Kozie Mleko, Krem pod oczy

Kozie Mleko, Krem pod oczy

Cena już od 4,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Lekki, bezzapachowy krem przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu.

Aktywnie odżywia i uelastycznia skórę.

Doskonale nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek.

Skutecznie zapobiega wiotczeniu skóry.

Wyraźnie wygładza i spłyca drobne zmarszczki.

• Aqua,
  • P ropylparaben,
  • Isopropylparaben,
  • Potassium Sorbate,
  • Diazolidinyl Urea,
  • Citric Acid (09.03.2007)

Dodanych produktów: 56

Napisanych recenzji: 830

Przyzwoity.

Krem jedyne co robi to delikatnie nawilża skórę pod oczami.
Nie wypłyca zmarszczek, nie niweluje cieni pod oczami... Ale nie takie jest założenie producenta.
Minus za szczypanie przy przypadkowym dostaniu się do oka.
Dla mało wymagających klientek będzie zadowalający. Ja szukam dalej swojego ideału.

Wydajny!
Łatwo dostępny!
Tani!

Używam tego produktu od: listopad 2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1121581].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 13

to nie to na co liczyłam :(

W sklepie PANI zaproponowała mi ten właśnie krem pod oczy który nawilży i odżywi skórę pod oczami (to nie jest przeciwzmarszczkowy)....
Byłam ciekawa jak się będzię prezentował.

>ładnie nawilża
>szybko sie nie wchłania
> wejdzie do oka szczypie
> Czy moja skóra pod oczami wygląda lepiej? TAK

Jakoś mnie zaskoczył :( ale cóż wymagać od kremu jak ma nawilżać...?!

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1121356].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 247

Szału nie ma

Bardzo lubię tę serie z kozim mlekiem. A ten kremik jest dośc słaby...
Nie podrażnia oka ani jego okolic. Nie ma zapachu. Ładnie sie rozprowadza, szybko się wchłania Jednyne co mi sie w nim nie podoba to nawilzenie. Dość słabo nawilża. a na opakowaniu producent pisze, że doskonale nawilża.. No cóż, każdy ma inna miare doskonałosci. Jest w niezłej cenie w fajnym opakowaniu z którego mozna po rozcięciu wydobyc wszystko do ostatniej kropelki.
Nie wiem czy kupię ponownie, może może na lato.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1091281].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Napisanych recenzji: 37

Przy regularnym stosowaniu - działa.

Problemu ze zmarszczkami w okolicach oczu nie mam, głównie zalezy mi na nawilzeniu tych okolic i aby krem nadawał się pod makijaż.

Zapach jest neutralny, przy aplikacji nie miałam problemu z pieczeniem ani lzawieniem.

Używam na dzień i na noc. Czuje jego dzialanie bo używam regularnie, skóra jest nawilżona i wygładzona.

Cena idealna, wydajność poprawna.
Polecam.

Używam tego produktu od: Ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1082551].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 193

Szału nie ma

Miałam przesuszoną skórę w zewnętrznych kącikach oczu, więc szukałam kremu pod oczy, którzy dobrze nawilży tę część twarzy. A że Ziaja zawsze kojarzyła mi się z porządnym nawilżeniem - wybrałam 2 kremy tej firmy.

+ lekka konsystencja, szybko się wchłania, idealny pod makijaż
+ opakowanie, ładnie się dozuje, nic nie wycieka, higieniczne
+ cena

Ale... nie nawilża tak mocno jak powinien :( Zawsze uważałam, że kremy pod oczy powinny naprawdę porządnie nawilżać, bo skóra pod oczami jest cienka, pierwsze zmarszczki można zauważyć własnie w tych okolicach, a więc należy nawilżać, nawilżać... Niestety Ziaja w tym przypadku nie pomoże. A szkoda.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015909].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 14

Napisanych recenzji: 301

koza się nie spisała.

Mnie też przyszło zmierzyć się z Ziajowską kozą. Jest to mój pierwszy kosmetyk z tej serii, który szczerze powiedziawszy nie zachęcił mnie jakoś specjalnie do zakupu innych.

Generalnie kosmetyk nie jest zły, ale tęsknić szczególnie za nim nie będę. Wydaje mi się, że dobrze będzie spisywał się u bardzo młodych dziewczyn, lub takich, które nie wymagają mocnego nawilżenia okolic oczu.
Mnie ratował krem, który aplikowałam na noc. Gdyby nie on, koza nie podołałaby zadaniu kompletnie.

Jak już można się domyślić - krem stosowałam na dzień.
Na dzień, bo na noc jest zdecydowanie za słaby. Pod makijaż nadaje się idealnie ( jeśli nie wymagamy zbyt wiele), bo ma bardzo lekką konsystencję, która szybko się wchłania. Zapach niedrażniący, delikatny.
Spłycenia zmarszczek nie ma co oczekiwać, a napięcie również jest znikome. Kosztuje niewiele, więc nie ma czego żałować. Nie szczypie, nie podrażnia, krzywdy nie robi, więc nie ma co rozpaczać. W każdym razie kupiłam, wypróbowałam i więcej po niego nie sięgnę. Tyle.

Podsumowując - ani nie polecam, ani nie odradzam. Myślę, że młode dziewczyny ( powtarzam - niewymagające ) mogą być z tego kremu zadowolone.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009913].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 150

Nie jest złe.

Kupiłam ten produkt w nadziei, ze bedzie mocniej nawilzajacy niz jego oliwkowy brat ktory niestety mi pod oczy nie wystarczał. Mam 20 lat, jedyne zmarszczki jakie mam na twarzy to wlasnie jedna mimiczna pod okiem. Mam natomiast tendencje do suchej skory w tych okolicach, szukałam wiec produktu do stosowania na noc, ktory odzywi mi skore w tych okolicach.
I generalnie nie moge powiedziec ze Kozie Mleko nie działa. Działa i to nawet niezle. Z jednym małym ale - trzeba stosować regularnie. Po dwóch czy pięciu uzyciach efektu jako takiego nie ma, w zwiazku z tym jako taki "ratunkowy kosmetyk" raczej sie nie sprawdzi, efektu po stosowaniu raz na jakis czas tez raczej nie bedzie. Po prostu trzeba używać codziennie i koniec. Po ok 1,5 tygodnia codziennego stosowania zauważyłam u siebie poprawę nawilżenia skory, stała sie bardziej miękka no i oczywiście mniej przesuszona. Generalnie im dłużej sie używa, tym efekt jest lepszy, fajniejszy, bardziej widoczny i odczuwalny.
Kosmetyk ma ładny zapach, delikatna konsystencje, dosc szybko sie wchłania i ogolnie jest bardzo przyjemny w stosowaniu. Śmiesznie tani i dostepny dosłownie wszędzie.
Minusem natomiast ktory trzeba wziąć pod uwage jest szczypanie w oczy. Niestety. Nie mialam tak z żadnym innym kremem. Dodam, ze nie mam tendencji do nakładania kremu zbyt blisko samego oka, mialam wrazenie ze ten produkt po prostu błyskawicznie migrowal w tym kierunku. I owszem, teraz juz wypracowałam sobie sposób w jaki nakładać ten produkt i rzadko kiedy czuje szczypanie, ale na początku mialam z tym spory problem i pierwszy tydzien używania kończył sie praktycznie codziennie tym, ze krem po prostu spływal razem z łzami z podraznionych, szczypiacych oczu. Tym bardziej ze noszę soczewki, duzo pracuje przy komputerze i mam oczy ogolnie bardzo wrażliwe. Przemeczylam sie i jestem zadowolona z efektów stosowania na codzien, ale odejmuje za to 1 gwiazdkę.
Generalnie uwazam ze jesli szukacie kremu do codziennego stosowania, ktory nawilza skore pod oczami a nie uśmiecha Wam sie wydawać na taki kosmetyk fortuny, to jest to bardzo dobry produkt. Na początku radziłabym obchodzić sie z nim delikatnie aby uniknąć wlasnie tego szczypania (zwłaszcza przy wrażliwych oczach) i po prostu dać sobie czas zeby sie z nim oswoić. Pozniej juz działa naprawde bardzo ladnie, i jak na krem za 10zl jestem z niego bardzo zadowolona.
Zapewne kupie ponownie.

Ilość zużytych opakowań: Kończę 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997741].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 83

ani tak ani nie

Ciezko ocenic ten krem. Przyjemna konsystencja, mily zapach, ladnie sie wchlania, nie uczula i to by bylo na tyle chyba. Nie czuje specjalnego nawilzenia ani napiecia. Nie widze aby niwelowal opuchniecie. Cos tam pewnie dziala ale zadowalajacych efektow niestety nie ma. Nie sadze, zebym do niego wrocila.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974212].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Nie podobał mi się :(

Używałam sporo produktów firmy Ziaja i większość sprawdzała się u mnie rewelacyjnie. Miałam inny produkt do stosowania pod oczy i sprawdzał się dobrze, nie zastanawiałam się więc długo gdy podczas poszukiwań nowego kremu nawilżającego pod oczy zobaczyłam ten Ziai.
Produkt niestety zawiódł mnie niemiłosiernie. Piekł i podrażnił mi oczy. Nie zauważyłam nawilżenia skóry pod oczami, wręcz przeciwnie - stała się tragicznie sucha i ściągnięta.
Daję jedną gwiazdkę za to że produkt nie jest drogi i szybko się wchłania. Krem oddałam koleżance, póki co jest zadowolona, więc może moja skóra źle zareagowała na któryś ze składników.
Tak czy siak, nie spodobał mi się.

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946397].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Krutkotrwały!

Jest tani jak to na ziaje przystało. Lekki. Fajnie się aplikuje, szybko wchłania. Może poprostu trzeba go częściej używać żeby były lepsze efekty...

Używam tego produktu od: Dawna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[930214].usefull || 0 }}% pomocna.