i zapach ...

- intensywny zapach, który utrzymuje sie jeszcze długo po umyciu
- włosy bardzo łatwo się rozczesują
-nie są obciążone
-są gładkie, miekkie, dobrze się układają
-ładnie się błyszczą

-nie widzę róznicy w odcieniu moich brązowych włosów, chociaż cudów nie oczekiwałam
-WYPADA mi po nim więcej włosów
-zbyt długo zajmuje mi spłukiwanie włosówUżywam tego produktu od:miesiąca

Na 3

Całkiem ładnie pachnie, włosy rozczesują się łatwo, są odżywione, ale to chyba wszystkie zalety jakie dostrzegam.
Balsam jest w miarę ciężki. Jeśli chodzi o podkreślanie koloru włosów naturalnych: znam inne produkty które robią to lepiej.

Używam tego produktu od: 2 mcy

mhm :)

Balsam, a racze odżywka bosko pachnie i zapach ten długo utrzymuje się na wloskach. Łatwo się póżniej rozczesują, są gładkie,miękkie i odżywione:) Fakt, że podkreśla brąz włosów, ale przez to zaczyna on wpadać trochę w rudości co niezbyt mi odpowiada:/ Mimo to na pewno go kupię jeszcze nieraz bo super spełnia swoje zadanie, a poza tym ten zapach...

Używam tego produktu od:kilku mcy

Lubię

Odżywka bosko pachnie, a włosy są po niej gładkie, bezproblemowo się rozczesują, ale nie są obciążone. Jeśli chodzi o kolor, to faktycznie mam wrażenie, że nieznacznie przechodzi on w pewien określony rodzaj brązu, ale to mi akurat nie odpowiada, bo wolę mieć jak najciemniejsze włosy ;] Nie zauważyłam jakiegoś długotrwałego dobrego wpływu na czuprynę, ale nikt tego chyba nie obiecuje. Po umyciu włosy są fajne i to mi wystarcza.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: 1 na pewno, nie pamiętam, czy było więcej

Doskonała!

Ślicznie pachnie, świetnie nabłyszcza włosy, wydobywa cudowny, głęboki brąz. Włosy są miękkie, nieobciążone, świetnie się rozczesują i po żadnej innej włosy nie są tak gładkie po spłukaniu.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo:)

super:)

konsystencja jak każdej typowej odżywki ale zapach cudowny, orzeczy i jakby kakao... zakochałam się w nim a dodatkową zaletą jest to że bardzo długo utrzymuje się na włosach...
samo działanie również bardzo adawalające, mam ciemno brązowe włosy a po tej odżywce( stosowałam razem z szamponem) nabrały cudownego blasku i takiego głebokiego koloru, że znajomi zaczęli pytać czy przypadkiem nie farbowałam włosów:)
jednak z czasem włosy się przyzwyczajajają i efekt nie jest już tak spektakularny wówczas trzeba zmienić odżywczke:)
polecam!!!

Używam tego produktu od:pół roku

suuuuuuuuuper!.

cały czas ten produkt gości na mojej półce w łazience. uwielbiam to uczucie gładkich, mokrych włosów. :D włosy świetnie się po nim rozczesują. na efekty nie trzeba długo czekac. kolor? hmm.. ja mam ciemnobrązowe włosy, więc jeśli już tylko pogłębia go.

ogólnie- miodzio. ;)

Używam tego produktu od:dawna.
Ilość zużytych opakowań:niezliczona ilośc!!!

Bardzo dobry!

Przede wszystkim plus za piękny zapach. Włosy sa po użyciu gładkie, łatwo się rozczesują. :) Już po kilku użyciach nabierają delikatnego brązowego blasku. Bardzo przyjemnie się stosuje.

Używam tego produktu od: 2 lata