Helena Rubinstein, Model Eyes Palette, Eyeshadow Quad and Radiant Concealer Base

W najnowszej palecie Heleny Rubinstein do makijażu oczu są nie tylko cienie, ale też rozświetlająca minibaza Model Eyes, która uwydatnia kolor nałożonych później cieni, przedłużając ich trwałość. Cienie są dostępne w czterech zestawach kolorystycznych.

Skład:
/Radiant Concealer Base/ Water, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Sorbitan Isostearate, Glycerin, Propylene Glycol, Ozokerite, Methylparaben, Silica, Aluminum Hydroxide, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Disodium Stearoyl Glutamate, Disteardimonium Hectorite, Acrylates Copolymer, Butylparaben.
(+/-) Titanium Dioxide, Iron Oxides, Mica.

/Eyeshadow Quad/ Talc, Triisostearin, Phenyl Trimethicone, Magnesium Stearate, Nylon-12, Alumina, Synthetic Fluorphlogopite, Isobutyl Paraben, Calcium Sodium Borosilicate, Dimethicone, Methylparaben, Trimethylsiloxysilicate, Phenoxyethanol, Propylparaben, Polyethylene Terephthalate, Cetyl Dimethicone, Ethylparaben, Butylparaben.
(+/-) Yellow 4 (Ci19140), Blue 1 (Ci42090), Titanium Dioxide, Iron Oxides, Bismuth Oxychloride, Ultramarines, Zinc Oxide, Chromium Oxide Greens, Carmine, Chromium Hydroxide Green, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet, Mica.

Cena: 225zł / 4x 0,05OZ (cienie); 0,05OZ (baza)

Trwałe!

Świetne cienie, bardzo dobrze napigmentowane i niezwykle trwałe - przetrzymają drzemkę i upał. Ładne, mocne opakowanie z dość dużym lusterkiem (nie trzeba miec osobnego w torebce). Dodatkowym plusem jest fakt, ze drugi i trzeci odcien w mojej paletce mozna stosowac jako rozswietlacz, np. na kosci policzkowe - daja bardzo naturalny, lekko mieniacy sie efekt.
Jestem szczęśliwą posiadaczką O1. DOLCE VITA. Najczęściej korzystam z trzech pierwszych odcieni, do zieleni nie mam przekonania, ale nie wykluczam, ze jeszcze bede jej uzywac.
Niestety - jak dla mnie - bardzo drogie (225 zl), dlatego nie wiem, czy pozwole sobie na ten kosmetyk w przyszłości. Nie mniej jednak - jesli kogos stac i pasuje mu oferowana kolorystyka, jakosc tego prpduktu bez zastrzezen - polecam.

Cienie doskonałe

Jest to najlepsza paleta cieni, jaką miałam okazję używać. Mam paletkę Grand Amour.

Wspaniale dobrane kolory: neutralny jasny beż, chłodny róż, śliwka złamana brązem i waniliowa biel. Zestaw ten pozwala tworzyć kilkanaście różnych makijaży: zupełnie dzienne, wieczorowe, ekstrawaganckie...

Cienie są bardzo mocno napigmentowane. Mają przyjemną konsystencję, świetnie się nakładają - ale uwaga, śliwka bardzo się sypie! Są po prostu niesamowicie trwałe, bez zmian, blaknięcia, zbierania się - a u mnie to wielki sukces.

Nie spotkałam się jeszcze z cieniami o takiej jakości. Żałuję, że pozostałe zestawy kolorystyczne mi nie pasują, bo wydłubałabym z portfela ostatnie grosze na kolejne cudo.

Używam tego produktu od: styczeń 08

Bardzo dobre

No coz cienie sa bardzo dobre kolory tez ladne mam 01 Dolce Vita, mocno kryja, dobrze trzymaja sie na powiece, baza tez swietna, ale nie kupie ich wiecej bo sa za mocne nie lubie az tak mocnego koloru. W opakowaniu nie wydawaly sie az tak mocne,a ja jestem zwolenniczka natural look. Zostosuje je tylko na wieczorne wyjscia, na dzien moje naj naj cienie Clinique:)

Używam tego produktu od:od 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:konca nie widac:)

depilacja rąk

Może gdyby inny zestaw...

Zakupiłam jakiś czas temu paletę Grand Amour 03, skuszona ulubionym przeze mnie zestawem kolorów: brąz, róż, złoto (zauważyłam, że 3/4 cieni, które kupuję, to właśnie ta kolorystyka..;). W perfumerii cienie wydawały się boskie, zainteresował mnie też aplikator... Efekt tego zachwytu był taki, że odetchnęłam z ulgą, gdy się ich pozbyłam via Allegro:)
Podobał mi się kolor i drobinki w cieniu różowym, aksamit dwóch pozostałych cieni, ale ten brąz to jakieś nieporozumienie-oko nim umalowane wygląda wg mnie jak "brudne", kolor jest po prostu płaski.
Byłam natomiast zachwycona bazą, która posłużyła mi jako korektor pod oczy (cały czas szukam odpowiedniego, a przeszłam przez wiele marek) i powiem, że był arewelacyjna. Wydajna, super odcień, świetnie stapiał się ze skórą i doskonale ukrywał cienie pod oczami. Jak dla mnie H. Rubinstein mogłaby stworzyć bazę do oddzielnego zakupu, w większej pojemności;)
Wracając do cieni:
+ kasetka(bardzo futyrystyczne, choć dla wielbicielek wielkich pudeł raczej, bo po zużyciu bazy nie wiadomo, co z taką duża kasetką począć)
+ trwałość-sprawdzone w ekstremalnych warunkach
+ dobrze się rozprowadzają-poza brązowym...
+ BAZA:)
- cień brązowy-beznadziejny...
- mogą się trochę osypywać
+ - aplikator-nowatorski, choć jak słusznie zauważono w jednej z opinii-nie nadaje się do cieniowania, za to precyzyjnie zaznacza załamanie powieki).

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zatyka mnie z wrażenia!!!!!!

Genialne! Rewelacyjne! Doskonałe! Brak mi słów żeby opisać jakie są dobre. Cienie mają idealną fakturę, są jedwabiste, przepięknie podkreslają oko. Są trwałe, a razem z bazą, która jest fantastyczna, tworzą niezniszczalny duet (trio, kwartet..) Co mogę jeszcze dodać? Po prostu KWC. Aż mi się łza w oku kręci ze wzruszenia. Cudo!

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 (01 dolce vita)

Cudo !

Posiadam 2 zestawy 01 Dolce Vita oraz letnia paletkę Roman Holiday 05. Cienie są wspaniałe. Są aksamitne, ładnie otwierają oko, posiadają delikatne drobinki, są takie atłasowe. Mam wrażenie, że nie da się nimi źle umalować.
Baza tez jest ok, ale tylko w roli rozświetlacza pod oczy.
Zamierzam jeszcze upolować najnowszą zimowa paletkę 06 a potem kolejne. Polecam!

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Doskonale.

Bardzo dobry produkt,niesamowicie wydajny ,estetyczne gadzeciarskie pudelko .Uzywam tej paletki od prawie roku i nadal jestem zadowolona .Cienie sa rewelacyjne nie osypuja ,nie gromadza w zalamaniach powiek.Dodana do zestawu baze juz zuzylam i musze przyznac ,ze byla calkiem niezla.Moja mama tez jest szczesliwa posiadaczka takiej paletki tylko w innym zestawie kolorystycznym irowniez jest zachwycona .Czyli sprawdzaja sie na osobach w srednim wieku a to duuzy plus!!!Polecam !

Używam tego produktu od:prawie roku
Ilość zużytych opakowań:mam swoja jedna i podbieram rowniez mamie ,ktora ma inny zestaw kolorystyczny.

Dobre i tyle

Kupiłam, ponieważ uwiodła mne paleta Grand Amour (zimny brąz złamany śliwką, średni róż, beż oraz biel opalizująca na złoto). Przyznam, że spodziewałam się objawienia, lecz jak się okazuje jeszcze nic nie przebiło piątek Diora. Żadne inne cienie nie były tak pełne pigmentu. W HR uwiodły mnie połyskujące drobinki, jednak w produkcie oraz na oku zupełnie ich nie widać, mimo użycia bazy (tej dołączonej, bądź Lumene). Najbardziej irytuje mnie osypywanie się ciemnego cienia na policzki, co jest widoczne zwłaszcza przy najciemniejszym kolorze. Trwałość z bazą czy też bez bazy wielce zadowalająca, nawet po całym dniu bez poprawek. Są to dobre cenie, ale brak im "tego czegoś". O ile w opakowaniu uwodzą to przy makijażu tracą *.

Załączony aplikator "z innej bajki" pomysłowy do podkreślenia oka ale zbyt mały do makijażu całej powieki, cieniowanie nim to udręka, przynajmniej dla mnie. Opakowanie zbyt duże, ani szczególnie ładne, ani brzydkie, za to wewnątrz duże lusterko.

Cudowne!!

Mam paletę nr 03 - Grand Amour. Cienie są po prostu wspaniałe. Mam je 3 tygodnie i narazie jestem zachwycona. Chyba nawet skuszę się na bazę.
A co do samych cieni - maluje się świetnie, można uzyskać rózny efekt. Kolorki sa naprawdę fajnie dobrane, propozycje jak je komponować zawarte w ulotce są bardzo pomocne. Długo się trzymają, szczególnie po zastosowaniu bazy. Jedyne do czego mam zastrzeżenie to aplikatory, musze używać troszke większych. Daję pięć gwiazdek z czystym sumieniem.

marzenie...

Cienie - marzenie :) Są cudowne. Przepięknie. Żałuję, ze są dostępne jedynie w 4 zestawach kolorystycznych. Choć chciałoby się mieć je wszystkie.
Wspaniale się rozprowadzają na powiece i w zależności od nałożonej ilości możemy uzyskać efekt od delikatnej , transparentnej mgiełki koloru po mocny, zdeydowany odcień. Wspaniale nadają się do rozświetlania łuku brwiowego, wewnętrnej strony powieki, rozświetlenia. Łączą się ze sobą przecudnie. W słońcu i świetle pięknie opalizują. Sprawiają, że oko nabiera wyrazistości, jest rozświetlone i żywe; a wszystko to dzięki wspaniałym , nasyconym kolorom. Dołączona pacynka jest dobrej jakości, jej kształt pozwala na wykonanie precyzyjnego makijażu. Cienie utrzymują się cały dzień , wieczorem odrobinę załamują się w załamaniu powieki, ale dla mnie są i tak KWC! O bazie mogę powiedzieć tylko , że... jest to korektor pod oczy, a nie baza :) Co prawda nadaje się także jako baza pod cienie, ale w roli korektora sprawdza się o wiele lepiej :) Rozświetla sińce , optycznie tuszuje opuchliznę.