Lipliner Pencil - konturówka do ust

Lipliner Pencil - konturówka do ust

Konturówka do ust w tradycyjnej, drewnianej oprawie. Wybór kolorów niezbyt duży, ale od razu znalazłam odcień pasujący do moich pomadek. Twardość w sam raz.

Solidna

Konturówka Lumene jest jednym z moich ulubionych kosmetyków, które zawsze mam w kosmetyczce. Dobrze się rozprowadza, nie rozmazuje, do tych najtrwalszych niestety nie należy wie to nie jest moje KWC. Duzy wybór kolorów i łatwodostępna, co też jest bardzo ważne.
Ogólnie polecam

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań: parę

jedna z ulubionych

Piękne kolory które łatwo dopasować do błyszczyków i szminek, nie odcinają sie nienaturalnym kolorem. Łatwo sie rozporowadza , cienką warstwą, nie wałkuje się , jest bardzo trwała.
Świetna jakość za niewygórowaną cenę. Porównywalna do górnopółkowych.
POdwyższam ocenę do 5 gwiazdek z uwagi na wyjątkową jakość kredki i niewygórowaną cenę.
Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość opakowań: kilka sztuk

bardzo dobra

bardzo trwala, nie traci wyrazistosci nawet przez cala noc. Nie lamie sie podczas temperowania. Mozna jej zaufac w dniu wielkiego wyjscia :) oczywiscie goracych pocalunków nie wytrzyma ale wytrzyma "drobne potarcie" a to juz cos:) Po prostu ma w sobie duzo pigmentu:) Wydajna:)

Używam tego produktu od:dawno

Peeling do ciała

bardzo dobra

Swietna konturowka za niewygorowana cene.
Udalo mi sie trafic bez problemu z wlasciwym odcieniem. Swietnie rysuje sie nie kontury, nie rozmazuje sie, latwo jest ja zatemperowac.
POLECAM!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Po prostu dobra

Konturówka Lumene jest jedyną w mej kosmetyczce, gdy ją odkryłam (już dawno) wszystkie inne wylądowały w koszu, lub u koleżanek. Jest idealnej miękkości/twardości. Nie rozpływa się poza kontur ust, nie wysusza, szeroka gama kolorystyczna i "życiowe" kolory, dla każdego coś się znajdzie. Obecnie zmieniono opakowanie, nie wiem czy właściwości również. Jeszcze długo się nie dowiem, gdyż jest szalenie wydajna i nie mam potrzeby zakupu nowej. Stosunkowo niedroga.

Niestety zmieniam ocenę o 1 * w dół, kupiłam inny kolor niż posiadałam dotychczas i co? Zupełnie przeciętna, troszkę za twarda, chyba sukces poprzedniej leżał w idealnym kolorku. Porządna, ale już nie piszczę z zachwytów.

Super

Cudowna konturowka, przede wszystkim wybor odcieni jest bardzo duzy, w tym sporo kolorkow naturalno-rozowych, ktore lubie najbardziej. Ladnie podkresla usta, ma odpowiednia miekkosc (nie za miekka, nie za twarda), nie wysusza warg, nie rozciera sie poza kontur. Czasem maluje nia cale usta i pociagam je tylko blyszczykiem- efekt jest super :) Do tego jest bardzo wydajna- jedna kredka starcza na ponad rok codziennego uzywania! Szczerze polecam.

Bardzo fajna :))

No dałam jej 4* choć powinna dostać 3 z plusem :) Mam odcień 027 Savanna (taki różowo-beżowy) i sprawdza się przy wszystkich pomadkach i błyszczykach. Kupiłam ją bardzo dawno jako zastępstwo dla ukochanej Maybelline i ciągle mam, więc jest baaardzo wydajna :) Zauważyłam też ostatnio w perfumerii, że ma bardzo duży wybór kolorów. Jednak dosyć niepraktyczne jest to, że trzeba ją temperować (przy średniej/kiepskiej temperówce łamie się i ciężko to idzie) :( . Trwałość dość dobra, choć po jakimś czasie ściera się jak każda. Fajna, ale wolałabym ją w "automacie". Polecam!!!

Super!

Wlasciwie to konturowce ten naleza sie 4,5 * bo maly minusem jest to, ze trzeba ja czasami zastrugac (lamie sie niekiedy) ;-)
A plusy...
-trwala,
-wystarcza na baaardzo dlugo (przy codziennym stosowaniu ok rok, poltora),
-super kolorki (ja mam 010, ktory pasuje do wszystkich szminek i blyszczykow ktore posiadam :D )

Polecam z cala odpowiedzialnoscia

Uzywam od 2 lat i wlasnie mam druga konturowke, a rzadko mi sie zdaza kupowac 2 razy ten sam kolorowy kosmetyk :)

Bierz, nie pytaj :)

Bardzo dobra rzecz za przystepną cenę. Sztyft jest dość miękki, żeby dać wyraźną linię i dość twardy żeby dać się łatwo temperować, no i pozwolić na precyzję rysunku. Klasyczna paleta kolorów spasuje się praktycznie z każdą pomadką. A czego więcej można oczekiwać od konturówki? :)

znam lepsze

A u mnie cienko z trwałością, tak samo jak innych, tańszych o połowę. Poza tym nie mam się do czego przyczepić. Twardość w sam raz, łatwo się temperuje, nie wysycha. Mały wybór kolorów, przynajmniej w sklepach, gdzie bywałam. Używam ponad rok, okazjonalnie.

wg mnie bardzo O.K.

Ta konturóweczka (używam kolorek nr 3) bardzo dobrze mi się sprawdza: rysuje precyzyjnie, nie jest zbyt tłusta, dobrze stapia się z pomadką - kontur ust wygląda "czysto" ale bardzo naturalnie.<BR>Łatwo się temperuje, nie jest łamliwa.