Age Control 45+ Aktywna soja, Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy, na powieki i w okolice ust

Niezwykle skuteczny przeciwzmarszczkowy krem liftingujący. Dostarcza komórkom czyste składniki roślinne, które w wyraźny sposób wpływają na zdrowie i kondycję skóry dojrzałej. Polecany do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu, na powiekach i w okolicach ust, do stosowania na dzień i na noc, dla osób po 45. roku życia.

Zawiera ekstrakt z soi, który idealnie rozprasowuje wszelkie zagięcia skóry i zmarszczki oraz zabezpiecza cerę przed przedwczesnym starzeniem. Olejek z gardenii tahitańskiej bardzo intensywnie wygładza skórę oraz nadaje jej aksamitną miękkość. Koi i łagodzi podrażnienia, a także zapobiega utracie wilgoci. Obecny w kremie mikrofluid glukozowy długotrwale i głęboko nawilża naskórek, a także chroni go przed odwodnieniem przez wiele godzin. Regularne stosowanie kremu gwarantuje zdrową, wyraźnie odmłodzoną i pełną blasku skórę na długi czas.

Cena: ok. 16 zł / 30 ml

nigdy więcej

ma składniki które powodują wysokoą alergizacje skóry. Zeby zniesc działanie kosmetyku trzeba przejść kurację sterydową :/ co nie ma dobrego wpływu na organizm..

Używam tego produktu od: 2x użyłam
Ilość zużytych opakowań: 1/10 tylko 2 x użyte

Raczej nie:(

Mimo, ze lubię kosmetyki Daxa- ten krem zdecydowanie im się nie udał. Zapewnienia na etykiecie- wspaniałe, szkoda, ze zadne z nich nie zostaje spełnione:( Na pierwszy rzut oka krem na przyjemną, średniogęstą konsystencję, bezproblemowo rozprowadza się i wchłania. No i tu zaczynają się schody- wchłania się tak szybko, że po chwili nie ma po nim ani śladu. W ogóle nie nawilża- po 2-3 godzinach czuję, jak skóra pod oczami zaczyna się sciągać, wtedy muszę nałożyć kolejną warstwę i tak w kółko. Ze skórą nie robi absolutnie nic- skoro nawet nie nawilża, a wręcz wysusza- to tymbardziej nie zapobiega ani nie likwiduje zmarszczek. Nie zmiękcza skóry, nie wygładza. Zero rezultatów. Nie wyobrażam sobie stosowania go przez kobiety ponad 45-letnie ( a dla takich jest przeznaczony). Jedyny plus- to taki, ze nie podrażnia i ma dużą pojemność.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

bomba

jeśli ktoś myśli,ze za 16 zł można dostać wysokiej klasy krem przeciwzmarszczkowy dla kobiet po 45 roku życia to jakaś pomyłka w rozumieniu kapitalizmu :) mam 24 i sadze,ze krem jest na tyle gesty i odżywczy,ze świetnie się sprawdza dla młodych dziewczyn, które szukają nawilżenia i natłuszczenia. Nie odpowiadały mi nigdy żele pod oczy itp, bo zawsze miałam po nich suchą skórę. Ten krem jest świetny i polecam go wszystkim, którzy chcą nie tyle co sie pozbyć zmarszczek, a raczej nawilżyć i odżywić cerę a także zapobiec jej suchości :)

Używam tego produktu od: pewnego czasu
Ilość zużytych opakowań:ileś tam :)

Manicure - klasyczny

porażka

choć jest dla cer dojrzałych, skusiłam się na niego...wielkie rozczarownie-wchłania się błyskawiczni, nawet jako maska i juz po chwili skóra domaga się nawilżenia, bo jest sucha i sciągnięta, trudno wiec szukac innych obiecywanych przez prodecenta efektów. nie mogę skończyć tego jednego opakowania, gdyż rzadko nim katuję oczy.

Używam tego produktu od:ciapię go od iklu miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ciagle pierwsze

Bardzo średni

Skusiłam się reklamą i tym, że jest do skóry dojrzałej, bo taką mam. Niestety, raczej klapa, nic z obiecywanych rzeczy. Nie tylko, że nie nawilża, a wręcz wysusza. W połowie opakowania zrezygnowałam z niego i kupiłam inny.

Używam tego produktu od:dość długo
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania

Straszne badziewie

Poszukiwalam kremu pod oczy, który by dobrze nawilżył i odżywił moją straszliwie wysuszona skórę pod oczami. Mam 25 lat, a skórę pod oczami jak 80-latka.

Krem ten nie robi nic, ale to nic. Można nawet dopatrzyć się pogorszenia stanu skóry. Nawet nałożony grubą warstwą znika bez śladu pozostawiając skórę taką, jaką była. Cena tego produktu jest śmieszna, bo to tak jakby za 16 zł sprzedawać wodę w tubce. Nie polecam, omijać z daleka, pieniądze wydać chociażby na bilet do kina.

Ten produkt sprawił, że będę teraz podchodziła sceptycznie do innych wynalazków tej marki.