Hair Silk Anti Age (Intensywnie regenerująca maseczka do włosów)

Hair Silk Anti Age (Intensywnie regenerująca maseczka do włosów)

Intensywnie regenerująca maseczka do włosów Dove dzięki unikalnej kompozycji składników dogłębnie nawilża i pielęgnuje włosy. Skondensowany i bogatszy skład maseczki zapewnia szybkie i intensywniejsze nawilżanie niż odżywka. Maseczka ma lekką i delikatną konsystencję, nie obciąża włosów, łatwo się rozprowadza i jest bardzo wydajna.

Sklad: aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, cyclopentasiloxane, glycerin, dimethiconol, dipalmitoylethyl dimonium chloride, hydroxyethylcellulose, potassium chloride, lysine hydrochloride, silk amino acids, borago officinalis seed oil, parfum, disodium edta, citric acid, dmdm hydantoin, tea- dodecylbenzenesulfonate, imidazolidinyl urea, sodium benzoate, sodium chloride, ascorbyl palmitate, tocopherol, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, propylene glycol, alpha-isomethyl ionone, amyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, citronellol, coumarin, geraniol, hexyl cinnamal, limonene, linalool.

Cena: ok. 16-18zł / 250ml

hmm??

kupiłam ja bo polecila mi kuzynka jednak nie bylam z niej zadowolona.Bradzo obciżala mi wlosy byly jakies posklejana poprostu do niczego nic nie odbudowalal anie nie nawilzyla. Jedyna zaleta jak dla mnie byla wydajnosc . Nie dla mnie :(

Używam tego produktu od:dawno

PoprawiaWyglądZniszczonychWłos

Świetnie nawilża moje bardzo suche, szorstkie i zniszczone włosy.
Wiadomo, takich poważnych zniszczeń nie da sie naprawic, ale ta maseczka sprawia, że przynajmniej włosy wyglądają na zdrowe. Są po niej gładkie i błyszczące. Dużo mniej się łamią i rozdwajają. Dzięki niej mogę normalnie rozczesać włosy, a przy słabszych odżywkach mam z tym trudności.

Jedna z najmocniej odżywiających maseczek przeznaczona do włosów na prawdę zniszczonych (moje sa po trwałej , dekoloryzacji, rozjaśnianiu itd)

Ilość zużytych opakowań: dużo, na pewno więcej niż 10...

dobra.

To tak... po zmyciu maski włosy są genialnie gładkie, nie puszą się, są błyszczące a po wysuszeniu podatne na układanie, lecz już na drugi dzień po umyciu włosów nie widać, że nakładałam poprzedniego maseczkę... oczekuję czegoś więcej niż jednorazowego efektu... maseczka krzywdy moim włosom nie wyrządziła, ale też nie robi nic na dłuższą metę... zużyję, ale poszukam ideału... :)

Używam tego produktu od: 4 tyg

depilacja ciąża

Dobra!

Bardzo dobra i skuteczna maska. Wyraźnie poprawia kondycje i wygląd włosów. Regeneruje, odżywia, włosy są nawilżone, śliskie i gładkie. Odrobinę obciąża włosy ale osobom z tendencja do puszących włosów nie będzie to przeszkadzało. Maska przyjemnie i intensywnie pachnie, zapach długo utrzymuje się na włosach. Ułatwia rozczesywanie.
Opakowanie jest estetyczne i bardzo wygodne (lubię kosmetyki w słoiczkach).
Niestety maska jest dość droga. Nie wiem czy kupie ją ponownie ponieważ znam lepsze w zbliżonej lub niższej cenie.

rewelacja!

Uwielbiam ją! Robię sobie z niej półgodzinne maski raz w tygodniu, owijam włosy folią i ręcznikiem. Włosy są mięciutkie, łatwo sie rozczesują, pachną i nabierają blasku.
Dodatkowo używam też codziennie odżywki z tej samej serii i równiez jestem bardzo zadowolona.
Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Nie widać efektów

Zdecydowanie nie widać żadnych efektów podczas stosowania. Po prostu nie nawilża ani nie odżywia włosów. Nawet używana razem z szamponem i odżywką z tej samej serii nie daje rezultatów. Poza tym ma niezbyt przyjemny zapach.

Używam tego produktu od:5 miesięcy

polecam!

Ta maseczka jest swietna! Po pierwsze wspanialy zapach, ktory sie dlugo utrzymuje. Poza tym wlosy sa miekkie, a co najwazniejsze nawilzone. Mam bardzo suche koncowki a po uzyciu tej maski sa dwa razy mniej przesuszone. Radzilabym trzymac te maske na glowie ok 8 min. Naprawde polecam.

Miodzio :)

Ma jedną jedyną wadę:
-szybko mi się kończy, a szkoda....

Zalety:
-ładnie pachnie
-dobrze się rozprowadza
-łatwo sie zmywa
-włosy po nim idealnie się rozczesują
-po wysuszeniu kłaki gładziuteńkie i mięciutkie
-błyszczą się
-zapach długo się utrzymuje na włosach

Nic dodać, nic ując... :)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

bardzo lubię:)

świetny kosmetyk! ma odpowiednią konsystencję, nie spływa z włosów, nawilża je i wygładza. są mięciutkie i zdrowo lśnią. niedawno rozjaśniałam włosy z czarnego do jasnego brązu i ta maseczka bardzo pomogła mi je odzywić i wzmocnić.polecam:)

Używam tego produktu od:od ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

skuteczna

Bardzo dobra maska. Włosy zaraz po jej nałożeniu robiłą się gładsze. Maska nie obciąża włosów, a po jej zmyciu są nawet bardziej puszyste, błyszczące i co najważniejsze nawilżone. Zapach typowy dla Dove. Opakowanie też ładne. Bardzo dobry kosmetyk w niskiej cenie. Nie powtórzę zakupu, gdyż Dove (unilever) testuje na zwierzętach :( :( :(

Używam tego produktu od:3 miesięcy

nie

Zawiodłam się :( Już pomijając ten koszmarny zapach mydła i wysoką cenę, nieadekwatną do jakości to: włosy są po niej sianowate, ciężko się je rozczesuje, źle spłukuje i nawilżenie tylko na 5 minut. Do kitu.

Używam tego produktu od: kilku mies.

Świetna!!!

Same plusy, nawilza wlosy nie powodujac ich obciazenia, nie przetluszcza a doskonale wygladza. Regeneruje wlosy niesamowicie z szorstkich staja sie przyjemne w dotyku, lsniace i wspaniale odzywione. Serdecznie polecam!!!