Polski tonik ziołowy

Polski tonik ziołowy

Każdej cerze przywraca świeżość i piękno, doskonale nawilża, odżywia, reguluje pH, łagodzi podrażnienia, wygładza, uelastycznia skórę. Dzięki ekstraktom kwiatowym i naturalnym składnikom ma delikatne działanie przeciwzapalne, bakteriobójcze, grzybobójcze, zwężające naczynka, przyspieszające ziarninowanie uszkodzeń skóry. Dlatego znajduje zastosowanie dla każdej cery, nawet trądzikowej, bardzo wrażliwej i skóry ciała. Utrzymuje cerę w dobrym stanie, zapewnia jej wilgotność, warunkującą brak przedwczesnych zmarszczek, czyni skórę świetlistą i napiętą, pobudza ukrwienie, wygładza. Stosować rano i wieczorem.

dobry

Tonik zdecydowałam się kupić ,po użyciu innego produktu tej firmy.Niestety tonik nie jest juz tak dobry.Owszem ładnie odświeża moją mieszaną cerę,nie wysusza jej.I to wszystko.A więc nic nadzwyczajnego.Innego działania -opisanego pzrez producenta-u siebie nie zauważyłam.Ma ohydne opakowanie;)

Używam tego produktu od:2 m-ce

Ok

Na wstępie napisze tak,zwróciłam uwagę na to,że zarówno tonik ziołowy jak i tonik zabezpieczający maja ten sam skład,wiec dla mnie to jest jedno i to samo,ale moze sie mylę???
Ja w każdym razie używalam toniku zabezpieczającego,potem ziołowego do cery mieszanej a teraz znowu wróciłam do zabezpieczającego i tak już zostanie.
Uzywam tego toniku głównie do maseczki otrąbkowej,której rezcenzje juz wystawiłam,ale wcześniej używałam go 2 razy dziennie jako normalny tonik i tu mam chyba zastrzezenia.Coś mi sie wydaje,że wysuszał mi z lekka skórę,dlatego dałam sobie spokój i dodaje go tylko do maseczki.Jako dodatkek do maseczki sprawia sie idealnie i wysuszenia juz nie ma,ale to pewnie dlatego,że uzywam jej tylko raz w tygodniu.
Zdecydowanie bardziej mi odpowiada tonik pichtowy Profarmu.