Anti Stress & Lift (Podkład relaksująco-liftingujący)

Anti Stress & Lift (Podkład relaksująco-liftingujący)

Multiaktywny podkład o działaniu odmładzającym i liftingującym. Ekskluzywna formuła zawiera zaawansowany technologicznie kompleks B-Liftox, ceramidy, polipeptydy oraz aktywne liposomy z witaminami A,C i E.Dzięki temu podkład natychmiast:
- wygładza zmarszczki o 40%
- daje efekt liftingu - ujędrnia i poprawia kontur twarzy.
Przeciwutleniacze zapewniają optymalny poziom nawilżenia, odżywiają i chronią przed szkodliwym wpływem środowiska. Zawiera filtr SPF 20.
Efekt: cera wygląda młodo, zdrowo, jest wygładzona i rozświetlona. Makijaż promienieje świeżością cały dzień.

• Aqua,
  • Silica Dimethyl Silylate,
  • Propylene Glycol,
  • Triethylhexanoin,
  • Talc,
  • calcium alumin um borosilicate,
  • Magnesium Sulfate,
  • CI 77499,
  • Mica]. (08.01.2012)

Napisanych recenzji: 11

super

Mój ulubieniec wsród podkładów,świetnie kryje i wtapia się w skórę nie tworząc efektu maski na twarzy,eliminuje wszelkie oznaki zmęczenia ,dzięki niemu czuję się świeżo i bez niechcianych widocznych niedoskonałości.Idealna jak dla mnie konsystencja ,która fajnie sie rozprowadza nawet bez uzywania kremu.PO Dłuższym stosowaniu moja skóra stała się gładsza z czego równiez jestem zadowolona ...naprawdę polecam a no i jest bardzo wydajny,jedna buteleczka starcza mi na pół roku codziennego nakładania

Ilość zużytych opakowań: 5 całych i 1 kończący się

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[892471].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

slaby

Witam,
\\nmam cere mieszana, z pierwszymi oznakami starzenia, oraz gdzieniegdzie skorkami, dlatego tez zdecydowalam sie na ten produkt. Uzywalam go w roznych kombinacjach, z baza, bez bazy, z korektorem i bez, i niestety w zadnej sie nie sprawdzil.
\\n
\\n+ w miare dobrze kryje, co akurat lubie
\\n+ latwo sie go naklada nawet tylko za pomoca palcow
\\n+ ma przyjemny zapach
\\n
\\n-jest strasznie oleisty, mialam caly czas uczucie ze sie kleje
\\n-nie maskuje zadnych oznak starzenia, a nawet je podkresla ,mam problemy z malymi zmarszczkami wokol oczu i ust oraz ogolnie zmeczona twarza,
\\n-nie trzyma sie na twarzy, u mnie trwalo to mniej wiecej 2 lub 3 godz i do poprawki
\\n-ciemnieje niestety
\\n-skora sie po nim swieci, a nie mam tlustej skory, i nawet moja mieszana bardziej sie klania w strone suchej
\\n

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[762273].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 98

Napisanych recenzji: 390

Nie jest zly,ale nie rewelacyjny

Podklad ten dostalam od kolezanki w postaci duzej probki. Z poczatku bylam przekonana,ze wyrzuce go do kosza-dostalam odcien 300,ciemny bez. Ale dalam mu szanse i okazalo sie,ze nie jest taki zly. Kolor dopasowal sie do mojej buzi,nie wygladal sztucznie i nie zrobil maski z twarzy.
Pozostale plusy:
-skora wyglada na wypoczeta,rozswietlona (zdecydowanie ten podklad nie nadaje sie do osob z cera tlusta)
-dobrze kryje
-nie tworzy plam
-ladny zapach
-trzyma sie caly dzien na twarzy

Minusy:
-trzeba go szybko rozprowadzac,bo szybko zasycha,w przeciwnym razie beda placki i plamy
-czuc go na twarzy,a ja nie lubie tego uczucia

Mimo,ze nie jest idealem polecam go dla dziewczyn/kobiet o suchej/mieszanej cerze,ktore oczekuja od podkladu dobrego krycia i rozswietlenia.

Ilość zużytych opakowań: probka 15 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[706593].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja czego nie wolno

Napisanych recenzji: 35

droższa wersja kremu koloryzującego!

Jak testowałam podkład na ręce, myślałam, że się z nim zaprzyjaźnię na dłużej, ale moja buzia niestety nie polubiła go.

Kremowa konsystencja, bardzo miła w dotyku i łatwa do rozsmarowania, zapach znośny i to by było na tyle dobrego.

Położyłam jedną warstwę- efekt jak po kremie koloryzującym, np. alterra ten brzoskwiniowy za 8 zł. Przebitka cenowa niezła, bo astor w regularnej cenie jakieś 46zł.

Po tej jednej warstwie oczywiście zero krycia, nałożyłam kolejną i generalnie nic nie uległo zmianie. Podkład naprawdę kiepsko kryje- czerwonych śladów na pewno nie zniweluje, a inne podkłady to potrafią.

Następna sprawa to świecenie. Podkład ma kremową, ale po rozsmarowaniu oleistą konsystencję, można wklepywać, a i tak zostanie film. Trudno to nazwać efektem promiennej cery. Może na pół godziny tak, później efekt błyszczącej kuli.

Przypudrowany traci ten blask, ale wtedy moja twarz wygląda na zmęczoną, w dodatku niby jest pomalowana, a i tak widać jakieś mankamenty, więc używanie tego podkładu u mnie mija się z celem.

Producent obiecuje efekt wygładzenia i inne bajery. Szczerze mówiąc pic na wodę.
Trwałość średnia.
Dostępność kolorów strasznie zubożała. Ja wybrałam najjaśniejszy, a na buzi i tak zmienił odcień na trochę ciemniejszy.

Absolutnie odradzam cerom tłustym oraz osobom, które borykają się z niedoskonałościami.
Cera sucha oraz mało problematyczna może być zadowolona, ale myślę, że nie warto wydawać 45 zł na tak kiepski podkład, bo jeśli już patrzeć na tą półkę cenową, są o wiele lepsze.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[641701].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Nie polecam

Bardzo się zawiodłam. Myślałam, że jak kupię podkład z tej firmy to nie będzie tu mowy o rozczarowaniu.
A jednak...
Najgorszy podkład jaki kiedykolwiek miałam.
Strasznie się rozprowadza, zostawia smugi, potwornie wysusza skórę. Jest bardzo krótkotrwały, po 4h znika.
Nie tuszuje niedoskonałości, mam wrażenie że wręcz je podkreśla :( Bardzo ciężki.

Jedyny plus to opakowanie z pompką.

Ogromne rozczarowanie...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i zdecydowanie ostatniego!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[627650].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

niezły

Po raz pierwszy kupiłam pokład tej firmy i szczerze mówiąc za ta cenę oczekiwałam lepszego efektu. W prawdzie dobrze się rozprowadza ale niezbyt dobrze kryje. Po czasie świeci się więc trzeba skorygować pudrem. Chyba nie kupię go ponownie, będę poszukiwać dalej.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[568772].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 122

Pierwszy krok do... cyrku :)

Kolejny kosmetyk firmy Astor, który mnie zawiódł. Nie wiem, dlaczego ja mam do nich takiego pecha.
Stosowałam dwa odcienie tego podkładu, gdyż pierwszy który dostałam (drugi najjaśniejszy odcień, nie pamiętam nr) był mega ciemny i ni jak nie dało się go zaaplikować na moją twarz.
Kupiłam więc najjaśniejszy odcień, z myślą że ten będzie przeznaczony na całą twarz, a ciemny zostanie bronzerem do policzków.
I wtedy przekonałam się, że ten produkt to kolejna czarna owca wśród podkładów.
W ogóle nie kryje, ma ciężką do rozsmarowania konsystencję, zostawia plamy oraz efekt maski, a doo tego te koszmarne, ceglane odcienie...
jedyny plus do bardzo przyjemny zapach, ale nie dla naszego powonienia produkuje się podkłady, czyż nie?
Moje przemyślenie na temat tego produktu?
Został stworzony z myślą o przestarzałych miłośniczkach solarium.
Na pewno go nie kupię ponownie i niestety chyba będę musiała go wyrzucić :(

Używam tego produktu od: Używałam jakiś czas temu.
Ilość zużytych opakowań: 2.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[530276].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

extra

Mam ten podkład od niedawna.W zupełności mi odpowiada.Świetnie kryje wszelkie zaczerwienienia.W moim przypadku popękane naczynka.Milutko pachnie i nie tworzy maski na twarzy.Dla mnie kapitalny.Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[522792].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Polecam.

Podkład używam od niedawna, ale jak dla mnie super! Fakt, nie kryje, aż tak mocno, ale wyrównuje koloryt skóry, nie tworzy efektu maski. Choć niestety wybrałam nieco ciemniejszy kolor, to nie widać tego, podkład "dostosowuje się". Jest wydajny, gdyż nakładamy tylko niewielką ilość kosmetyku i świetnie się rozprowadza!

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[519692].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 43

nie mam zdania!

Trudno mi ocenić, bo kiedy go używam w zasadzie moja twarz w ogóle nie wygląda inaczej. Jest trochę za ciężki jak na mój gust, ale kryje średnio. Miałam wrażenie, że wchodzi w każdy możliwy por na twarzy, a zaczerwienienia jak były tak są. Pozostawia tłusty film na skórze, więc bez pudru ani rusz. Używałam go przez jakiś czas, teraz leży do połowy pełny na półce i nie wiem co mam z nim zrobić, na pewno więcej go nie kupię. Mam kiepskie doświadczenia z podkładami Astora, więc nie jestem w szoku. Jedyny plus to, że nie podkreśla suchych skórek.

Na pewno nie polecam go osobom z widocznymi niedoskonałościami czy bliznami, a ogólnie to nikomu, kto nie lubi czuć na twarzy maski. Polecam za to korektor z tej samej serii, jest na prawdę dobry.

Ilość zużytych opakowań: pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[478851].usefull || 0 }}% pomocna.