Happy Style, Odżywienie, Krem jogurtowo - odżywczy o działaniu łagodzącym

Happy Style, Odżywienie, Krem jogurtowo - odżywczy o działaniu łagodzącym

Lekki krem o konsystencji jogurtu oparty a skłądniku Calmiskin bogatym w składniki odżywcze i nawilżające suchą skórę, jak wapń, witaminy, tłuszcze i proteiny. Krem poprawia komfort skóry, łagodzi podrażnienia, odżywia zmęczoną skórę. Daje poczucie relaksującego odprężenia. Lipomoist - wybitny składnik nawilżający i ujędrniający, sty,uluje produkcję elastyny i kolagenu. Happy-dorfine pobudza zawarte w skórze endorfiny, substancje dodające sił witalnych wyzwalających energię.
Polecany do skóry suchej i mieszanej.

Cena: 13 zł / 50 ml

okropieństwo

Miałam nieprzyjemnosc uzywac tego kremu ponad rok temu. Kupiłam go skuszona podobizna do Happydermu LOreala ale to była złudna podobizna. Na początku byłam nawet całkiem zadowlolona,miałam wersje jogurtowa, wygładził mi cere i ładnie pachniał, ale po ok tygodniu zaczeły mi wyskakiwac po nim krosty, istny wysyp (co nigdy mi sie nie zdarzyło po innym kremie). Musiałam jeszcze przez kilka miesięcy leczyc buzke :( Oddałam go mamie która równiez zauwazyła ze wyskakuja jej pryszcze!! (dziwne w jej wieku) i oddała go babci. Nie wiem co sie z nim potem stało i nie interesuje mnie to. Wiem ze w czasie uzytkowania połamało sie wieczko zrobione z tandetnego plastiku i krem sie nie dał zamknąc.

Używam tego produktu od: ok 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: poczatek pierwszego i ostatniego

bez oklasków

Krem kupiłam z nadzieją stosowania na noc. Co do zapachu miałam inne oczekiwania, konstystencja w miarę, ale dosyć długo się wchłania i zostawia nie miły film na twarzy.Nie zauważyłam nawilżenia godnego pochwały.Za to najgorsze co może być to te OPAKOWANIA! Są beznadziejne, jak taki krem upadnie to od razu łamie się całe wieczko i co tu duzo mówić nie zakręcisz go już! A wiadomo co się robi z niezamkniętym kremem...Wielki minus za taki słoiczek-niewypał:(

Używam tego produktu od:sporadycznie

dobry

uzywam go na noc. Wmasowuje sie latwo, dobrze nawilza.
Zapach do zniesienia. Krem zamkniety w szklanym sloiczku. Ladnie wyglada, ale ciezki.
Jestem zadowolona.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

depilacja brwi

morela?gdzie?

coś nie mam szczęścia do tych zapachów w Kolastynie,potrafią skutecznie mnie odstraszyć.Używałam go na dzien i kiepsciutko radził sobie z wysuszoną i podraznioną skórą,nie czynił szkody,co ostatnio też zaczęłam doceniać w kosmetykach:(Słoiczek nawet ładny,chociaż na podróż nie za bardzo,bo jest ciężki i szklany.Ładny morelowy kolorek,kosztuje 14 złotych(dostałam do niego peeling gratis,ale o tym to już później),ale zapach,lepiej nie wspominać...

Dobry!

Mam wersję rozświetlająco - energizująca, która używam na dzień i jogurtową, którą podobnie jak poprzedniczka, stosuję na noc. Obydwa kremiki mają morelowy zapach i kolor (pierwszy dodatkowo rozświetlające drobinki). Krem jogurtowy jest jednak gęstszy, bardziej tłusty, słabiej się wchłania ale za to bardzo dobrze nawilża, nie podrażnia, nie zatyka porów i naprawdę nie żałuję zakupu! Bardzo dobry produkt Kolastyny!

zadowolona :)

Pasuje mi ten krem. Używam go tylko na noc, na dzień potrzebuję czegoś matującego. Z nawilżeniem i odżywieniem skóry radzi sobie bardzo dobrze, nie nękają mnie suche skórki ani ściągnięcie skóry. Wchłania się dobrze, pod warunkiem, że użyjemy go w małej ilości, w większej zostawia warstwę i połysk na twarzy. Ma ładny kolor (morelowy) i zapach. Zamknięty w porządnym, szklanym pojemniczku, niestety o wąskim ujściu, pod koniec słoiczka trzeba będzie się gimnastykowac. Nie wyskakują mi po nim niemiłe niespodzianki. Skóra jest uspokojona. Dobry krem.