Kozie Mleko, Krem pod oczy

Kozie Mleko, Krem pod oczy

Cena już od 5,16 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Lekki, bezzapachowy krem przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu.

Aktywnie odżywia i uelastycznia skórę.

Doskonale nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek.

Skutecznie zapobiega wiotczeniu skóry.

Wyraźnie wygładza i spłyca drobne zmarszczki.

bardzo lekki

Lubię testować nowości a później dzielić się moimi wrażeniami:) Krem znajduje się miękkiej białej tubce, ma białą bardzo lekką konsystencję - wchłania się szybko, Nawilżenie nie jest spektakularne, ale moja skóra pod oczami więcej nie wymaga więc dla mnie jest ok. Korektor nie roluje się i trzyma się bez zarzutu. Jest to bardzo delikatnie działający produkt :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376166].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest fajny

Nie wiem skąd takie niskie oceny. Dla mnie krem jest ok. Fajnie nawilża i wygładza skórę wokół oczu. Stosuję rano i wieczorem. Lubię jego lekką konsystencję. Również szybko się wchłania. Jak dla mnie TAK.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370816].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze nawilża

Krem dobrze nawilża skórę pod oczami, jednak nie zauważyłam, aby spłycał zmarszczki.

+dobrze nawilża,
+jest wydajny,
+tani,
+nie podrażnia oczu.

W zasadzie nie ma żadnych minusów, może jedynie to, że gdy z tubki już nic nie wychodziło rozcięłam ją i okazało się, że kremu starczyło jeszcze na kilka aplikacji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357841].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Bardzo fajny krem

Bardzo fajny krem za grosze. Jest bez zapachowy chyba, albo ma bardzo delikatny. Dobrze nawilża i nie podrażnia. Nie zauważyłam po nim jakiś wyjątkowych rezultatów ale uważam że się go naprawdę przyjemnie używa. W porównaniu z innymi droższymi kremami innych marek po których nie widziałam rezultatów a jedynie podrażnienie ten krem jest naprawdę fajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268231].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry!

Baaaardzo dobrze nawilza moja skore pod oczmi. Jest tez megq wydajny, ledwo naruszylam opakowanie. Zaskoczyło mnie ze po 2 miesiacach używania kremu zmarszczki sie splycily, tego nie oczekiwalam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266613].usefull || 0 }}% pomocna.

porażka

Krem nie nawilża, nie uelastycznia, nie zapobiega wiotczeniu skóry. Wręcz przeciwnie - wysusza i podrażnia. Po tygodniu musiałam ten krem odstawić, ponieważ skóra wokół oczu zrobiła się zaczerwieniona, sucha i swędząca. Rano budziłam się z zaropiałymi oczami. Gorąco odradzam ryzyko i zakup tego kremu. Ziaję jako markę bardzo lubię, ale ten krem nie jest dla mnie i wrażliwej skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265023].usefull || 0 }}% pomocna.

słaby

Nie wiem, dlaczego właściwie kupiłam ten krem... Chyba z powodu niskiej ceny. Jest beznadziejny, nie robi właściwie nic, no może poza jednym- PODRAŻNIA. Krem stosowałam na noc, a rano budziłam się z załzawionymi i swędzącymi oczami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256868].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity.

Krem jedyne co robi to delikatnie nawilża skórę pod oczami.
Nie wypłyca zmarszczek, nie niweluje cieni pod oczami... Ale nie takie jest założenie producenta.
Minus za szczypanie przy przypadkowym dostaniu się do oka.
Dla mało wymagających klientek będzie zadowalający. Ja szukam dalej swojego ideału.

Wydajny!
Łatwo dostępny!
Tani!

Używam tego produktu od: listopad 2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1121581].usefull || 0 }}% pomocna.

to nie to na co liczyłam :(

W sklepie PANI zaproponowała mi ten właśnie krem pod oczy który nawilży i odżywi skórę pod oczami (to nie jest przeciwzmarszczkowy)....
Byłam ciekawa jak się będzię prezentował.

>ładnie nawilża
>szybko sie nie wchłania
> wejdzie do oka szczypie
> Czy moja skóra pod oczami wygląda lepiej? TAK

Jakoś mnie zaskoczył :( ale cóż wymagać od kremu jak ma nawilżać...?!

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1121356].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma

Bardzo lubię tę serie z kozim mlekiem. A ten kremik jest dośc słaby...
Nie podrażnia oka ani jego okolic. Nie ma zapachu. Ładnie sie rozprowadza, szybko się wchłania Jednyne co mi sie w nim nie podoba to nawilzenie. Dość słabo nawilża. a na opakowaniu producent pisze, że doskonale nawilża.. No cóż, każdy ma inna miare doskonałosci. Jest w niezłej cenie w fajnym opakowaniu z którego mozna po rozcięciu wydobyc wszystko do ostatniej kropelki.
Nie wiem czy kupię ponownie, może może na lato.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1091281].usefull || 0 }}% pomocna.