Vichy, Dermablend Correcteur Teint SPF 30 (Podkład korygujący)

Vichy, Dermablend Correcteur Teint SPF 30 (Podkład korygujący)

Podkład korygujący mający za zadanie ukryć nawet najbardziej rozległe zmiany skórne, takie jak: zaburzenia barwnikowe, naczyniaki, bielactwo, trądzik, blizny, przebarwienia, a nawet tatuaże. Zawiera 40% kryjących pigmentów. Najlepiej działa w połączeniu ze specjalnym pudrem utrwalającym tej samej marki (Vichy Dermablend Setting Powder).
Producent obiecuje trwały efekt utrzymujący sie 16 godzin.
Podkład jest dostępny w ośmiu odcieniach.
Produkty marki Dermablend są znane w USA od 20 lat. Od jesieni 2003 r. ich dystrybucję poza Stanami przejęła firma Vichy.

DZIADOSTWO

PODKLAD TEN NALOZONY NA CALA TWARZ POWODUJE EFEKT MASKI.BARDZO WYSUSZA CERE,TWARZ SIE CALA SWIECI,UWYDATNIA ZMARSZCZKI,SKORKI,ROZSZERZONE PORY.MOZNA GO ZASTOSOWAC JEDYNIE PUNKTOWO.JEST DROGI,OHYDNY,BEZNADZIEJNY.TO VICHY JEST NIC NIE WARTE.

Używam tego produktu od:1 MIESIAC
Ilość zużytych opakowań:POLOWA

Zdecydowanie NIE

Podkład używam jako korektora, z taką myślą go zkupiłam. Nie sobie wyobrażam użycia go na całą twarz, Wcale nie kryje tak relewacyjnie jak zapewnia producent, a po godzinie waży sie, odstaje i jest bardzo widoczny na twarzy. Aż nie mogę uwierzyć, że dałam za niego tyle pieniędzy. Oj, te marzenia o idealnej cerze....

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: połowa

nie!!!!!!

podkład jest okropny,zaraz po nałożeniu twarz wygląda promienie,fluid ładnie dopasowuje się do koloru skóry,kryje niedoskonałości,ale po ok 2 godz to co jest na twarzy to masakra:( podkład ciemnieje i uwidacznia pory oraz niedoskonałości,twarz świeci się po nim niemiłosiernie;(pomyśleć ,że dermatolodzy stworzyli coś takiego;D

Używam tego produktu od:xxxxxx

słabiutki

Kupiłam Dermablend, aby zamaskować małe białe plamki przy szyi... Najpierw musiałam dobrać na oko kolor, bo w aptece próbki nie były dostępne - jak się potem okazało, nie trafiłam z odcieniem, bardzo odcina się od skóry. Spróbowałam więc nałożyć cienką warstwę na całą szyję i twarz (oczywiście po nałożeniu sporej ilości kremu nawilżającego) i w sumie nie wyglądałoby to najgorzej (przy czym przebarwienia nadal były dosyć widoczne), jeśli tylko nie ścierałoby się tak szybko, jest kompletnie nietrwały!Miałam nadzieję, że za taką cenę mogę się spodziewać czegoś więcej...

Ilość zużytych opakowań:0,5

:((

nie jestem z niego zachwycona, zdecydowanie lepszy jest jego odpowiednik w tubce którego używam na codzień . jest bardzo gęsty , łatwoo stworzyc efekt maski , natomiast dobrze kryje ale raczej nadaje sie do punktowego maskowaniaUżywałam tego produktu: ok 1,5 miesiaca

Świetne Krycie

Dostałam ten podkład w postaci próbek we wszystkich kolorach jakie można było dostać z tej seri.Super kryje ponieważ jest bardzo gęsty,duży wybór odcieni.Nie wałkuje się i po rozgrzaniu na dłoni ładnie sie rozprowadza,nie podraznia ani nie uczula.Aż tak bardzo maski nie tworzy w porównaniu z np ze zwykłymi korektorami położonymi na problematyczne miejsca.Używałam go do szkoły i przetrwał zawsze cały dzien na swoim miejscu.Jedyny minus to świecenie sie po jego użyciu ale troche pudru matujacego i świecenie zlikwidowane.

Używam tego produktu od:próbki
Ilość zużytych opakowań:

Tylko jako korektor!

Podklad najdaje się do użytku tylko jako korektor, jest bardzo gęsty i tworzy maskę, bardzo dobrze kryje, ale wole jego odpowiednik w tubce. Dodatkowo szybko się ściera i cera po nim się starsznie ścieci.

Używam tego produktu od:kilkunastu dni

zawiedziona :(

Za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszgo, szkoda,że wcześniej nie zjarzałam na KWC, wtedy na pewno bym go nie kupiła.
Mam problem z białymi plamami na nodze, które zostały mi po oparzeniu w dzieciństwie . Zależało mi na kosmetyku, ktore je zatuszuje, ukryje i pozwoli kąpać sie w jeziorku bez obaw , że wszystko spłynie.
TRafiłam jak kulą w płot. Kupiłam za prawie 70 zl. ten podkład i :
po 1- nie pokrywa dokladnie tych plam
po 2- ściera się szybko ( tego utrwalającego pudru nie kupiłam )
po 3- baardzo odróżnia się od skóry, a wybrałam najbardziej zbliżony odcień do mojej skóry, jednak w świetle dziennym jest on bardzo widoczny i zauważalny.
Jestem zawiedziona i stracilam nadzieje,ze kiedykolwiek kupie coś na te ohydne , przebrzydle plamiska.
P.s mam odcien B34

Używam tego produktu od: 6 razy
Ilość zużytych opakowań: troche

Lepszy jest Kryolan camuflage

Podkład o dobrej konsystencji, niestety słabo tuszuje zmiany na skórze. Do tego jest dość drogi (camuflaż+ puder fiksujący to wydatek ok.150zł). Jego atutem jest łatwa dostępność i doskonałość produktów urzytych, do produkcji. Niestety minusy przeważają. Niewielka paleta kolorów-do Polski nie wszystkie odcienie dotarły. Żeby dopasować idealnie odcień, należy zakupić kilka opakowań, w różnych tonacjach. Nie ma w sprzedaży palety. Ponadto dość krótko utrzymuje się na skórze i żeby przysłonić rozległe zmiany, potrzeba go sporo. Nie jest odporny na wycieranie. Jest dobry dla osób o gładkiej skórze-nie osadza się w załamaniach-które mają problem np. tylko z bielactwem lub ciemnymi piegami.

Używam tego produktu od: wypróbowny kilka razy, w różnych sytuacjach, ale się nie sprawdził
Ilość zużytych opakowań:kilka próbek

okropny

Kupiłam ten podkład rok temu Pani w aptece bardzo gorąco zachęcala I sie skusiłam choć bardzo żadko to robię Ale do rzeczy Okropny podkreśla wszystko to co chcę ukryć Mam kolor B34 Użyłam 3 razy i na tym koniec Szkoda pieniędzy

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pierwsze 3 razy

Jako korektor-dobry

Niby jest podkładem, ale nie wyobrażam sobie nałożyć go na całą twarz. Używam go jako korektora i w tej roli sprawdza się nieźle. Trudno było mi się nauczyć jak najlepiej go nałożyć, bo jest twardy jak kamień.
Daję 3 *, bo dermacol za 10 zł kryje równie dobrze.
Puder z tej samej serii ma za zadanie utrwalić ten podkład, ale nie widzę różnicy z pudrem czy bez.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Nie polecam

Kupiłam odcień B12, dośćdziwny, na mojej ekstremalnie jasnej skórze jest nawet jeszcze bielszy, ale sama jakość podkładu jest, ekhm, ....
1. Wejdzie dosłownie we WSZYSTKO, podkreśli pory, grudki, prosaki, wszystko perfidnie widać i to nie tylko z bliska, stosowany jako korektor strasznie odznacza się na skórze, a moch bardzo powaznie (fioletowo) podkrążonych oczu i tak nie pokrył (moze po 20tej wartwie, jak by wszystko spłynęło)

2. Dodatkowa masakra do puder-mial ujednolicać i utrwalać, przy czym jeszcze bardziej podkreśla te grudki od podkładu, nadaje dziwny, nienaturalny odcień, i w cale nie jest taki doskonały, po jego użyciu na podkład skóra wygląda jakby ktoś po prostu nakleił na nią plaster o dziwnym kształcie w cielistym kolorze

3. W sumie powinnam zatytuować recenzję MASAKRA i daćjedną lub dwie *, ale mam nadzieję że jak już usunęwszystkie prosaki itp. to chociaż trochę będzie mozna te cienie od oczami ukryć