Perfectly Soft, Invigorating Shower Cream with Creamy Moisturisers and Sea Minerals

Orzeźwiający, kremowy zel pod prysznic Johnson`s Perfectly Sotf. Potwierdzony efekt 24-godzinnego nawilżenia skóry. Unikalna formuła łączy najlepszy żel pod prysznic Johnson`s ze składnikami nawilżającymi takimi samymi jak w balsamach do ciała. Wyjątkowa piana nie tylko myje, ale także uwalnia składniki nawilżające, które natychmiast wnikają w skórę, pozostawiając ją perfekcyjnie miękką jeszcze długo po użyciu. Zawiera minerały morza oraz orzeźwiający zapach, które dodają energii na cały dzień.

fajny

podobny do swojego waniliowego brata,
bardzo wydajny,przyjemnie orzezwiajaco pachnacy
butla starcza na dlugo,juz nie widze na polkach sklepowych tego zelu,a szkoda bo byl nie drogi

Używam tego produktu od: dawna

Spelnia swoje zadanie

Nawilza, dobrze sie pieni, jest przyjemny i wydajny.
Zapach rzeczywiscie intensywny, a kolor niebieski - nie lubie tego koloru w kosmetykach, jest taki nienaturalny jakis.
Nie wiem,czy go kupie, choc ladnie mnie nawilzyl, poniewaz mialam wrazenie, ze to taki zel troche "familijny" , a ja wole sie rozpieszczac i szukam wiekszych bajerow ;-)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

bdb

Zacznę może od plusów:
+ żel jest gęsty i świetnie się pieni
+ jest niesamowicie wydajny, nie znam żelu który byłby tak wydajny jak Johnsony
+ doskonale nawilża skórę i sprawia, że czasem można sobie pozwolić na pominięcie balsamu
+ jest niedrogi (8zł za 400ml)

Jak chodzi o minusy, to może jeden malutki:
- zapach nie jest jakiś szczególnie ładny, ale mnie on nie przeszkadza

Używam tego produktu od: 3 tyg.

O botoksie mity

smrodek;-)

Lubię kosmetyki Johnsona bo z reguły są strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o pielęgnację, ten w sumie też sie sprawdził...w sumie. Jeżeli chodzi o nawilżanie, pielęgnację to nie mam zastrzeżeń-żel świetnie się pieni, ma super konsystencję, po prysznicu skóra jest miękka i gładka. Po wielokrotnym użyciu jest w zdecydowanie lepszej kondycji. Co mnie więc odstrasza? zapach! :-( okropny, żaden tam orzeźwiający...jakiś mdły i duszący...przez niego cała przyjemność użycia tego żelu sprowadza się do zatykania nosa....no proszę jak łatwo można zniszczyć świetny kosmetyk.