Kozie Mleko, Krem pod oczy

Kozie Mleko, Krem pod oczy

Lekki, bezzapachowy krem przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu.

Aktywnie odżywia i uelastycznia skórę.

Doskonale nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek.

Skutecznie zapobiega wiotczeniu skóry.

Wyraźnie wygładza i spłyca drobne zmarszczki.

nic nie robi

To jeden z tych kosmetyków, który nie pomaga, ale też nie szkodzi.
Kremik zamknięty w klasyczną, białą tubkę z wygodną końcówką. Ma biały kolor i jest bezzapachowy. W konsystencji dość lekki dlatego przeznaczyłam go tylko na dzień.
Ładnie trzyma korektor, nic się nie waży. Niestety, ale wysuszenie po korektorze jest takie samo jak bez użycia tego kremu, także nie działa nic na tej płaszczyźnie.
Jest wydajny, jak każdy krem pod oczy. Łatwodostępny i tani. Mimo to nie wrócę już do niego, bo nic nie robi.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1586656].usefull || 0 }}% pomocna.

4/5

Krem jest lekki, szybko się wchłania, nawilża i nadaje się pod makijaż. Niestety po jego aplikacji szczypią mnie oczy, dlatego nie zawsze go używam. Jednak ogólnie polecam ten produkt. Trzeba wypróbować na własnej skórze. Jak widać po recenzjach innych osób, nie każdego szczypią oczy po użyciu tego kremu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540811].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny krem pod oczy!

Kosztuje parę złotych a naprawdę warto! Jeżeli szukasz lekkiego kremu pod oczy w celu nawilżenia skóry - sprawdzi się idealnie. Już po paru użyciach zauważyłam poprawę stanu nawilżenia skóry w okolicach oczu :) Nie ma zapachu, nie podrażnia. Stosuje rano i wieczorem (zamiennie z innym kremem pod oczy) już od trzech miesięcy a dalej jest go dużo w opakowaniu :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523526].usefull || 0 }}% pomocna.
Eris film 1

Może być

W moim wypadku krem pod oczy nie musi być super mocno nawilżający ponieważ na dzień taki nie będzie odpowiedni (nie nada się pod makijaż) a na noc nakładam pod oczy serum i na to aplikuję delikatniejszy krem który wtedy dobrze się spisuje. Wtedy Kozie mleko spisuję się bardzo dobrze.
Odpowiednio nawilży, nie podrażnia, nie szczypią mnie oczy po jego aplikacji i ma przyjemną konsystencję.
Lubię opakowania tego typy bo pozwalają na higieniczne używanie produktu.
Nie zredukuje zmarszczek bo tego nie potrafią kremy ale daje rade ogólnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502361].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Jak na pierwszy krem pod oczy to uważam że sie sprawdza . Zdecydowanie nawilża i lekko napina skora wiec jest odpowiednio nawilżona i przygotowana do nałożenia korektora . Cena bardzo przestępna . Przyjemne opakowanie w tubie . Łatwa dostępność .

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498441].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo lekki

Lubię testować nowości a później dzielić się moimi wrażeniami:) Krem znajduje się miękkiej białej tubce, ma białą bardzo lekką konsystencję - wchłania się szybko, Nawilżenie nie jest spektakularne, ale moja skóra pod oczami więcej nie wymaga więc dla mnie jest ok. Korektor nie roluje się i trzyma się bez zarzutu. Jest to bardzo delikatnie działający produkt :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376166].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest fajny

Nie wiem skąd takie niskie oceny. Dla mnie krem jest ok. Fajnie nawilża i wygładza skórę wokół oczu. Stosuję rano i wieczorem. Lubię jego lekką konsystencję. Również szybko się wchłania. Jak dla mnie TAK.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370816].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze nawilża

Krem dobrze nawilża skórę pod oczami, jednak nie zauważyłam, aby spłycał zmarszczki.

+dobrze nawilża,
+jest wydajny,
+tani,
+nie podrażnia oczu.

W zasadzie nie ma żadnych minusów, może jedynie to, że gdy z tubki już nic nie wychodziło rozcięłam ją i okazało się, że kremu starczyło jeszcze na kilka aplikacji.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357841].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny krem

Bardzo fajny krem za grosze. Jest bez zapachowy chyba, albo ma bardzo delikatny. Dobrze nawilża i nie podrażnia. Nie zauważyłam po nim jakiś wyjątkowych rezultatów ale uważam że się go naprawdę przyjemnie używa. W porównaniu z innymi droższymi kremami innych marek po których nie widziałam rezultatów a jedynie podrażnienie ten krem jest naprawdę fajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268231].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry!

Baaaardzo dobrze nawilza moja skore pod oczmi. Jest tez megq wydajny, ledwo naruszylam opakowanie. Zaskoczyło mnie ze po 2 miesiacach używania kremu zmarszczki sie splycily, tego nie oczekiwalam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266613].usefull || 0 }}% pomocna.