Colour Therapy, Tranquillity Shower Gel (Relaksujący żel pod prysznic)

Colour Therapy, Tranquillity Shower Gel (Relaksujący żel pod prysznic)

Nie tylko zapachy, ale także kolory wywierają duży wpływ na nasze samopoczucie. Koloroterapia - podobnie jak aromaterapia zyskuje coraz większą popularność, bo jest naturalną metodą przywracania równowagi w organizmie człowieka. Dlatego w żelach pod prysznic z nowej serii Colour Therapy połączono pachnące olejki z intensywnymi kolorami.
Zrelaksuj się i odpocznij w aromatycznej kąpieli! Olejek wetiwerowy i ekstrakt z majeranku uspokajają, a zielony kolor żelu działa kojąco.

Raczej kiepski

Podoba mi się bardzo zapach tego żelu i opakowanie które można zaczepić :) i za to daję 2*
Tak jak pisały poprzedniczki żel to raczej płyn, jest strasznie lejący i prawie wcale się nie pieni. Ale bez przesady, nie jest tak tragicznie, jakoś da się nim umyć ;) Przez tą leistość jest mało wydajny.

Używam tego produktu od:dawno

Beznadziejny

Zapach przypomina mi jakąś męską wodę toaletową. Opakowanie ciężko się otwiera (no ale chyba lepiej tak niż żeby miało z niego kapać przy zamkniętej klapce), ogólnie mówiąc, drugi raz go nie kupię.

Używam tego produktu od:

samo dno kabiny prysznicowej

Stoi na półce w łazience i nikt go nie rusza...

nie relaksuje - denerwuje tym, że prawie wcale się nie pieni! jeszcze nie widziałam tak mało wydajnego żelu pod prysznic. Zapach też, jak dla mnie, tragiczny. Nie-łagodny, nie-uspokojający. Opakowanie ciężko się otwiera.
Przynajmniej żel nie wysusza skóry i właściwości myjące ma całkiem niezłe.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu, jak mnie diabeł natchnie
Ilość zużytych opakowań: ani jedno do końca

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

mało wydajny

W tym żelu podoba mi się tylko zapach. Co do właściwości uspokajajacych, to nie zauważyłam, ale też nie miałam wielkiej nadziei. Główną wadą tego produktu jest to, że się bardzo słabo pieni i trzeba go lać co chwilę na gąbkę. Czgoś tak mało wydajnego dawno nie spotkałam. Właściwości myjące przeciętne, ogólnie nic nadzwyczajnego.. ..