Re-Nutriv, Intensive Lifting Serum

Re-Nutriv, Intensive Lifting Serum

Zapewnia ciągłą regenerację i ochronę skóry, będąc katalizatorem dla wszystkich produktów wchodzących w skład serii Intensive Lifting System. Działa natychmiast po nałożeniu na skórę, zapewniając uczucie jej napięcia. Wygładza linie, zmniejsza widoczność przebarwień. Cera staje się gładsza, jedwabista, młodsza w dotyku.
Unikalny koktail trzech przeciwstarzeniowych protein momentalnie napina i energizuje skórę. Z czasem zwiększa zasoby kolagemu i elastyny w skórze sprawiając, że staje się bardziej napięta i jędrna.
Odbudowuje spoiwo między komórkowe poprawiając przyleganie do siebie komórek naskórka przez co odzyskuje on swoją podstawową funkcję ochronną.
Dzięki naturalnym wyciągom - między innymi z winogron i czarnej porzeczki rozjaśnia widoczność przebarwień oraz chroni przed ich powstawaniem.
Łagodzi i uspakaja cerę skłonną do naczynek i zaczerwienień, dzięki wyciągowi z japońskiej zielonej herbaty oraz kompleksowi Phytosine. Zapewnia ochronę przeciw wolnym rodnikom dzięki koktajlowi skutecznych antyoksydantów - wit. A, C, E, i B5.

bez zachwytu

Z obiecywanych przez firmę rezultatów po zużyciu 1 flakonu mogę potwierdzić poprawę gęstości skóry oraz rozjaśnienie cery i wyrównanie jej kolorytu, uspokojenie zaczerwienień. Skóra jest też elastyczniejsza, wykazuje mniejszą skłonność do rysowania się zmarszczek po całym dniu i zagniatania od poduszki. Takie efekty zgłaszam po 2,5 miesiącach stosowania (raz dziennie, na noc - na dzień jest dla mnie za ciężkie). Stosowałam w połączeniu z kremem Resilience lift.
Co do właściwości użytkowych to nie jestem zachwycona: serum to ma konsystencję bogatej emulsji (bliżej lekkich kremów typu lotion), właściwie mogłam nie stosowac już kremu. Dzięki temu nie da się przesadzić z ilością, bo powstaje wrażenie 'oblepienia' skóry. Pozostawia błyszczącą, wolno wchłaniającą się powłoczkę, w związku z czym dla mojej mieszanej cery na dzień odpada. Przede wszystkim jednak nie zapewnia wystarczającego nawilżenia. Zapach delikatny. Nie powoduje żadnych podrażnień.
Czyli z jednej strony efekty są, ale spodziewałam się więcej za taką cenę (wprawdzie można je kupić bez problemu za mniej niż połowę 'oficjalnej' kwoty, ale nadal to bardzo drogo). Ucieszyłam się gdy się skończyło.