L`Oreal Professionnel, Volume Extreme, Szampon zwiększający objętość włosów cienkich i delikatnych

Szampon nadaje gęstość, miękkość i połysk włosom cienkim i delikatnym z formułą Nutritex, która odbudowuje wnętrze włosa i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Witamina B3 nadaje włosom energii, czynniki pogrubiające włókno włosa. Producent obiecuje: objętość u nasady, odżywienie długości i końcówek włosów, puszystość, połysk, miękkość i pogrubienie włókna włosowego.

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Distearyl Ether, Sodium Chloride, Behenyl Alcohol, Laureth-2, PPG-5-CETETH-20, Cocamide Mipa, Polyquaternium-10, Methylparaben, Sodium Methylparaben, Carbomer, Salicylic Acid, Benzoic Acid, Niacinamide, Butylparben, Ethylparben, Isobutylparben, Propylparben, Hydrolyzed Wheat Protein, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Hydrolyzed Wheat Starch, Parfum/Fragrance. (06.08.2009)

Cena: 35 zł / 250 ml

Działa!

Wreszcie szampon, który rzeczywiscie dodaje objętości! Dla moich cienkich ,długich , pozbawionych objętości włosów jest niemal idealny - jedyny minus to trochę szybsze przerluszczanie następnego dnia i cena. Jednak to najlepszy szampon, jaki dotąd stosowałam- włosy są puszyste, lśniące, wyglądają jakby było ich więcej i ładnie pachną.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034232].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawiodłam się

Kupiłam ten szampon licząc ,że upora się z moimi cienkimi włosami, poszłam do hurtowni fryzjerskiej w której dostałam go za 49zł za 250ml.. dopiero po powrocie do domu zorientowałam się ,że sporo przepłaciłam,miałam nadzieję ,że jeśli jest taki drogi to działa,jednak efektów żadnych..
-włosy wyglądały sianowato i puszyły się
-zapach taki sobie
-cena z kosmosu, i to tylko za markę

wydajny,ale przez to jak działam to chyba żadne plus..

Używam tego produktu od: Używałam chyba ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[710340].usefull || 0 }}% pomocna.

Dno...

Ten szampon to dno. Producent zapewnia objętość, blask, bla bla bla... Bzdura :(
Moje włosy po nim były przyklapnięte, a objętości w ogóle nie widziałam.
Plusami jego był ładny zapach i że się fajnie pienił i to wszystko, a pieniądzę, prawie 40 zł za buteleczkę 250ml poszło w błoto:/
Kupiłam, bo przeczytałam o nim dobre rzeczy, ale u mnie się nie sprawdził.
Także...nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1x250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[631898].usefull || 0 }}% pomocna.

wrastające włoski

Nigdy więcej

Szampon na objętość, ale niestety nie z tych, co zapewniają tę objętość dzięki dokładnemu umyciu i nadaniu lekkości włosom, ale należący do katgorii "pogrubiających". W efekcie otrzymujemy włosy ciężkie, przyklapnięte bardziej niż kiedykolwiek, jak po użyciu zbyt odżywczego szamponu czy zbyt mocnej odżywki w stosunku do stanu włosów.

W dodatku w miarę używania włosy wyglądały coraz gorzej- te "pogrubiające" składniki zapewne z każdym myciem bardziej wbudowywały się we włosy i coraz bardziej je obciążały.

Konsystencja gęsta i kremowa, ale nie wydaje mi się żeby był przez to bardziej wydajny. Zapach okropny- do złudzenia przypomina mi zapach szamponu Babydream z Rossmanna, ale cóż kwestia gustu- ja nie lubię.

Generalnie moim włosom wiele nie trzeba- wystarczy je umyć, żeby wyglądały świetnie- ten szampon sobie z tym nie radzi- na drugi dzień po myciu wyglądają nieświeżo (co nie jest u mnie normą), a i pierwszego pozostawiają wiele do życzenia.

Można używać bez odżywki- nie ma problemu z rozczesaniem.

Nie wiem, może sprawdza się przy bardzo cieniutkich włosach- ja nie polecam, nie jest to jakość profesjonalnego produktu i jedyne co mi się podoba w tym produkcie, to butelka. Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 x 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[602388].usefull || 0 }}% pomocna.

Coś strasznego

Minusy:
-włosy się: elektryzują, puszą, plączą a na dodatek były oklapnięte bardziej niż zwykle
-szampon słabo się pieni

Plusy:
-ładny zapach
-włosy idelanie proste

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[541001].usefull || 0 }}% pomocna.

taki zwykły

Dostałam ten szampon jako gratis do innego produktu L\'oreala. Tak naprawdę to nie robi nic nadzwyczajnego z włosami.
+ładny zapach
+fajna konsystencja
+jest wydajny ( wystarczy niewielka ilość)
+ładne opakowanie
+ dobrze zmywa oleje
- nie zauważyłam zwiększonej objętości
- cena
____________________________________
Wydaje mi się, że za te pieniądze można kupić lepszy szampon.

Używam tego produktu od: 3 tyg

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[533669].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie

Rzeczywiście zwiększa objętość włosów, więc spełnia zadanie, ale:

-bardzo przesusza włosy, więc nie nadaje się do codziennego stosowania. Nie dość, że przesusza włosy to skórę głowy, powoduje łupież, wzmaga łamliwość włosów

-puszy włosy, są sianowate, ale czasem ten efekt mi odpowiada

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[454627].usefull || 0 }}% pomocna.

puszy włosy

Może nie jest to najgorszy szampon,ale taki ajajaj też nie.
szampon bardziej puszy niż inne zwiększające objętość włosy,a najgorzej gdy jeszcze włosy są rozjaśniane.
nie polecam,przy farbowanych włosach,ewentualnie wtedy z inną odżywka,nie z tej samej linii.
zapach fajny
markę Loreal zawsze lubiłąm i lubię,ale 5ki mu nie dam

Ilość zużytych opakowań: 2butelki-250ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[448359].usefull || 0 }}% pomocna.

Podnosi włosy

Szampon jest wprawdzie przeznaczony do włosów cienkich i delikatnych, ale postanowiłam wypróbować go na moich grubych włosach. Jestem zaskoczona efektem. W duecie z odżywką z tej serii na prawdę się sprawdza. Włosy są podniesione, lekkie i ładnie się układają. Niestety na drugi dzień po myciu lekko się już przetłuszczają. Nie spodziewam się jednak, że jeden szampon rozwiąże wszystkie problemy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[440087].usefull || 0 }}% pomocna.

beznadziejny

Mam wlosy dlugie, dosc geste, troszke zniszcozne koncowki, ale generalnie sie przetluszczaja.

Szmpon placze wlosy i nic poza tym. Zadnego efektu, chyba ze wysusze wlosy suszarka do dolu - ale wtedy efekt widac po jakimkolwiek szamponie, bo to efekt suszarki, a nie jakiejs tajemniczej receptury szamponu.

Zapach okropny.
Fakt, jest wydajny i za to 2 gwiazdki.

W sumie placi sie za marke, a nie jakosc...
niestety

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[360697].usefull || 0 }}% pomocna.