Kohl Kajal Pencil (kredka do oczu)

Kohl Kajal Pencil (kredka do oczu)

Miękkie kredki do oczu. Nie za twarde, nie za miękkie, nie za tłuste - takie w sam raz. Moja ulubiona to biała kredka do malowania wewnętrznej części dolnej powieki (brzmi koszmarnie, ale wiecie o co chodzi ;)). Konsystencję ma jak dla mnie idealną, jest trwała, nie rozmazuje się. Taka naprawdę dobra kredka.

Dostępna w kolorach: black (080), brown (081), grey (082), blue (083), azure (087), white (092).

Cena: 19,90 zł / 4 g

ponadczasowa

Nie znałam jej wartości kiedy ją dostałam, więc nie mogę się odnieść do ceny.
Używam czarnej tylko do cienkiej kreski na górnej powiece. Przy moich załamujących się powiekach, to stosunkowo mało się odbija (zwłaszcza jeśli na górną część nałożę np puder czy cień). Jest mięciutka, nie rozmazuje się bez powodu.
Jak dla mnie produkt idealny, niczego więcej od kredki nie oczekuję.

efekt pandy - rozmazuje się

Byłam bardzo zadowolona z tuszu z tej firmy, dlatego skusiłam się też na klasyczną czarną kredkę, no ale niestety nie jestem zadowolona.
minusy:
- zbyt miękka,
- odbija się na powiece,
- rozmazuje się górnej powiece,
- efekt pandy - rozmazuje się na dolnej powiece,
- jest nietrwała,
- słabe drewno, które nie uchroniło przed połamaniem wkładu - kredki i nigdy nie udało mi się utemperować jej za pierwszym razem, wiecznie się łamie lub drewno kredki ma jakieś sęki - koszmar,
- wysoka CENA, dla przykładu kiedyś kupiłam w sklepie "u chińczyka" kredkę do oczu za 3,5 zł i była 100% lepsza od tej z Astora za 25 zł

plusów nie zauważyłam!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i zarazem ostatniego ale i tak dłużej nie posłuży bo łamie się przy temperowaniu

Genialne.

Kredki są bardzo fajne. Jestem w posiadaniu trzech kolorów, które bardzo ładnie się nakładają, są w miarę trwałe co ważne również bardzo ładnie się rozcierają. Osobiście kupiłam te kredki w Pepco przy czym jedna kredka kosztowała mnie 4 zł. Dlatego z miłą chęcią jeszcze iedyś je zakupie, ale na pewno nie w drogerii tylko tam jeśli będą.

Ilość zużytych opakowań: mam 3 kolory

Manicure z chmurkami

kiepska

Mam czarną - odcień Black. Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego - w końcu to Astor :-)

+kolor intensywna czerń
+wydajna (nie pamiętam już kiedy ja kupiłam)
+miękka (dobra do efektu smoky eyes)

-cena
-rozmazuje się (efekt pandy) i to strasznie
- na pewno nie jest wodoodporna i to ją deklasyfikuje. Dlatego nie polecam

Używam tego produktu od: kilka lat

Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Rozmazuje się

Kredka ma naprawdę ładny kolor ze złotymi drobinkami (jak mam brązową), nie jest twarda, ale też nie jest za miękka, dobrze się nią rysuje kreskę na powiece.
Jest jednak jeden problem: rozmazuje się na powiece po ok godzinie lub dwóch. I to ją niestety dyskredytuje. Próbowałam wszystkiego. Pudrowałam powiekę, nakładałam bazę, jednak po dłuższym lub krótszym czasie kreska znikała. Dlatego zaznaczyłam, że nie kupię jej ponownie.

Nic specjalnego.

Mam tę kredkę w kolorze szarym.
W promocji kupiłam ją za ok. 10zł.
Więcej bym za nią w życiu nie dała, zresztą teraz nawet i za 5zł bym jej nie chciała.
Jest strasznie twarda, ciężko się nią pomalować, słabo napigmentowana, prawdę mówiąc kredki za 2zł często bywają lepsze.
Więcej jej nie kupię i nikomu nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku

jak dotąd najlepsza!

Przede wszystki jest trwała i nie rozmazuje się!
- odpowiedni twarda nie łamie się
- kolor czarny mnie odpowiada ale koleżanki które oczekują głębokiej czerni mogą się zawieść gdyż ta czerń jest lekko przydymiona

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

prawie jak eyeliner

od około 2 miesięcy posiadam tę kredkę - wersja "artist", ale myślę, że niczym od powyższej się nie różni. ocena:
- trwałość [0-10]: 7
- łatwa w aplikacji i precyzyjna - nawet znacznie stępioną można narysować równą kreskę na powiece
- bardzo wydajna - używam jej codziennie, a zużyłam dopiero połowę
- warta swojej ceny, z resztą bardzo podobna do x-act manhattan [ok 14-15zł; kupiłam astor, bo tamtej nie było]
słabe strony:
- szarzeje w ciągu dnia, kolor traci intensywność
- trochę się rozmazuje

Używam tego produktu od: ok 2 mc

super

używam tej kredki od roku i za tę cenę nie spotkałam lepszej. Jest miękka, świetnie się nią maluje. Nie ściera się szybko. Używam czarnej kredki w wersji wodoodpornej, co prawda nie sprawdzałam jej w wodzie, ale na moje problemy z łzawieniem jest super.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:wiele

Twarda jak kamień

Kredkę posiadam w swoim zestawie kosmetyków od roku, jednak rzadko jej używam ze względu na niezwykłe trudności w aplikacji. Kredka jest tak twarda i toporna, że sporo czasu zajmuje mi narysowanie jakiejkolwiek kreski. Pod tym względem dużo lepiej sprawuje się kredka Vipera, która jest o wiele tańsza i bardziej skuteczna. Tutaj stosunek jakości do ceny jest karygodny. Za 3 zł bym jej nie chciała. Stanowczo odradzam.

Używam tego produktu od: 1 rok

Bardzo fajna,ale nie najlepsza

Szału nie robi, ale i tak bardzo dobra. Miękka, ale nie łamie się, dość długo się trzyma (ale może to ten nawyk delikatnego upudrowania powiek przed pomalowaniem), nie rozmazuje się szybko i nie "schodzi" na dolną powiekę co się zdarza wśród innych. Okej, ale nie KWC.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

bez rewelacji

Kredka jest raczej dobra do malowania cienkich kresek w dole oka( mam białą kredkę ),jest średnio miękka, w miarę przyjemna dla oka.
Jej wadą jest na pewno jej trwałość i cena, za niższą cenę można kupić lepszą kredkę.
na pewno jej nie kupię ponieważ mam jedną od roku i prawie wcale jej nie zużyłam.

Używam tego produktu od:1roku
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie