Chrome Nail Makeup

Chrome Nail Makeup

Lakier z linii Chrome nada Twoim paznokciom niesamowity blask oraz zapewni ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Zawiera mikrocząsteczki odbijające światło, co właśnie powoduje efekt lustra na paznokciach.

Jak zapewnia producent, lakier jest bardzo trwały, pod warunkiem odnawiania go (nakładanie jednej warstwy) co 2 dni.

Cena: ?/ 13,3ml

kolor przepiękny, trwałość zerowa

Dostałam kilka lakierów Sally Hansen od koleżanki więc całe szczęście nie przyszło mi za nie płacić...bo nie warto. Wśród innych był też ten.

+piękny kolor
+wygodny pędzelek
+dobre, równomierne krycie
+nie zostawia smug
+idealna konsystencja
+szybko wysycha na paznokciu
+długo nadaje się do użytku (ja mam swoje około sześć lat a koleżanka przede mną miała je też kilka i nadal śmiało można ich używać!)
+wygodne, estetyczne opakowanie

- momentalnie odpryskuje
-szybko się ściera

Nie wiem czy sama bym go kupiła.

Używam tego produktu od: kilku lat

Tylko na jedną imprezę

Zdobyłam ten lakier dość przypadkowo na wymiankach... to i dobrze, bo Sally Hansen ma dość drogie produkty, a ten zdecydowanie nie jest wart tej ceny.

To lakier dosłownie na jeden wieczór - po południu pomalowałam paznokcie i lakier nie przetrwał wieczornej kąpieli... a na drugi dzień rano schodził płatami. Jestem doświadczona w malowaniu paznokci, rzadko się trafia aż tak nietrwały lakier.

No ale dalej się nim maluję, bo w końcu bardzo mi się podoba - mam Purple Sapphire, piękny metaliczny fiolet.

Łatwo się nim maluje, wygodny długi pędzelek, dobrze kryje, jedna warstwa wystarczy jak się bardzo spieszymy...

Trwały, otwarty ze dwa lata temu nic się z nim nie stało.

Dokupiłabym inne kolory... no ale będę się znów wściekać o trwałość...

Ogólnie to bardzo ładny lakier... no ale masakryczna trwałość.

Niby nie polecam... ale śliczny jest... ehh....

Używam tego produktu od: rok

Metaliczny efekt

Mam kolor Turquise, czyli piękny, metaliczny odcień głębokiego turkusu. Na paznokciach prezentuje się naprawdę wspaniale.
Lakier bardzo szybko wysycha na paznokciu, co jest dla mnie dużą zaletą. Pędzelek jest długi i maluje z niezwykłą łatwością, równomiernie rozprowadza lakier, tylko nim udaje mi się nie pomazać skórek.
Niestety, jeszcze tego samego dnia znika z paznokci. Co dziwne nie odpryskuje jak inne lakiery, tylko wyciera się, robią się takie prześwity, które wyglądają nieestetycznie. Szkoda, że jest taki nietrwały, bo metaliczny efekt na paznokciu i perfekcyjne nakładanie dawały mu przewagę nad konkurencją.

Max Factor 3

Trochę dziwny

Kupiłam jeden na wypróbowanie, dałam mu kilka razy szansę, ale jednak poszedł na dobre w odstawkę. Lakiery te w zasadzie maja trochę mało wspólnego z mega błyskiem chromu. Owszem kolory są metaliczne, ale przy tym takie matowe, a nie błyszczące jak lusterko. Nakłada się dosyć dobrze - wystarczy jedna warstwa, ale trzeba uważać, bo może zrobić smugi. Schnie szybciutko. Największym minusem jest to, że u mnie już na drugi dzień widoczne są odpryski - wytrzymałość poniżej norm...

Używam tego produktu od:roku

Fajny

Natrafiłam na promocję na Allegro (po 3 zł heh) i od razu kupiłam 3 te lakiery: moonstone (metaliczny lila), pink pearl (metaliczny róż) i white gold (srebrno-złoty). Bardzo szybko wysychają na paznokciu, co jest ogromnym plusem. Właściwie jeszcze nigdy nie miałam tak szybko schnącego lakieru. Pokrywam dwiema, albo trzema warstwami paznokieć i błyszczę potem przy koleżankach. Nie trzymają się strasznie długo, ale też nie tak krótko jak np. niektóre lakiery rimmel czy manhattan

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzech

ładny metaliczny efekt

Plusy:
+ ładny metaliczny efekt
+ rewelacyjny połysk
+ wygodny, precyzyjny pędzelek
+ ładne odcienie
+ estetyczne opakowanie
+ bardzo szybko schnie

minusy:
- zbyt mało trwały bez nałożenia preparatu typu "top coat"
- przy niewłaściwym nakładaniu jednak robi smugi, zależy od wprawy w malowaniu
Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Świetny efekt

Porządny lakierek dający ciekawy efekt chromowanej powierzchni. Posiadam kolorek 01 - Pure Chrome oraz 04 - Garnet Chrome.
Na podkreślenie zasługuje wyjątkowo łatwa aplikacja i nadzwyczaj wygodny pędelek.
Lakier wysycha expresowo, absolutnie nia ma mowy o smugach - warstewka jest bardzo równiutka i rzeczywiście sprawia wrażenie przyklejonej, a nie namalowanej. Nie ma potrzeby pokrywania paznokcia druga warstwą.
Nieco zawiedziona jestem natomiast trwałością lakieru - nie "daje rady" pracom kuchennym i po około 2 dniach zaczyna sie ścierać na końcach.
Mimo tego polecam.

Używam tego produktu od:

bardzo dobry

przede wszystkim pokrywa paznokiec fajna rowniutka warstewka (jakby przykleilo sie do niego tasme a nie pomalowalo plytke pedzelkiem, ktory normalnie zostawilby jakies smugi), ktora jest zupelnie transparentna i swietnie wyglada. Dlatego pewnie lakier ten nazywa sie "nail makeup". Bardzo dobry pedzelek, lakier latwo sie rozprowadza i bardzo szybko schnie...
Kolory ladne (ja mam orchid sapphire i polecam).
Utrzymuje sie dlugo na paznokciach (ok tygodnia) a dzieki skladowi jest zdrowy i odzywia plytke.
Czego chciec wiecej?

Używam tego kosmetyku od 2 miesiecy
ilość zużytych opakowań: 1

Oceniam na 3.00

dość długo się trzyma, ale wybór odcieni (ciemnych i zdecydowanych)mógłby byc lepszy