Kozie Mleko, Krem pod oczy

Kozie Mleko, Krem pod oczy

Lekki, bezzapachowy krem przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu.

Aktywnie odżywia i uelastycznia skórę.

Doskonale nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek.

Skutecznie zapobiega wiotczeniu skóry.

Wyraźnie wygładza i spłyca drobne zmarszczki.

Niestety nic nie robi

Nie jestem osobą, która specjalnie zagłębia się w pielęgnację skóry pod oczami, a ten produkt kupiłam pod wpływem chwili. Dodatkowo skusił mnie fakt, że cena jest bardzo atrakcyjna, więc co mi szkodziło spróbować.

Cały produkt zamknięty jest w takiej małej tubce z której wyciskamy produkt. Konsystencja przypomina zwykły krem nawilżający. Producent obiecuje, że jeśli będziemy używać tego produktu to odżywi, uelastyczni skórę, nawilży, tonizuje, napina naskórek, wygładza i spłyca drobne zmarszczki. Brzmi dobrze, ale jak to wygląda w praktyce? Pierwsze co zauważyłam i to uznaję za minus - w moim przypadku produkt nie chce w 100% wchłaniać się. Zawsze zostaje jakaś delikatna warstwa, która delikatnie świeci się. Co z samym działaniem? Nic. Po prostu. Produkt ten szczerze mówiąc nic nie robi. Nawet przełamałam się po zawodzie, kiedy skończyłam pierwsze opakowanie i poszłam kupić drugie, ponieważ myślałam, że produkt potrzebuje więcej czasu, żeby zacząć działać, a taka tubka to może za mało. Po skończeniu drugiej tubki zdania nie zmieniłam - ten krem nic nie robi. Ani nie odżywia, ani nie nawilża, ani jakoś specjalnie nie uelastycznia, ponieważ o wiele lepszy efekt osiągałam zwykłymi kremami nawilżającymi do twarzy, które po prostu wysoko pod oczy smarowałam, ani nie wygładza, ani tym bardziej nie redukuje nawet takich minimalnych zaczątków zmarszczek. Stosowałam ten krem zawsze przed spaniem, ze względu na to, że jest ta świecąca się warstwa, więc nie przykrywałam produktu makijażem. Niestety ten krem nic nie zrobił poza tym, że stał u mnie na półce i stopniowo zużywał się z dnia na dzień. Nic więcej. Nie zauważyłam, żeby produkt podrażniał oczy czy uczulał. Jeśli chodzi o takie podstawowe rzeczy to cena jest bardzo niska, z dostępnością nie ma najmniejszego problemu, a wydajność bardzo wysoka, bo nie da się nakładać ogromną ilość produktu pod oko.

Na pewno nie kupię tego kremu ponownie. Dałam drugą szansę i nic to nie dało. Nie potrzebuję produktu na swojej półce, który kompletnie nic nie robi, poza swoim istnieniem.

Zwyczajny

Krem ma przyjemną konsystencję i jest wydajny. Nie podrażnia okolic oczu. Niestety ani nie redukuje zmarszczek ani specjalnie nie nawilża. Lubię Ziaję ale tego kremu raczej drugi raz nie kupię.

nic nie robi

To jeden z tych kosmetyków, który nie pomaga, ale też nie szkodzi.
Kremik zamknięty w klasyczną, białą tubkę z wygodną końcówką. Ma biały kolor i jest bezzapachowy. W konsystencji dość lekki dlatego przeznaczyłam go tylko na dzień.
Ładnie trzyma korektor, nic się nie waży. Niestety, ale wysuszenie po korektorze jest takie samo jak bez użycia tego kremu, także nie działa nic na tej płaszczyźnie.
Jest wydajny, jak każdy krem pod oczy. Łatwodostępny i tani. Mimo to nie wrócę już do niego, bo nic nie robi.

Eris film 2

4/5

Krem jest lekki, szybko się wchłania, nawilża i nadaje się pod makijaż. Niestety po jego aplikacji szczypią mnie oczy, dlatego nie zawsze go używam. Jednak ogólnie polecam ten produkt. Trzeba wypróbować na własnej skórze. Jak widać po recenzjach innych osób, nie każdego szczypią oczy po użyciu tego kremu.

świetny krem pod oczy!

Kosztuje parę złotych a naprawdę warto! Jeżeli szukasz lekkiego kremu pod oczy w celu nawilżenia skóry - sprawdzi się idealnie. Już po paru użyciach zauważyłam poprawę stanu nawilżenia skóry w okolicach oczu :) Nie ma zapachu, nie podrażnia. Stosuje rano i wieczorem (zamiennie z innym kremem pod oczy) już od trzech miesięcy a dalej jest go dużo w opakowaniu :)

Może być

W moim wypadku krem pod oczy nie musi być super mocno nawilżający ponieważ na dzień taki nie będzie odpowiedni (nie nada się pod makijaż) a na noc nakładam pod oczy serum i na to aplikuję delikatniejszy krem który wtedy dobrze się spisuje. Wtedy Kozie mleko spisuję się bardzo dobrze.
Odpowiednio nawilży, nie podrażnia, nie szczypią mnie oczy po jego aplikacji i ma przyjemną konsystencję.
Lubię opakowania tego typy bo pozwalają na higieniczne używanie produktu.
Nie zredukuje zmarszczek bo tego nie potrafią kremy ale daje rade ogólnie.

Bardzo dobry

Jak na pierwszy krem pod oczy to uważam że sie sprawdza . Zdecydowanie nawilża i lekko napina skora wiec jest odpowiednio nawilżona i przygotowana do nałożenia korektora . Cena bardzo przestępna . Przyjemne opakowanie w tubie . Łatwa dostępność .

bardzo lekki

Lubię testować nowości a później dzielić się moimi wrażeniami:) Krem znajduje się miękkiej białej tubce, ma białą bardzo lekką konsystencję - wchłania się szybko, Nawilżenie nie jest spektakularne, ale moja skóra pod oczami więcej nie wymaga więc dla mnie jest ok. Korektor nie roluje się i trzyma się bez zarzutu. Jest to bardzo delikatnie działający produkt :)

Jest fajny

Nie wiem skąd takie niskie oceny. Dla mnie krem jest ok. Fajnie nawilża i wygładza skórę wokół oczu. Stosuję rano i wieczorem. Lubię jego lekką konsystencję. Również szybko się wchłania. Jak dla mnie TAK.

Dobrze nawilża

Krem dobrze nawilża skórę pod oczami, jednak nie zauważyłam, aby spłycał zmarszczki.

+dobrze nawilża,
+jest wydajny,
+tani,
+nie podrażnia oczu.

W zasadzie nie ma żadnych minusów, może jedynie to, że gdy z tubki już nic nie wychodziło rozcięłam ją i okazało się, że kremu starczyło jeszcze na kilka aplikacji.

Bardzo fajny krem

Bardzo fajny krem za grosze. Jest bez zapachowy chyba, albo ma bardzo delikatny. Dobrze nawilża i nie podrażnia. Nie zauważyłam po nim jakiś wyjątkowych rezultatów ale uważam że się go naprawdę przyjemnie używa. W porównaniu z innymi droższymi kremami innych marek po których nie widziałam rezultatów a jedynie podrażnienie ten krem jest naprawdę fajny.

Dobry!

Baaaardzo dobrze nawilza moja skore pod oczmi. Jest tez megq wydajny, ledwo naruszylam opakowanie. Zaskoczyło mnie ze po 2 miesiacach używania kremu zmarszczki sie splycily, tego nie oczekiwalam :)