2 chwile dla Ciebie, Maseczka kawiorowa

2 chwile dla Ciebie, Maseczka kawiorowa

Delikatny preparat w formie kremu, przeznaczony dla cery wymagającej intensywnej pielęgnacji. Szczególnie wskazana po 40 roku życia. Posiada silne działanie odżywcze i regenerujące. Zawiera ekstrakt z kawioru, kolagen morski i prowitaminę B5, zapewniające wygładzenie zmarszczek, nawilżenie oraz poprawę elastyczności skóry. Jedna saszetka wystarcza na dwa użycia.

nie dla mnie

Dostałam więc sprobowałam.

Zgadzam sie z Kotbalamotem - tłusta, trudna do rozprowadzenia maź, której bardzo się trudno pozbyć z twarzy. Maseczki nakładam zawsze w kąpieli, by ciepło i wilgoć pomogly im w penetracji. Na tę maseczkę nie podziałało, nie wchlonęło się nic. Po żmudnym zmyciu nie zauważylam spektakularnych efektów, przeciwnie, dopiero ponowny peeling pomógł pozbyć się nieprzyjemnego uczucia "czegoś" na twarzy.

I jeszcze mam pytanie: gdzie jest ten kawior???

Coś w niej jest

Zdecydowanie kupię ponownie.
Ładny, delikatny zapach. Treściwa konsystencja, roztapia się na twarzy. Ładnie wyrównuje koloryt, ujędrnia i uelastycznia, czego chcieć więcej ;)

Zdecydowanie dla kobiet co najmniej 30+, młodszym odradzam.

Faktycznie po nakładaniu trudno domyć ręce. Najlepszym sposobem na zmycie specyfiku z twarzy jest zebranie nadmiaru chusteczką higieniczną, a to co pozostanie można wmasować lub zmyć.
Maska spełniła zadania jakie w niej pokładałam i jakie obiecywał producent. Mnie jedna saszetka wystarczyła na 2 razy, czyli opakowanie na 4 aplikacje.

W zimie warto wypróbować. Zastanawiam się obecnie nas serum z tej linii.

Używam tego produktu od: niedawna

fajna

Bardzo dobra maseczka, nawilża - mam cerę mieszana jednak zbytniego natłuszczenia nie zauważyłam.
Za to świetnie wygładza, stosuje ja przed snem i wtedy nie trzeba już używać kremu na noc.
Maseczka wygładziła zmarszczki mimiczne.
Jedynym mankamentem jest fakt iż rzeczywiście trudno sie ja zmywa, sama woda lub tonik sobie z nia nie poradzi. Ale ja mam na to niezawodny sposób, zmywam ja żelem do mycia twarzy.
Jednak ta mała niedogodność jest niczym w porównaniu z efektem jaki daje czyli aksamitnością cery...

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Tragedia

Tłusta , gęsta rozwarstwjajaca sie maź. Nie wchłonęła sie a później nie mogłam tego zmyć z twarzy. Nawilżyła skórę tylko dlatego że nie dało sie wszystkiego zmyć. Drugą saszetkę wyrzuciłam bo mam wrażenie ze bardziej szkodzi niż pomaga.
Zdecydowanie nie dla tłustej cery

Używam tego produktu od:1 miesiac

skuteczna

Zgadzam się z porzednią opinią, że maseczka jest dosyć tłusta (trudno zmyć ją z rąk po nałożeniu), trzeba potrzymać na twarzy ponad 20 minut, bardziej się rozpuszcza niż wchłania, ale widać efekty. Skóra jest rozjaśniona, nawilżona i wyraźnie gładsza. W porównaniu do innych, niejednokrotnie droższych tego typu specyfików, maseczka zdaje egzamin na 4+.

niemiła ale skuteczna

Wchłania się słabo (raczej rozpuszcza na skórze, zamieniając w oleistą warstwę). Oookropicznie kremiasta (nie kremowa - tłusta i prawie lepka, wodą bez mydła z rąk się nie zmywa). Ja pozostałość ścieram chusteczką, nie zmywam jej z twarzy.
Czyli niezbyt przyjemna; z pozytywów - łagodna, i dla skóry i dla oczu (pod oczy nakładam również). Zapach delikatny, neutralny - bez zarzutu.
Teraz rezultaty.
Jeśli mamy cierpliwość, i pozwolimy jej rozpuścić się na skórze (min. pół godziny), a potem - wmasujemy (rewelacyjnie nadaje się jako "poślizg" do masażu) to efekt jest naprawdę zdumiewający - przede wszystkim w zakresie prasowania zmarszczek (np. bruzdy nosowe wygładza po jednym użyciu lepiej niż dwa słoiki Extremale Dermiki). Wyrównuje i rozjaśnia koloryt cery, w dotyku skóra robi się welwetowa i elastyczniejsza. Ale nie nawilża, więc skóra nie robi się bardziej jędrna.
Podsumujmy - mało komfortowa w użyciu i jednostronnie działająca (przed czym przestrzegam), ale w zakresie tego co robi (czyli wygładzania skóry) jedna z najlepszych jakie znam, sczegolnie biorąc pod uwagę śmiesznie niską cenę. Odradzam stosowanie młodszym koleżankom, to produkt zdecydowanie dla 35+.

ilość zużytych opakowań: 3