Be Sparkling (EDT)

Be Sparkling (EDT)

Jest to zapach świeży, orzeźwiający tak jak wskazuje nazwa. Tworzą go aromaty zielonych cytrusów, fiołków oraz nuty korzenne i piżmo.

Cena: ok. 40 - 50 $ / 50 ml

hmm, nie dla mnie

Zapach faktycznie lekki, taki owocowy ( a raczej ogórkowy jak dla mnie) na lato moze byc. Dla mnie jednak zbyt wyraźny jest zapach tego ogórka nie wiem czemu, bo w nutach zapachowych nie wyczytałam nic takiego..... może początkowo go tak nie czuć, jednak po pewnym czasie ta won zdecydowanie przebija..... Na innych zniosę, na sobie, raczej nie......Używam tego produktu od: kikukrotnie
Ilość zużytych opakowań: tyci tyci :)

przepiękny zapach na lato

Kształkt butelki imitujący kieliszek szampana oraz nazwa sugerują że zapach jest świeży, roziskrzony.
Faktycznie zapach przecudny - niczym mocno schłodzony owocowy sorbet o konsystencji bąbelków szampana schłodzi każde spalone wakacyjnym słońcem ciało.
Perfumy delikatne niczym mgiełka lekko otulają swoją romantyczną wonią. Bardzo słoneczne, bardzo ciepłe, słodko-owocowe nuty przyprawione odrobiną piżma nie są przytlaczające lecz ożywcze, świeże.
Doskonałe dla delikatnej dziewczyny, na pierwszą randkę, na specjalne wieczory. Idealne dla romantycznych, wesołych optymistek.
Zapach niedostępny (trudno dostępny) w Polsce
Doskonałe na lato.Używam tego produktu od: 1 roku