Isana Pflege, Hand & Nagel Balm (Balsam do rąk i paznokci z aloesem) (stara wersja)

Piękne zadbane ręce oraz mocne paznokcie są wizytówką każdego człowieka. Wpływ środowiska, zimno, ciepło oraz częste mycie niszczą ręce. Aloes jako czynnik nawilżający oraz pielęgnujący nadaje skórze rąk miękkość i sprężystość. Keratyna stanowi naturalny składnik pięknych oraz mocnych paznokci. Balsam do pielęgnacji rąk i paznokci marki Isana szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Zawiera witaminę E. pH przyjazne dla skóry potwierdzone dermatologicznie.

Cena: 3,99zł / 100ml

Bardzo dobry

Wspaniale nawilża, ma bardzo gęstą konsystencję, szybko się wchłania ale pozostawia lekki film. Oprócz tego ma ładny zapach i wygodne opakowanie. Jak na taką cenę jest bardzo dobry.

Używam tego produktu od: Niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

świetny i tani

doskonale nawilza w zime i reszte por roku. mialam wysuszone rece na wiór, swietnie wchlania sie nie roluje nie brudzi pozsotawia lekki film...niewyczuwalny. nie przeszkadza w zadnych czynnosciach. tak tak tak!

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: dwa i pol

polecam

Widać mam jeszcze stara wersję, choć kupiłam go zaledwie 2 tyg temu. Bardzo fajnie nawilża, ma gęstą konsystencję. Tak jak obiecuje producent przede wszystkim szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Za tą cenę warto go kupić ;)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Manicure - mat i błysk

tani i ładnie pachnący

Z tego co się orientuje, to zmienili szatę graficzną opakowania i dodali do niego keratynę.
Kupiłam ten kremik będąc w rossmanie. Była akurat promocja i nabyłam go za jakieś 2,50 :)
Gdy posmarowałam nim ręce bardzo spodobał mi się jego zapach.
Napięta skóra staje się nawilżona.
Mogłabym się czepić do konsystencji i wydajności ale za takie pieniądze....
Kupię jeszcze kiedyś, gdy wpadnie mi w rękę, gdy będę na zakupach:)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:zużyłam 1

zaskakujaco dobry!

kupilam go, gdy w gorach zima strasznie mi sie sciachaly rece. weszlam do rossmana i wzielam pierwszy najtanszy krem z brzegu z zamiarem wywalenia go przed wyjadem, bo w mojej kosmetyczce i walizce zawsze jest za ciasno;) ale nie tylko go nie wywalilam, ale kupuje go ciagle i na nowo:)
ma wszystko, czego wymagam od kremow do rak - dobrze sie wchlania, dobrze dziala, mozna smarowac 100 razy dziennie, nie ma tlustego sliskiego filmu na dloniach, od ktorego rozpuszcza sie druk w gazetach (serio! zdazylo mi sie tak kiedys, nie pamietam przy jakim kremie) i go nie czuc przy myciu rak. zawsze po posmarowaniu dodatkowo wycieram wewnetrzne czesci dloni o recznik i w ogole nic sie nie lepi. krem jest leciutki, ale mimo to swietnie odzywia nawet suche rece.
dla wszystkich, co nie lubia ciezkich kremow!!!

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2-3

taki sobie

zachwycona lotionem do ciała postanowilam zakupic krem do rąk i zaskoczenie.....od pierwszego użycia nie polubiałam go zbytnio...całkiem nieźle się wchłania, ale krem ten nie nawilża prawie wcale i skóra jakas taka dziwna po nim jest....zapach najpierw strasznie mnie drażnił, ale już go nawet zaczęłam lubic....
hmmm....jak za taką cenę to krem jest niezły, ale zawsze mógłby być jednak lepszy....

Używam tego produktu od:

mój ideał :)

Najlepszy krem jaki miałam do tej pory :)

Jest lekki, nie pozostawia tłustej warstwy na dłoniach, a to dla mnie bardzo duży + :ehem: W dodatku dobrze pielęgnuje dłonie, mogę nawet powiedziec, że bardzo dobrze.

Na szczęście nie pachnie zbyt intensywnie. Nie lubię zapachu w kremach do rąk.

Podsumowując, ten krem spełnia wszystkie moje wymagania.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Fajny!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:1
Kremik dosc fajniutki.Pierwszy raz jak go uzylam to bylam mile zaskoczona,dlonie staly sie takie mieciutkie,gladkie.Krem szybko sie wchlonal,nie pozostawil tlustej warstewki.Ma bardzo przyjemny zapach.Zuzylam go bardzo szybko i chyba polece po nastepne opakowanie.Polecam,tym bardziej ze jest w przystepnej cenie a dodatkowo sa na niego promocje( oczywiscie w Rossmanie) ;-)

nie polecam

Nie jestem z niego zadowolona:przede wszystkim nie nawilża i nie natłuszcza, po kilku minutach od nałożenia dłonie robią się wysuszone:( To prawda, że ma ładny zapach i szybko się wchłania, jednak od kremu (producent twierdzi nawet, że to balsam) oczekuję zdecydowanie czegoś więcej!

w porządku

Kupiłam, bo lubię żele pod prysznic tej firmy, kremik ma intrygujacy zapach( i za niego daję mu czwarta gwiazdkę) napisana na opakowaniu że aloesowy ale to coś bardziej nieokreślonego. Taniutki 2,5 w promocji w Rossmanie :) dobrze się rozsmarowuje i wchłania nie pozostawiajac tłustej warstewki, z minusów to widze jeden:jak na zime to troche za słabo nawilża, ale na wiosnę i lato będzie w sam raz. Wygodna tubka w sam raz do torebki, bo uzywam go jako kremu "w drodze"