Liz Earle, Cleanse and Polish, Hot Cloth Cleanser

Liz Earle, Cleanse and Polish, Hot Cloth Cleanser

Skoncentrowany preparat do oczyszczania twarzy. Usuwa makijaż i wszystkie zanieszczyszczenia ze skóry. Zostawia twarz czystą i miękką w dotyku. Zawiera nawilżające masło kakaowe, oczyszczający olejek eukaliptusowy oraz łagodzący wyciąg z rumianku. Do użytku z muślinową chusteczką.

Przyjemne oczyszczanie

Produkt dostałam od mamy, która była nim zachwycona. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ale to chyba tylko przez cenę, która niestety jest wysoka. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że to będzie jeden z moich ulubionych kosmetyków do pielęgnacji! Przepiękny zapach i opakowanie, świetna konsystencja kremu no i te ściereczki, które używam również do zmywania masek. Najważniejsze jednak, że nie podrażnia buzi (atopowej, wrażliwej) i bardzo dobrze oczyszcza :) Najbardziej jednak boli brak dostępności w Polsce.

Odświeża cerę i pięknie pachnie:)

Szkoda, że marka Liz Earle nie jest dostępna w Polsce.. Myślę, że nie jedna dziewczyna skusiłaby się na odrobinę luksusu dla swojej skóry.. Mówię luksusu, ponieważ ja traktuję ten kosmetyk jako luksusowy i nie tylko ze względu na cenę, która na allegro jest wręcz absursalna bo w UK widziałam te kosmetyki w dużo niższej cenie niż są u nas sprzedawane.. Niestety sprzedawcy wykorzystują fakt, że marka nie jest dostępna w naszym kraju ;/ niemniej, cenię ten kosmetyk za jego luksusowe działanie na moją skórę.

Coś co na samym początku ,,zaplusowało" to piękny eukaliptusowy zapach. W połączeniu ze ściereczką muślinową daje głębokie oczyszczenie, odświeżenie i dzięki eukaliptusowi - lekkie ochłodzenie. Po zastosowaniu nie odczuwam uczucia ściągnięcia co jest częste przy mojej mieszanej cerze. Nie podrażnia i nie uczula, lekkie zaczerwienienie mam tylko od pocierania ściereczką, która ma specyficzny materiał, ale da się to kontrolować. Dodatkowo warto spryskać twarz wodą termalną, która ukoi skórę i zniweluje zaczerwienienia.

Cena może nie jest niska ale produkt jest bardzo wydajny i ma długi termin ważności, jak się nie mylę 30 miesięcy.

Opakowanie posiada wygodną pompkę, która przy pełnym naciśnięciu podaje idealną ilość kosmetyku i dzięki temu unikamy marnotrawstwa produktu. A nie byłoby to fajne, gdyby drogi kosmetyk do demakijażu niepotrzebnie się marnował.

Jak wspomniałam wcześniej, żałuję, że marka nie jest dostępna w Polsce, bo chętnie wróciłabym do tego produktu w normalnej cenie.. I pewnie kiedyś wrócę, może przy jakieś zagranicznej wycieczce będę miała okazję go kupić ;) Polecam

Bardzo dobry

Mam cerę bardzo wrażliwą/naczynkową. Krem kupiłam po dłuższym namyśle, ponieważ 16 funtów za krem do demakijażu to sporo.
Na szczęście się nie rozczarowałam.

+ Cleanser zmywa absolutnie wszystko - wystarczy odpowiednio długo masować. Niektóre dziewczyny używają kremu podwójnie - raz by zmyć makijaż, a drugi by dogłębnie doczyścić pory. Ja uważam, że jedno użycie spokojnie wystarczy.
+ Nie podrażnia oczu
+ Zostawia skórę miękką i gładszą
+ Zapach - lekko eukaliptusowy, ale nienachalny. Zmywa się bez śladu.

+/- Niektórym nie podoba się leciutko tłusta, kremowa warstewka, którą cleanser zostawia na skórze. Mnie nie przeszkadza, zwłaszcza jeśli wejdę zaraz po demakijażu pod prysznic

- Cena - jest bardzo drogi. Jedno opakowanie 200ml starczy na ok, 2 miesiące używania raz dziennie. To naprawdę sporo.
- Muślinowa chusteczka - szybko się męczy i niszczy. Należy ją prać przynajmniej raz w tygodniu, co znacząco skraca jej życie. W standardowym opakowaniu dołączone są 2 chusteczki - uważam, że powinny być 3.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Dobry jako pierwszy krem do demakijażu

Kultowy kosmetyk o ziołowym zapachu. Przyjemnie się używa, nie podrażnia oraz nie zapycha.
Nie mogę się do niczego przyczepić, bardzo chciałam wypróbować więc zakupiłam miniaturowe opakowanie, które zużyłam i zapomniałam o kosmetyku. Po roku dostałam opakowanie 100 ml, które również zużyłam w całości w ciągu 3 miesięcy.
Kosmetyk nie jest zły, ale nie zapada mi w pamięć. Wypróbowałam też kilka azjatyckich kremów i olejków do demakijażu i raczej do niego nie wrócę.
Jeśli nie miałabym dostępu do azjatyckich kosmetyków na pewno bym kupiła ponownie. Plusem jest stacjonarna dostępność w angielskich drogeriach oraz dołączona ściereczka muślinowa.
Azjatyckie kremu są tańsze oraz bardziej wydajne.
Może warto zamówić na początek wersje mini, żeby się przekonać, czy taka forma demakijażu nam odpowiada.
Może być też świetnym prezentem kosmetycznym,dla kobiet w każdym wieku.

Gdyby cena była odrobinę niższa...

Fantastyczny produkt do demakijażu i oczyszczania cery. Zmywa wszystko - filtr, podkład, puder, bronzer, róż, tusz do rzęs... Wszystko to znika z twarzy za jednym pociągnięciem magicznej szmatki ;)

Krem jest gęsty, nie spływa z twarzy. Nie tworzy piany - rozsmarowany na buzi rozpuszcza makijaż.
Nie podrażnia, nie wysusza.

Zapach przyjemny - ziołowy i relaksujący.

Zużyłam kilka tubek tego specyfiku, każda była pięknie zapakowana, z dużą dbałością o szczegóły.

Gdyby krem był trochę tańszy kupowałabym go ciągle. A tak to oszczędzam i używam w kryzysowych sytuacjach ;)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka tubek

codzienny zabieg kosmetyczny

To bylo moje pierwsze podejscie do zmywania makijazu kremem, i to bardzo udane podejscie.
Kupilam na stronie producenta za ok £15 gdy mieli promocje z darmowa przesylka. Pieknie zapakowany przylecial do mnie po tygodniu, a w pakiecie dostalam 100ml produktu, 2 szmatki, probke zapachu i zestaw podrozny 30 ml plus mini szmatka.
I to byl romans od pierwszego uzycia!!!
Pieknie sie rozprowadza, ciekawe doznanie dla zmyslow - taka chwila dla siebie... Zmywa WSZYSTKO, absolutnie wszystko i zostawia piekna, miekka i zadbana skore. Jak dla mnie pomagal ukoic skore po kwasach (tonik Alpha-H). wystarczyl na ok 1.5 m-ca (130ml). Wspomniany w innych recenzjach zapach jak dla mnie przyjemny, ziolowy, jak najbardziej ok. Czaje sie teraz na jakas limitowanke, bo na grapefruitowego sie nie zalapalam. POLECAM!

Używam tego produktu od: 1.5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: cale 100ml + 30 ml

Jestem na TAK

Będąc na wakacjach i mając w planach wycieczkę do Ryde nie mogłam się oprzeć zakupom w salonie firmowym, firma ma siedzibę na tej uroczej wysepce.
Oczywiście musiałam wypróbować ich produkt flagowy.

Przypadła mi do gustu ich filozofia i tak skomponowany produkt oczyszczający że nadaje się do każdej cery. Dodam że Obsługa w salonie przeurocza i bardzo pomocna. Całe zakupy dostałam elegancko zapakowane, otrzymałam również próbki. Żałuje jedynie że nie była już dostępna seria limitowana z grejpfrutem.

Sama jestem posiadaczką cery wrażliwej i naczynkowej, więc znalezienie odpowiedniego kosmetyku czasami nastręcza mi problem.
Krem radzi sobie z każdym makijażem, nie podrażnia, po umyciu skóra jest świeża, gładka, nawilżona, coś pięknego. Idealny produkt do demakijażu.
Mimo wrażliwej, naczynkowej cery używam go ze szmatką muślinową, nie przyciskam jej mocno do skóry jedynie delikatnie ścieram.
Jedyny minus to zapach, nuta eukaliptusu i rozmarynu mocno się przebija.

Wiem że wrócę do tego produktu.

Dobry krem oczyszczający

Swietnie zmywa makijaż, skóra nie jest ściągnięta. Nadaje się do cery problematycznej z wypryskami. Po regularnym używaniu kolor cery ujednolica się.
Bardzo polecam tego typu metody oczyszczania twarzy. Choć moim zdaniem jest to głównie działanie ściereczki muślinowej.
Mimo wszystko ten kosmetyk nie jest moim ulubionym. O wiele bardziej pasuje mi zielony krem z Superdrug\\\'a, który kosztuje wielkorotnie mniej i nie ma tego nieprzyjemnego zapachu!

jestem na nie

Ok, wiec zakupilam cleanser pod wplywem tych wszytkich pozytywnych komentarzy jednak bardzo sie zawiodlam. Kupilam zestaw ze szmatak za jakies 25 funtow. Bylam bardzo milo zaskoczona gdy rozpakowalam paczke gdzyz cala oprawa byla fantastyczna, kosmetyczka, probki kolorow, katalog itp wywarly na mnie bardzo dobre wrazenia. Trwalo to jednak do pierwszego uzycia produktu. Dodam,ze mam cere mieszana. Zapach nie spodobal mi sie od razu. Potem ta cala procedura mycia twarzy, jak dla mnie trwa to zbyt dlugo:) No a najwiekszym minusem jest ta dziwna, tlustawa powloczka, ktora pozostaje na twarzy po myciu. Jedynym pozytywem jest ta sciereczka. bardzo fajnie oczyszcza twarz ale ja osobiscie polecam do stosowania z jakims dobrym zelem do mycia.

Używam tego produktu od: Opakowanie 6mies temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

cudo

na moją wrażliwą cerę z naczynkami nie ma nic lepszego, ale nie używam jej ze szmatką tylko zmywam duzym płatkiem kosmetycznym, bo szmatka mnie podrażnia
cera wygłada bardzo ladnie, produkt nie uczula, nie podrażnia, dobrze zmywa makijąż, nie uczula nawet oczu!
kupiłam w zestawie z tonikiem i kremem i na pewno kupię go ponownie

Jest OK

Kupiłam ten produkt z ciekawości zachęcona pozytywnymi opiniami. Ma konsystencję gęstego kremu o ziołowym zapachu. Używałam kilka razy zgodnie z zaleceniem dołączoną do niego szmatką muślinową - ale wolę go używać samodzielnie.
Dobrze oczyszcza, pozostawia skórę miękką i nawilżoną (nie musiałam używać po nim dodatkowego nawilżania).
Nie podbił jednak mojego serca, jest OK.
Używam tego produktu od: ok 2 miesiące

nie wiem nad czym ten zachwyt

mialam okazje testowac ten krem razem ze szmatka muslinowa
nie wiem czym sie tak dziewczyny zachwycaja, normalny krem pachnacy jakims ziolem, mialam tubke 30 ml, ktora starczyla mi na 5 uzyc, nie mialam po tym kremie zadnego wysypu, nie podraznil mojeje skory, szmatka po zmoczeniu, rowniez nie spowodowala jakis zmian na skorze, ale niestety ten krem wogole ale wogole nie radzil sobie ze zmyciem makijazu oka, albo ja nie umiem go w ten sposob zmyc, nakladalam podwojna porcje kremu tylko na oczy, delikatnie masowalam, i nic, porazka
skora twarzy oczyszczona, fakt... krem oczyscil ja doskonale, ale jesli nie radzi sobie z moim makijazem oczu, nie widze sensu kupic krem wart 12 funtow, cale szczescie ja za swoj zestaw dalam nie cale 4 funty,
podsumowując dobry ale tylko do twarzy, nie nadaje sie do zmycia makijazu oka, nie radzi sobie ze zwykla maskara, no i zbyt drogi
przereklamowany produkt

Ilość zużytych opakowań: tubka 30 ml