Puder sypki

Puder sypki

Puder sypki w bardzo praktycznym, zakręcanym pudełeczku, do tego bardzo estetycznym i trwałym. Puder jest dobrej jakości, drobniutki, matuje buzię, choć nie są to jakieś spektakularne efekty zmatowienia. Jest trwały, ładnie stapia się z cerą (tradycyjnie używam wersji transparentnej). Wart swojej ceny.

taki siaki

Puder ok, nieźle matowił, zapach i kolor (transparentny) w porządku. Kosmetyk po prostu dobry, ale nic więcej. Żadna rewelacja. Warto go nabyć jako kolejny potencjalny kandydat na jedynego, a nuż się uda. Pamiętam, że podobało mi się w nim zakręcane opakowanie.

Zachwycona to nie jestem.

Poszłam do sklepu kosmetycznego z prośbą by poleciła mi najchętniej kupowany, dobry puder sypki. Poleciła własnie ten Lumene, kolor transparentny. Mam bladą twarz, ale ten kolor to jakaś mąką - okropieństwo. Do tego sam puder jest niewygodny w użyciu. Co z tego, że wieczko ma zakręcane co jest jego plusem, jak przez siateczkę wogóle nie chce się sypać? Do tego niewygodna gąbka, na która trzeba nabierać tonę pudru by było cokolwiek widać na twarzy. Nie dość, że ma on mała pojemność jak na pudry sypkie to jeszcze jest niewydajny. Gdy nakładałam puder wspomnianą, dołączoną do niego gąbeczką wszyscy mówili, że mam nierówno puder nałożony na twarz. Kupiłam więc gruby pędzel do pudru - jest lepiej, ale mimo wszystko to nie to. Poza tym puder uwydatnia wszelkie "włoski" na twarzy i tworzy maskę. Po całym dniu ciemnieje przynajmniej na mojej twarzy. Nie polecam.

rewelacja

Tak samo świetny jak ten w kamieniu. Jest bardzo drobny i łatwo się dozuje. Co prawda ta siateczka z otworkami mogłaby być stabilniejsza (trzeba uważać, by nie wysypać pudru z opakowania), ale doszłam z nią do wprawy po jakimś czasie. Matuje mnie na jakieś 6 h. Używam wersji 00 translucent. Twarz wygląda b. naturalnie. Puder nie ciemnieje w ciągu dnia. Małe zastrzeżenie-niezbyt wydajny, wystarczył na niecałe 3 miesiące, ale używałam go 2 razy dziennie, to może dlatego. W każdym razie polecam.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Dobrze go wspominam:P

Ten puder był moim pierwszym :D Pozostawił po sobie dobre wrażenie, chociaż teraz kiedy jestem bardziej obeznana w rynku kosmetków zaczej do niego nie wrócę.
Bardzo wygodne i dośc duże opakowanie (odrazu z poduszeczką) Jesli nie stosuje się go w nadmiernej ilości , to jest praktycznie niewidoczny na buzi:) Ładnie ją wygładza i kryje drobne niedoskonalości. Zapachu nie pamiętam, ale chyba raczej nie należy do tych"uciążliwych":D

Fuj!!!

Czytam tu te wszystkie bardzo dobre oceny i zastanawiam się czy to co ja mam w pudełeczku to NA PEWNO ten puder ;)
zacznę od tego, że mimo, że nie jest przeterminowany (data do 2005) niesamowicie śmierdzi! ale tylko po otworzeniu pudełeczka, na buzi na szczęście nie :)
kolorek jest całkiem ładny, ładnie zlewa się z buzią, nie tworzy maski (nawet, jak się troszkę za dużo nałoży, wystarczu lekko strzepać i wtedy jest już ok)
niestety kilka godzin po nałożeniu (ok 2 - 3) buzia zaczyna się STRASZNIE świecić (duuużo bardziej, niż gdybym nie miała żadnego pudru)
no i niestety za takie coś pozbawia puder możliwości dostania więcej niż 1 gwiazdkę :(
no i zdecydowanie nie jest wart swojej ceny!!! :(

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 niecałe i NIGDY więcej! :(
_____________________________________________________
18.06.2004 pomeczyłam się z nim troszkę dodaję 1 * bo po zmianie kremu (nie pomyślałam, że on może przeszkadzać temu pudrowi ;) ) matuje na kilka godzin (2 - 3) ale potem twarz zaczyna ię okropnie błyszczeć :(
no i jeden plus: przepięknie zatuszowuje to, czego podkład nie skorygował i ujednolica buzię
ale będą tylko ** za ten okropny efekt niematowienia

eee....

A jak dla mnie żadna tam rewelacja.Przede wszystkim irytuje mnie odcień-specjalnie kupiłam transparentny,bo tylko takie lubię, tymczasem on mi rozjaśnia cerę i do tego nadaje jej różowawy odcień!!!Okropieństwo.Poza tym-nie rozświetla ładnie cery ,co bardzo sobie cenię w pudrach sypkich.Cera jest taka jednowymiarowa po aplikacji.Matuje średnio, ale wcale nie jest niewidoczny.Ogólnie bez fajerwerków.Zwykły puder, a do tego są tańsze i lepsze.Nie polecam.

no nie wiem...

mam transparentny. puder niestety malopojemnosciowy-10 g przy cenie 50 zl...niestety przylwazylam dopiero po zakupie. inaczej zastanawialabym sie dluzej. puder drobny, rzeczywiscie nie widac go, stapia sie idealnie ze skora, podkladem..az za idealnie. ja lubie pudry ktore zostawiaja elikatna mgielke, poswiate, dzieki temu cera jest swieza, przebarwienia sa zamaskowane. ten puder tego nie daje. matuje, ale nie "odswieza". nie rozswietla, jest matujacy i nic wiecej. opakownianie=plus za zakrecane pudelko i dodatkowa nakladke wewnatrz. tarka ktora ma ochraniac przed nadmiarem nie za bardzo spelnia swoje zadanie-jest po prostu plozona na pudrze-pedzel i tak nabierze za duzo. ogolnie-drugi raz nie kupie.

Rewelacyjny

bardzo dobryGoraco polecam ten puder! Ladnie matuje buzie (ale bez efektu tapety), delikatnie wyrownuje koloryt i dobrze sie trzyma. Poreczne i sprytne opakowanie sprawia, ze sie nie nabierze za duzo. Puder skonczyl mi sie juz dawno, ale opakowanie lacznie z gabeczka zostawilam, zeby przesypac tam inny puder.Ilość zużytych opakowań: 1

w sumie dobry

Mam puder transparentny - jego dużą zaletą jest fakt, że bardzo naturalnie wykańcza makijaż.
Bardzo ważne jest takze dla mnie, że puder Lumene łączy się dobrze z każdym podkładem. Na żadnym się nie waży, ani gorzej nie wygląda (to zdarzyło mi się z pudrem Estee Lauder, który również posiadam, i który "toleruje" i wygląda naturalnie na wybranych podkładach, a na innych się waży - kilka razy musiałam robić makijaż na nowo)
Cenię go właśnie za tą równą jakość, cena także jest przystępna.
Pudelko dobrze pomyslane - zakręcane - mozna bez obaw zabrac w podróż.

Wady: Matuje średnio i niestety na krotko i to jest jego głowna wada.

dobry

Uważam, że to dobry produkt, dobrze trzyma się twarzy, jest niewidoczny, chociaż mam odcień Honey a cerę jasną, mimo to wygląda bardzo naturalnie. Opakowanie ładne i estetyczne na zewnątrz, w środku denerwuje mnie ta siatka, gdyż jest niestabilna i po otworzeniu puder wysypuje się.

bardzo dobry

Bardzo dobry puder, używałam go co prawda kilka lat temu, ale pozostało bardzo miłe wrażenie. Miałam puder transparentny, matował średnio (czyli tak jak moim zdaniem powinien:), miał inteligentnie zaprojektowane opakowanie i był po prostu dobry. Nie szokował też ceną.

dobra jakość

Podoba mi się opakowanie - wreszcie ktoś pomyślał i zrobił zakręcane pudełeczko. Na upartego można je zabrać w podróż, bez obawy, że cała zawartość torby będzie upudrowana. Puder też mi się podoba - jest trwały, nie tworzy maski, ładnie wykańcza makijaż, choć jak dla mnie, mógłby odrobinkę mocniej matować.