Intense Care, Szampon regenerujący do włosów suchych i zniszczonych (stara wersja)

Szampon regenerujący do włosów suchych i zniszczonych można stosować codziennie. Zawarte w nim mleczko nawilżające pomaga wnikać wodzie do wnętrza włosa i zatrzymać ją tam na dłużej. Już po 2 tygodniach regeneruje włosy i wzmacnia ich strukturę, chroniąc przed uszkodzeniami. Pomaga zapobiegać łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Sprawia, że włosy są nawilżone, silniejsze, pełne blasku i łatwiej się układają.

dobry, ale są lepsze

długo używałam tej serii, twierdziłam że jest bardzo dobra aż sie przerzuciłam na seria dla rozjaśnianych i tamta sie okazała lepsza

+ odbudowuje włosy
+ nie obciąża ich - można stosować codziennie
+ stosowałam w duecie z odżywką, nie wiem jak działa solo
+ cena przystępna
+ dobra dla loków

podsumowując - dobry, ale są lepsze. warty wypróbowania

Używam tego produktu od: z rok
Ilość zużytych opakowań: kilka/naście

Jeden z lepszych

Po stosowaniu szamponu moje długie włosy są lśniące i miłe w dotyku.Wyglądają na zdrowsze.Bardzo łatwo układa mi się je na okrągłej szczotce,ładnie odbijają się od skóry głowy.Dodam,że używam jeszcze odżywki również Dove do włosów farbowanych(z różową nakrętką).Odejmuje jedną gwiazdkę,ponieważ troszeczkę szybciej się przetłuszczają,ale i tak włosy myje codziennie więc dla mnie nie ma to wielkiego znaczenia i w sumie nie ma co się dziwić szampony i odżywki Dove mocno nawilżają włoski.Naprawde widać różnice na plus.

Używam tego produktu od:dawna z przerwami

Mam bardzo długie i gęste włosy a co za tym przeważnie idzie - przesuszone. Zachęcona reklamą (tak, tak o ja naiwna! ) oraz miłymi wspomnieniami z marką Dove, sięgnęłam po ten szampon.
i.... totalna klapa.
Nie nawilża, plącze włosy, na drugi dzień są już nieświeże...
Jestem bardzo rozczarowana.
Plusem jest zapach, który uwielbiam i konsystencja.

Używam tego produktu od:2 tygodni

O botoksie mity

Polubiłam i polecam

Używałam go razem z maseczka z tej samej serii i byłam naprawdę zadowolona :) .
To pierwszy szampon który "coś" dał dlatego taka wysoka ocena.
Widziałam regeneracje , włosy nie były takie sztywne i suche , mogę nie były w jakimś exxtra stanie ale uległa zmiana - na lesze :)

Ilość zużytych opakowań: 1 + maseczka

precz z nim

Od zawsze używałam jednego i tego samego szamponu - Fructisa przeciwłupieżowego i - zachciało mi się odmiany. Pomyślałam, że Dove będzie dobry. Mam włosy cienkie i suche, nie pamiętam żeby kiedykolwiek mi się przetłuszczały.
Już po pierwszym użyciu pożałowałam - okropnie swędziała mnie skóra głowy, okropnie !! Na drugi dzień włosy były klapnięte i tłuste.
Nigdy więcej, nie polecam.

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno

przeciętny.

Dostałam ten szampon w zestawie z odżywką w prezencie. Ja sama nie lubię kosmetyków Dove, więc pewnie bym nie kupiła, no ale dostałam, to używam. ;)

Szampon jest kremowy, ale nie gęsty. Lubi przepływać przez palce. Myje dość dobrze, jak każdy szampon, jednak gorzej niż szampony oczyszczające.

Delikatnie nawilża włosy, ale efekt jest krótkotrwały. Sam, bez odżywki nie ułatwia rozczesywania, po prostu myje i tyle.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

koszmar..

Zdecydowanie nie dla mnie, moje włosy są po nim koszmarnie przesuszone.
Wady:
-przesusza włosy
-wcale nie regeneruje
-robi z włosów straszne siano
-w połączeniu z odżywką, tragicznie przetłuszcza

Jedyną zaletą jest przyjemny zapach.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

yyy.. to jakiś "szit"

noo nieee!! aż mnie zamurowało... najpierw włosy były takie cudowne, ale po dłuższym czasie używania.. ja nie wiem coś się stało.. albo są nadmiernie przylizane i ciężki, albo takie sucho-sypkie.. koszmar. KOSZMAR.
nie wiem co to ma być.
i nawet nie chcę wiedzieć. strasznie się zawiodłam.

Używam tego produktu odod niedawna

fu

Nigdy więcej, strasznie wysuszał mi włosy i skóra głowy niesamowicie mnie po nim swędziała.
Nie wiem czemu tak działał, bo odżywka z tej serii jest akurat super.
Inny szampon Dove mi takiego nr nie zrobił, może moja skóra zrobiła się wrażliwsza albo ma już dość SLS, nie wiem.

Używam tego produktu od:kiedyś

miazga ;)

nowa wersja tego szamponu jest fantastyczna! nawilża, ułatwia rozczesywanie, układanie, włosy są niesaaamooowicie puszyste, a co równie ważne "wytrzymują" więcej niż dzień w stanie głebokiego nawilżenia super!

Używam tego produktu od:nowego nie długo

co to jest?;/

tragedia moze dla normalnych wlosow bylby ok ale przeciez jest przeznaczony dla zniszczonych wiec?.. pachnie dosyc przyjemnie taki neutralny zapach ale jako szampon okropny no powiedzmy ze wlosy umyje jako tako ale sa po nim strasznie matowe i pokoltunione teraz sluzy do mycia butow:)

Używam tego produktu od:nie uzywam na szczescie
Ilość zużytych opakowań:1zaczete nieskonczone.lezakuje

Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam tego produktu. Ma bardzo intensywny i niezbyt przyjemny zapach ( przypomina zapach proszku do prania) . Nie nawilża i nie wzmacnia włosów,po prostu nie widać po nim żadnych efektów.

Używam tego produktu od:5 miesięcy