Mydło w płynie 'Werbena'

Mydło w płynie 'Werbena'

Delikatne dla skóry, nawilżające mydło w płynie o cytrusowym, świeżym aromacie. Bez sikikonów, parabenów, sls. Ma działanie antybakteryjne, zmiękczające, a dzięki dawce gliceryny nawilża, uelastycznia i wygładza skórę.

Werbena na plusik

Mydełko nie ma żadnych wad według mnie, szkoda, że nie widziałam go nigdzie stacjonarnie, ale bez problemu dostępne online.

-ładny zapach, chociaż wolę inne bardziej (np. wanilia)
-fajny skład
-żelowa konsystencja
-wydajne
-nie wysusza skóry rąk

Jołp.

Uwagę na te mydła zwróciłam jeszcze w czasach kiedy nie były one tak popularne na blogach i jutubach, jak teraz.
Jednak odpuściłam sobie zakup, z dość błahego powodu- nie przekonała mnie do siebie szata graficzna. Ja rozumiem, oryginalność, naturalność, no ale te szkice jakieś takie szalone, jak to mówią : "creepy".
Jakże mnie potem zdziwiło, że ta sama szata graficzna, która mnie przeraża innym daje wiele radości i przyjemności użytkowania.

Na mydło skusiłam się jednak kilka lat potem. Wybrałam, jak mi się wówczas wydawało najbardziej uniwersalny zapach Werbena.

CECHY
- przyjemny, naturalny, cytrusowy zapach
- konsystencja lekkiego, średnio-gęstego, aksamitnego żelu
- w kolorze herbacianym
- pienienie neutralne, ani nie za mocne, ani nie za słabe
- dostępne także w formie uzupełniacza
- o pojemności 500 ml (butelka, uzupełniacz)
- cena , ok 18 zł za butlę, 13 zł za uzupełniacz
- naturalny skład
- nadaje się do codziennego stosowania
- łagodne, nie wysusza skóry, nie powoduje jej ściągnięcia
- pozostawia na dłoniach przyjemny zapach
- słaba wydajność, daje lekkie wrażenie niedomycia, stąd konieczne jest powtórne mycie rąk, co wpływa na obniżenie wydajności

Mydła używałam w porze wiosenno- letniej, kiedy to cytrusowe orzeźwienie jest na wagę złota. Miło zaskoczyła mnie jego łagodność. Nie nadaje się do zmycia większych zabrudzeń dłoni, aczkolwiek świetnie radzi sobie z ich codziennym myciem. Delikatne także dla alergików, wrażliwców, łuszczyków, dzieci.

Pewnie jeszcze kiedyś kupię.

idealne

Mydełko ma dużą pojemność, bo aż 500 ml więc starczy na dłuższy czas. Martwiłam się czy zapach będzie mi się podobał, bo werbena nie kojarzyła mi się z ładnym zapachem. Po powąchaniu od razu zakochałam się w tym zapachu jest taki mocno cytrusowy, słodki i mega orzeźwiający. Produkt ma idealną konsystencję, świetnie się pieni a zapach pozostaje bardzo długo na skórze dłoni. Ręce nie są wysuszone i nie czuć uczucia ściągnięcia a to zasługa świetnego składu tego kosmetyku.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Ideał

Ten żel dowodzi, że kosmetyk myjący może być jednocześnie delikatny, wydajny, pięknie pachnieć i być tani. Produkt idealny pod każdym względem, coraz łatwiej dostępny i zawsze gdzieś w promocji :)

Super :)

Co tu się rozpisywać.
Mydełko Yope jest fantastyczne. Spełnia swoją funkcję idealnie.
Mycie nim rąk to czysta przyjemność. Nie spotkałam się dotąd z mydłem o takiej fajnej "treściwej" konsystencji.
A przy okazji stanowi piękną dekorację mojej łazienki.
Od tej pory must have !

Fantastyczne

Nie sądziłam, że mydło do rąk może być tak dobre :) To od Yope po pierwsze pięknie pachnie i pięknie wygląda - ale to na marginesie. Przede wszystkim nie podrażnia i nie wysusza mojej wrażliwej skóry dłoni. Dzięki żelowej, wyraźnie glicerynowej formule mydło jest też bardzo wydajne - wystarczy dosłownie lekko nacisnąć pompkę. Po użyciu zostawia na skórze ledwo wyczuwalny, nawilżający film. Chętnie wypróbuję inne warianty od Yope, ale do werbeny na pewno będę wracać!

Mydło do zakochania :)

Wokół tego mydła z uroczym zwierzakiem na etykiecie krążyłam już dość długo, choć tylko wirtualnie, bo wówczas jakoś nie mogłam na nie natrafić stacjonarnie. Cena wydawała mi się spora, do czasu aż ku mojej radości natknęłam się na nie w Hebe - i musiałam je kupić! (tak, na pewno zwierzak patrzący z opakowania jakoś się do tego przyczynił...)
Cena (ok. 16 zł) jest teraz dla mnie zrozumiała - to jest naprawdę wielka butla!

Mydło urzekło mnie od samego początku cudownym zapachem - świeży, rześki, cytrusowy, z wyraźną nutą werbeny. Używanie go to czysta (dosłownie) przyjemność.

Konsystencja: żelowa, transparentna, niezbyt gęsta. Wygodna w stosowaniu, mimo że nie ma gęstej formuły, nie rozlewa się i nie przecieka między palcami. Pieni się dość lekko, co mi nie przeszkadza.
Delikatne, nie podrażnia skóry. Testuję na dziecku (zła matka...) ;P i ono również je uwielbia i jest zadowolone, dla dziecięcej skóry mydło jest bardzo delikatne.

Opakowanie: jak już wspomniałam, urzekający zwierz na etykiecie skradł moje serducho, lubię gdy tak na mnie łypie z umywalki :) Cała etykietka jest estetyczna, niebanalna, fajnie opracowana graficznie. Może to szczegół, ale dla mnie bardzo ważna jest strona wizualna kosmetyku - jeśli coś stoi u mnie w łazience na widoku, to chcę, żeby ten widok był jak najprzyjemniejszy w odbiorze.
Solidnie wykonana butelka, naklejki się nie odklejają, nie ścierają. Jedynym małym minusem jest pompka - dozuje nieco za dużo produktu, trzeba naciskać ją z wyczuciem, żeby wycisnąć pół porcji, która wystarcza na jednorazowe mycie rąk.

Plus za naturalny skład oraz - jak wspomniała moja poprzedniczka Aneta - jest to produkt polski. A lubię dobre, polskie produkty i chcę je wspierać. Yope stało się już gwiazdą Instagrama i w zupełności rozumiem dlaczego, trzymam kciuki za ich dalsze powodzenie. Sama na pewno będę się do tego przyczyniać kupując kolejne opakowania, a na pewno skuszę się też na inne wersje. Polecam - warto! Mydło jest super. Trzeba wypróbować.

świetne

Lubię zapach werbeny, jest bardzo odświeżający i dla mnie w pewien sposób relaksujący. Takie świeże zapachy lubię na lato, więc na pewno zrobię sobie zapas bo obecnie już mi się skończyło i zaczęłam herbatę z Yope :) werbena kojarzy mi się także z aptecznymi cukierkami na gardło :) ale przejdźmy do recenzji
+ zacznijmy od tego, że mydełko ma żelową konsystencję, która z uwagi na naturalny skład za bardzo się nie pieni. Nie znaczy to, że źle myje, nie mam uczucia nie umytych rąk, ale jest w swoim działaniu bardzo delikatne
+ opakowanie jest ok, solidne, z twardego plastiku. Pełna pompka według mnie wydaje za dużo produktu, więc stosuję niecałą pompkę. Nie zacina się, nie zapycha produktem.
+ mydełko pięknie pachnie
+ jest bardzo wydajne
+ przyjazne dla alergików oraz dla osób, które mają ekstremalnie wrażliwe dłonie, nie podrażnia, nie powoduje alergii
+ produkt polski a ja lubię wspierać nasz przemysł :)
+ cena adekwatna do jakości
Nie mam nic co przemawia na niekorzyść tego produktu :)

mydło jak to mydło, to ładnie pachnie

Lubię zapach werbeny, ale dość trudno o kosmetyki zawierające ekstrakt z tą rośliną . Odświeżający zapach i delikatne oczyszczenie skóry dłoni. Bez chemicznych świństw, wspaniałe mydełko. Nadaje się do wrażliwych i suchych dłoni.

Kolejny modny produkt. Cena dość wygórowana. Można kupić ze względu na piękny zapach. Dla mnie od święta. Raczej nie do regularnego stosowania. Stacjonarnie widziałam te mydła po około 20-22 zł w pobliskiej zielarni i w salonie kosmetycznym. Online można zamówić już od 14 zł.

Wypróbowałam w salonie kosmetycznym pozostałe ziołowe zapachy i nie przypadły mi do gustu. Nie wąchałam jeszcze herbaty, więc może kupię, jak będzie w promocji. Mydło samo w sobie nie nawilża, więc warto pielęgnację uzupełnić kremem.

Skład i zapach!

Jestem fanką marki Yope od samego początku. To moja trzecia wersja zapachowa, każda podoba mi się na swój sposób.

Plusy:

+ skład;
+ duże opakowanie z pompką;
+ szata graficzna;
+ cena;
+ wydajność (jakieś 2-3 miesiące - butelka);

Minusy:

- dostępność (u mnie tylko w drogerii Vica i Home&You

Bardzo przyjemne mydełko :)

Zakupiłam to mydło , poniewaz pojawia się w prawie każdej drogerii internetowej i zwyczajnie zwyciężyła ciekawość.

Plusy:
-śliczny zapach. Jest intensywny podczas mycia , ale ulatnia sie po chwili.Dla mnie to dobrze
-skład. bardzo dobry
-nie wysusza rąk
-daje fajne uczucie oczyszczenia
-opakowanie nawiązujące do butelek aptecznych z wesołą etykietką
-wydajność. Wystarczy niepełna pompka aby umyć ręce
-możliwość dokupienia opakowania uzupełniającego

Minusy:
-Niewątpliwie cena
-Dostępność. W mojej okolicy stacjonarnie można go kupić jedynie w Home&You w cenie 21 zł
-Mały minusik-po naciśnięciu pompki praktycznie zawsze coś tam ścieknie po butelce, co nie wygląda estetycznie.

Ogólnie jestem zadowolona i z pewnością zakupię jeszcze inną wersję. Poczekam jednak na ciekawą promocję.