Visions*, Temptation Lip Gloss (owocowe błyszczyki)

Visions*, Temptation Lip Gloss (owocowe błyszczyki)

Słodki smak owoców lub czekolady w subtelnych kolorach. Dzięki składnikom odżywczym usta są miękkie i gładkie. Dostępny w trzech wariantach:
- czekolada
- jeżyna
- truskawka

Cudo z maleńkim minusikiem

Po pierwsze ubolewam, że błyszczyków już nie ma :(
Były absolutnym HITEM! Miałam dwie wersje zapachowe: kawową i jeżynową. Obydwie świetne. Błyszczyki były gęste, miały wyraziste kolory i bardzo długo utrzymywały się na ustach. Dodatkowo miały fajne wzorki i poręczne opakowania. Zapachy oczywiście obłędne! Jedynym minusikiem jest opakowanie - błyszczyk musiałam nakładać palcem co jest niezbyt higieniczne i to jedyna rzecz jaka mnie drażniła.

Używam tego produktu od: używałam ok.3 lat temu

czekolada na poprawe humoru

Mialam ten blyszczyk o zapachu i smaku czekolady. Pachnial ciekawie, smakowal rowniez, nie kleil sie i dosc dlugo trzymal na ustach. Generalnie, za taka cene byl godny uwagi i wart wyprobowania. Dosc wydajny. Ja jednak skonczylam przygode z nim na jednym opakowaniu, bo aplikacja palcem, albo koniecznosc noszenia ze soba pedzelka byly dla mnie zbyt problematyczne. Ale dosc milo wspominam ten blyszczyk, nawet zadziwiajaco milo jak na Oriflame.

Używam tego produktu od: 2006

lody kawowe

W zasadzie to mogę podpisać się pod MagJą. Błyszczyk jest bardziej kawowy niż czekoladowy, ale to nie jest gorzka kawa, co ważne. Rozprowadza się łatwo, ma miękką konsystencję. Pudełeczko nie jest głębokie, więc nietrudno go wydobyć, gdy zostaje tylko na spodzie. Trochę barwi usta.

Niewidoczna kreska na powiece

smakowita kawka

Myślałam, że już go dawno oceniłam, a jednak nie... Zatem czas nadrobić zaległości :D
Błyszczyk co prawda nie jest czekoladowy, a kawowy, nooo może jak kawa czekoladowa :D Niemniej jednak smakowity :) I smakowicie wyglądają po jego użyciu usta - mają taki subtelny, nienachalny złotawo-brązowawy blask. Generalnie jak za takie małe pieniądze błyszczyk ten jest świetny i nawet nie przeszkadza mi grzebanie w nim paluchem :p: czego generalnie nie znoszę. Błyszczyk ma balsamowatą, gęstą, ale roztapiającą się pod palcem konsystencję i jego aplikacja nie sprawia najmniejszych problemów. Ust nie wysusza nic a nic, a nawet mam wrażenie, że je pielęgnuje. Szkoda tylko, że już jest niedostępny :(

fajniutki:)

Bardzo fajny produkt za niską cenę. Mam wersję czekoladową i tu mały minus za zapach,który absolutnie mi nie pasuje:( Jest taki mdły i nie przypomina czekolady. Błyszczyk dobrze nawilża usta,nadaje subtelny połysk i zawiera śliczne drobinki. Kupię go jeszcze ale iną wersję zapachową:)

Ogólnie ok z małym -

Mam błyszczyk czekoladowy. Tutaj już minusik za to, że w zapachu jest to bardziej kawa niż czekolada, ale to nie zmienia faktu, że pachnie ładnie i smacznie :).
Nie daje wyraźnego efektu ani koloru, po prostu nabłyszcza.
Opakowanie na plusik.

bardzo fajny:)

mam jeżynowy ;) - śliczny zapach, pudełeczko, kolorki, które można miksować ze sobą albo używać całkiem osobno. Usta ładnie wyglądają, subtelnie błyszczą i pachną jeżynami :) jak dla mnie mógłby dłużej się trzymać, ale i tak jestem baaardzo zadowolona z zakupu

Taki sobie

Spodziewałam się czegoś lepszego... Błyszczyk jest bardzo gęsty i muszę solidnie namachać się palcem żeby coś mi na nim zostało. Na ustach jest prawie niewidoczy ale utrzymuje się dość długo. Podoba mi się jego zapach (mam jeżynowy ) i opakowanie. Według mnie ma za duże drobinki brokatu i po nałożeniu moje usta wyglądały trochę dziwnie gdy popatrzyłam pod światło - gdzieniegdzie takie wielkie błyszczące punkciki.
żywam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Spodobał mi się

mam wersję jeżynową i muszę powiedzieć,że jestem naprawdę zadowolona.Kupiłam od tak poprostu bo mi się spodobał z wyglądu podejrzewając,że będzie raczej kiepski.A tu wręcz przeciwnie-moja wersja ślicznie ale delikatnie pachnie jeżynowym wapnem:D,ładnie wygląda na ustach(naturalny kolor z drobinkami).Bardzo dobre właściwości pielęgnacyjne,jest gęsty i długo czuć go na ustach.Za 8,9zł w promocji nie spodziewałam się czegoś aż tak miłego w użyciu.POLECAM!

sama nie wiem

Ja bym raczej nazwała to cos balsamem, nie błyszczykiem. Mam wersję czekoladową.
Opakowanie takie sobie. Wyskrobywac trzeba to cos paznokciem, ale faktycznie jest płytko, więc nie jest to uciązliwe. Kolorki fajnie wygladają w pudełku, gorzej na ustach. Cienka warstwa jest właściwie niewidoczna, grubsza - mało estetyczna. W zalezności, jak wymieszają sie barwy - ma wargi żółtawe lub brązowawe ;), co wyglada mało atrakcyjnie.Połysk jest raczej delikatny - małe, złote drobinki, bardziej lsnienie tłustości, niż efekt mokrych ust. Zapach dla mnie fatalny - nie czekolada, a kawa i to jakas podła:(. Za co zatem 3 *...? Za trwałośc i pielęgnację ust! Gdy inne błyszczyki juz dawno znikają - ten chroni usta przez pare godzin - już bez koloru prawie, a jedynie tłustością.
Być może kupie inną wersję zapachowo-kolorową - czekolada mi nie podeszła...
PS Kupiłąm juz obie pozostałe wersje, testuję jeżynę. Pachnie delikatnie, ale to lepiej, niz nachalna kawa wersji czekoladowej. Właściwości równie dobre, zato ładniejszy kolor - naturalny róż, odrobinę tylko przyciemniający wargi. I trwały - co jest błyszczykowym ewenementem. Te wersje muszę ocenic wyżej, więc dodaję * ;)

niezły,ale są lepsze

kupiłam od razu dwa, czekoladowy i truskawkowy, na razie używam tylko pierwszego, prawie go już skończyłam. osobiście bardzo mi się podoba ten błyszczyk. byłam zrażona do błyszczyków z Oriflame, uznawałam tylko Giordani Gold, już wycofany. te w tubkach są fatalne, spływają i wręcz wysuszają. natomiast te przyjemnie mnie zaskoczyły przede wszystkim tym, że naprawdę pielęgnują nawet suche usta. bardzo dobrze nawilżają i chronią przed mrozem. kolor jest delikatny na ustach, ale widoczny, można mieszać odcienie. błyszczyk konsystencję ma dla mnie idealną - mięciutki jak ciepłe masło:) :) odrobinę miększy od błyszczyków Inglota. świetne opakowanie: choć nakłada się kosmetyk palcami, to porównując choćby do wspomnianego Inglota - nie trzeba "grzebać" w opakowaniu, bo jest ono płytkie, przypomina opakowanie cienia do powiek:) bardzo mi się to podoba, bo błyszczyk nie włazi pod paznokcie przy aplikacji. zamknięcie typu click, szczelne i nie trzeba bawić się w odkręcanie. jak jeszcze będzie w promocji, kupię jeżynowy. aha, zapachy - truskawka troszkę sztuczna, w trakcie używania pachnie jak cukierek truskawkowy, a czekolada według mnie ma zapach... cappuccino czekoladowego:) :) :) odrobinę kawowy:) ale mi to akurat bardzo odpowiada. odejmuję po gwiazdce za dwie rzeczy: pierwsza - jestem okropnie przeczulona na punkcie opakowań, lubię ładne, zrobione z pomysłem, estetyczne. tu pomysł był, estetyka natomiast zerowa. druga rzecz- jeśli nałoży się za dużo błyszczyka, to trochę warzy się na ustach. przy normalnej aplikacji tego nie zauważyłam. ogólnie w promocji uważam, że warto go kupić. miły gadżet.