Myokine, Krem korygujący zmarszczki wokół oczu i widocznie rozkurczający skórę

Myokine, Krem korygujący zmarszczki wokół oczu i widocznie rozkurczający skórę

Skurcze włókien skóry właściwej powodują powstawanie i utrwalanie się zmarszczek. Wokół oczu zjawisko to jest jeszcze bardziej nasilone. Na cieńszej i bardziej wrażliwej skórze występują dodatkowo cienie i obrzęki. Nierówności się pogłębiają, a zmarszczki stają się bardziej widoczne.Tuż po nałożeniu kremu Myokine pod oczy skóra wokół oczu jest widocznie wygładzona. Drobne nierówności skóry zmniejszają się, powierzchnia wygląda na bardziej jednolitą. Dzięki Adenoxine, rewolucyjnemu kompleksowi aktywnemu, zmarszczki zostają skorygowne już po 21 dniach. Zagłębienia zmarszczek są spłycone. Skóra jest wygładzona.Zawiera Cafeinine, aby zmniejszyć obrzęki oraz rozjaśnić cienie pod oczami.

za Myokine dziękujemy

Bardzo nieciekawy produkt. Obiecywał wiele, ale nic nie uczynił. Porównując go z Ziają za 8 złotych muszę z żalem stwierdzić, że Vichy odpada.
Kremy z Vichy zawierają chyba tylko wodę termalną i nic więcej prócz kilku wypełniaczy ustalaczy typu parafina.
Muszę w stosunku do omawianego kremiku użyć sformułowania, które często widzimy na Wizażu, a które należy do moich ulubionych:
NIC NIE ROBI.
Po prostu krem jak krem, przeciętne a właściwie żadne działanie, brak komfortu, brak efektów, brak rozluźnienia, brak rozkurczenia czy jak tam producent chciał.
Beznadziejnie niewydajny, zużył się chyba po miesiącu, szok, są kremy o tej samej pojemności, które używamy przez 4 miesiące. I dłużej.

Używam tego produktu od: zakończyłam miesiąc temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[398477].usefull || 0 }}% pomocna.

Stracone pieniądze.

Kupiłam go tylko raz, niestety ostatni.
Nie zauważyłam, żeby cokolwiek zdział wokół moich oczu.

Zalety:
- nikły zapach, delikatny,
- lekko się go nakłada,
- fajne opakowanie niestety w połowie użytkowania się zaczęło zacinać, aż w końcu padło całkiem :(
- trochę nawilża,

Wady:
- paskudny skład: parabeny i phenoxyethanol bardzo uczulające i zapychające składniki !
- niespełnione obietnice producenta,

Używam tego produktu od: kiedyś przez 2 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[361747].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety uczula

Używam tego kremu 4 miesiąc i nie widzę znacznej poprawy. Nie mam ogromnych zmarszczek, ale mam bardzo wymagającą skórę pod oczami. Krem nie zaspokoił potrzeb mojej skóry, nie rozjaśnia cieni i nie sprawia że zmarszczki są wyraźnie płytsze. Ostatnio krem zaczął powodować u mnie mocne łzawienie.
Krem jest bardzo wydajny, tylko nie wiem po co mi wydajność jeśli nic nie robi. Poszukam innego.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[335385].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak makijażem powiększyć usta

nie kupie ponownie

zadnych efektow pozytywnych nie zauwazyłam oprocz wysuszenia skory ,male zmarszczki jak byly tak sa!jedyny plus to wydajnosc ,ale w sumie po co?? jak i tak nie dziala:)

Używam tego produktu od:2 miesiace

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[317415].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

od razu po nałożeniu kremu skóra zmienia się, krem sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne. Nie wiem jeszcze czy je redukuje (wydaje mi się, że tak, bo nagle przestałam narzekać jakie to mam zmarszczki), bo kremu używam od 3 tygodni, a na efekty trzeba czekać zwykle 3 miesiące (choć producent mówi o 3 tygodniach). Chyba najlepszy krem pod oczy jakiego używałam, a używałam już kremów Yves Rocher, Nivea, RoC.

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[306011].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny efekt ;)

Widzę, że opinie na temat tego kremu są skrajnie zróżnicowane, ja należę do jego grona super zadowolonych użytkowniczek.
Krem ma fajną konsystencję - dość treściwą, z "poślizgiem", ale wchłania się szybko. Jest bardzo delikatny, nie zdarzyło się, by spowodował łzawienie, więc używam go z przyjemnością.
A efekty? U mnie są spektakularne w porównaniu do kremów, które dotychczas stosowałam :). Skóra jest napięta, gładka, drobne linie wyprostowane - jak z reklamy Vichy;). Myokine zapewnia mi też świeży look po nocy - oczy wyglądają na wypoczęte, znikają drobne opuchnięcia. Normalnie jestem w szoku... Ten krem mnie pozytywnie rozczarował biorąc pod uwagę recenzje. Ale... musi być jakieś ale ;). Cudów nie ma - działanie Myokine jest raczej doraźne - niestety nie wygładza na zawsze, tylko na czas używania, choć muszę przyznać, że stan skóry pod oczami jest chyba ciut lepszy. No i krem trochę się wałkuje pod makijażem.
Nie chcę, by moja pochwalna "pieśń" o cudownym Myokine brzmiała fałszywie... ;) Nie jestem pewna, czy mogę ten -nie najtańszy w sumie- krem z czystym sumieniem polecić każdemu. Wątpię, by coś zdziałał przy głębszych zmarszczkach. Moje linie są ledwie zarysowane i pewnie dlatego jestem zadowolona. Po prostu dobrze napina moją cieniutką skórę pod oczami.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[303667].usefull || 0 }}% pomocna.

Super, rewelacja!

Bardzo dobry krem pod oczy, przede wszystkim usuwa sińce i podkowy pod oczami, koryguje zmarszczki mimiczne. Nawet po nieprzespanej nocy, po zastosowaniu kremu nie widać w ogóle, ze się nie spało, oczy są wypoczęte, niepodkrążone, wygląda się świeżo. Polecam!

Używam tego produktu od:pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[295336].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie bardzo dobry wybór

lekki, nieuczulający krem. zaskoczył mnie efektem po "ciężkiej" nocy. użyłam go, zanim poszłam spać, a rano nie musiałam "rysować" sobie oczu!
w połączeniu z kremem myokine na twarzy tworzą świetny duet, jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: 7 m-cy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[280950].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo, bardzo zły

Krem ten testowałam bezpośrednio po zużyciu tubki kremu pod oczy RoC.

Porównanie obu preparatów wychodzi mizernie dla Vichy.

Skóra po oczami zaczęła w dramatyczny sposób się wysuszać. Przez cały dzień odczuwałam dyskomfort z powodu ściągniętej skóry pod oczami. O żadnym ujędrnieniu czy też lifcie nie było mowy.

Podczas całego okresu użytkowania kremu stan skóry pod oczami się stopniowo pogarszał: miałam większe cienie pod oczami i zmarszczki były wyraźniejsze.

Krem roluje się na skórze. O nałożeniu korektora pod oczy w tej sytuacji możemy zapomnieć.

Odradzam.Używam tego produktu od: 4 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[276713].usefull || 0 }}% pomocna.

poprawy brak - a nawet gorzej

kocham vichy ... ale ten krem mnie zawiódł...
nie widze poprawy mimo używania ok 2 miesiecy - znarszczki nie zanikają - a nawet widzę pogorszenie... czy to możliwe - nie wiem...
nadal kocham vichy ale ten krem mnie zawiódł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[246756].usefull || 0 }}% pomocna.