Ziaja, Kozie Mleko, Maska

Ziaja, Kozie Mleko, Maska

Skutecznie nawilża, wygładza i uelastycznia skórę dając uczucie relaksu. Przywraca jej świeży, zdrowy wygląd. Stymuluje proces regeneracji naskórka. Wyraźnie spłyca zmarszczki i skutecznie zapobiega powstawaniu nowych. Intensywnie odżywia i zapobiega nadmiernej utracie wody. Polecana do cery suchej i skłonnej do zmarszczek.

Skład: Aqua (Water), Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Titanium Dioxide, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isopropylparaben, Potassium Sorbate, Diazolidinyl Urea, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citric Acid (09.03.2007.)

Cena: ?zł / 7ml

lubię ten zapach

Maska pachnie tak samo jak krem do twarzy z tej serii, uwielbiam ten zapach. Konsystencja jest bardzo gęsta czyli idealna dla mnie, saszetka starczy na 1-2 użycia.Jestem zadowolona z efektów skóra była gładka, miękka i lekko napięta. Ogólnie maseczki ze Ziaja są bardzo dobre i dobrze wpływają na moją skórę.

świetna

Kolejna maseczka z ziaji dająca pięknie nawilżoną i promienną skórę. Po nałożeniu na około 30 minut skóra jest odnowiona i miękka. Saszetka starcza na 2 użycia. Ma bardzo delikatny i przyjemny zapach

Lubię zapach

Przyjemny zapach linii kozie mleko. Konsystencja gęsta, treściwa. Łatwo i przyjemnie się nakłada. Tego produktu jest sporo- trudno zużyć na raz.Zaraz po nałożeniu czuć nawilżenie, ale to w zasadzie tyle...po zdjęciu maski żadnych nadzwyczajnych efektów.

Glov

Zbawienne kozie mleko

Bardzo dobra maseczka. Super delikatna. Bardzo dobrze nawilza. Ma delikatny zapach. Formuła jest gęstego białego kremu. Skora jest promienna młodzieńcza. Skórki suche sa zlikwidowane. Bardzo wydajna, starcza na przynajmniej dwa użycia. Cera po niej jest miękka i sprężysta.

Wykorzystała: kilka próbek

Jak najbardziej na plus!

Maseczka spełnia wszystko co obiecuje. Wiem,że niektóre dziewczyny zostawiały ją na skórze i wklepywały ,ja jednak zostawiłam ją na jakieś 25 minut i zmyłam ciepłą wodą. Efekt świetny, skóra nawilżona, bardzo miękka w dotyku. :)
Dodatkowo saszetka starcza na 2 razy :)

Fajna

Będąc w Superpharmie zaopatrzyłam się w parę saszetek różnych maseczek, tym bardziej, że miałam problemy ze skórą - po 3 tygodniowej kuracji \\\'anty-trądzikowej\\\' moja skóra była bardzo sucha i potrzebowałam dobrego nawilżenia.

Plusy:
-zapach
-konsystencja kremu
-naprawdę nawilża. Miałam ją na twarzy 20-25 minut i skóra była miękka i po prostu fajna, taka odżywiona
- jedna saszetka starczyła na 2 razy

Minusy:
- szkoda, że nie jest dostępna w większym opakowaniu

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: Na razie 1

Fajna

Wydajna jak na saszetkę mam ją na 2-3 razy. Nawilża, wygładza, ładnie pachnie. Jest moją ulubioną z tych saszetkoowych wyborow. Bardzo bym się cieszyla gdyby było można zakupić ją wtubce bo w tedy aplikacjabyła by wygodniejsza.

Używam tego produktu od: Dawna

Szału nie robi, nawet na mojet tłustej cerze

Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery. Kupiłam jedno opakowanie produktu za 1,50 zł. Maseczka wystarcza na 2-3 użycia. Pachnie jak klasyczny Dove, czyli podobnie jak i balsam z tej serii. Jest to ładny, mydlany zapach.

Bez zmywania maseczka dobrze nawilża, ale nie ma jakiegoś efektu wow. Twarz wygląda po niej zdrowiej, lepiej. Ze zmywaniem, czyli tak jak radzi producent, nie zadziałała jakoś wybitnie. Twarz potrzebowała jeszcze nawilżenia, czyli porcji kremu, a mam cerę tłustą (!). Ale mimo wszystko coś tam zadziałała. Jest gęsta, białą, nietłusta. Twarz się po niej nie świeci, co mnie się bardzo podoba.

Mimo wszystko ją polecam, może komuś bardziej przypadnie do gustu. Ja swoją maseczkę kupiłam w E.Leclerc. Choć nie jest cudowna, to ją kupię, bo spodobało mi się jej działanie bez zmywania.

NAJLEPSZA

Uwielbiam kosmetyki Ziaji. Maseczka ma super konsystencję i piękny zapach, nakładam ją na całą twarz i tak sobie siedzę czasem nawet 40 minut. Skóra po użyciu jest gładka, zmatowiona, miękka. Aksamitna wręcz. Na mojej przesuszonej skórze sprawdza się genialnie, do zakupu zachęca tez cena (1,10zł). Nie zapycha, nie podrażnia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 5 saszetek

Fajna maska

Fajnie nawilża i koi skórę, odżywia i wyrównuje jej koloryt. Ogolnie same plusy nie zauważyłam minusów. Cena jest zachęcająca. idealna jako ekspresowa maska przed wyjściem

Ilość zużytych opakowań: dużo

Ulubiona

Jest no maseczka,która nigdy mnie nie zawodzi.Nakładam na noc i rano mam nieskazitelną cerę-jescze żadna nie dała takiego efektu,a używałam ich mnostwo.Świetnie tez sprawdza sie jako krem na dzień.Nie wiem o co chodzi z jakimis podraznieniami i wysuszaniem-o czym dziewczyny tutaj piszą,trzeba mieć chyba bardzo wrażliwą skórę.

+konsystencja
+nawilżenie
+wygładzenie
+skora jest promienna
+usuwa zmeczenie z twarzy
+cena

-zapach-do najpiekniejszych nie nalezy,ale chyba nie o to chodzi w maseczkach

Ilość zużytych opakowań: dużo

Beznadziejna

Nawilżająca maseczka powinna przede wszystkim nawilżać, ta niestety tego nie robi. Co robi? Podrażnia, szczypie, sprawia, że skóra robi się czerwona i piecze... Moim zdaniem ta maseczka dodatkowo wysusza... Któraś z poprzedniczek też o tym wspomniała, więc widocznie coś w tym musi być... O spłyceniu zmarszczek czy wygładzeniu i uelastycznieniu, które obiecuje producent nie ma mowy...

Używam tego produktu od: używałam przez tydzień
Ilość zużytych opakowań: 2 x 7 ml