Kholstyler

Kholstyler

Ekskluzywna kredka do powiek z formułą long-lasting. Idealna zarówno do makijażu dziennego i wieczorowego.

Cena: 90zł / 2g

KWC!!!!!!

Dostałam tę kredkę od babci w 2002 roku i mam ją do dzisiaj! Maluję się nią dosyć często - jest bardzo wydajna!
Piękny brąz, polecam. Nie ściera się, od rana do wieczora pozostaje na swoim miejscu.
Spojrzenie nabiera super głębi :)
Równie ślicznie wygląda na brwiach.
POLECAM!Używam tego produktu od: 2002r ;p
Ilość zużytych opakowań: 1/2 kredki ;D ha!

Zwykła kredka

Zdecydowanie wolę kredki bazarowe...ta jest tak dziwnie skonstruowana , ze zostawia zawsze grube linie ( choć ja z kolei jestem fanką Marilyn Monroe ,w przeciwieństwie do poprzedniczki ;) kolor jest mdły, niewyraźny ,linię trzeba poprawiac kilkakrotnie, no a trwałośc pozostawia wiele do życzenia.Nie jest warta swojej ceny, tym bardziej, że jest bardzo niewydajna.

Używam tego produktu od:dwóch tygoni

nie lubię jej

Nie lubię jej i już raczej nie polubię. Kredka jest twarda, kreskę trzeba kilka razy porawiać zeby w ogóle coś było widać a kolor ( mam bronze 08) i tak jest jakiś taki..mdły i rozmyty. Linia wychodzi gruba, bo muszę ją kilkakrotnie pociągnąć) a nie przepadam za makijażem w stylu Marylin Monroe.
Dosyć trwała, ale żadne tam long lasting, dużo bardziej miękkie silky eyes HR wcale nie ustępuje jej trwałością.