Planet Spa, Arizona Hot Sands, Puryfying and Warming Face Mask (Maseczka złuszczająco-rozgrzewająca `Piaski Arizony`)

Na gorących piaskach Arizony rośnie ogromny kaktus, zwany Królową Nocy. Żywotność jego jest legendarna, a kwiaty, miąższ i korzenie są bogatym źródłem pektyn, żywicy i flawonoidów. Kosmetyki serii Gorące Piaski Arizony - wzbogacone o wyciąg z kaktusa - działają na skórę uspokajająco, wzmacniająco i wygładzająco. Maseczka dokładnie oczyszcza skórę, łagodnie rozgrzewa, usuwa martwy naskórek i koi.
Maseczkę należy wmasowywać przez minutę w skórę,
a następnie spłukać.

Cena: 23,90zł / 75ml

Moja skóra krzyczała!

Szczypanie, gryzienie, ogień...
A po zmyciu skóra podrazniona do tego stopnia, ze balam sie jej dotykac, tak bolalo. Juz nie mowiac o kolorze...

Nie wiem czy to o to chodzilo, ale ja takiego efektu nie oczekiwalam.

Używam tego produktu od: 2 razy w zyciu
Ilość zużytych opakowań: odrobina jednego

Ciepło :)

Lubię eksperymentować z maseczkami. Jak tylko pojawiają się jakieś nowe, to próbuję. Ta mnie zaskoczyła, ale pozytywnie. Przy nakładaniu nie czułam nic, myślę sobie, ale mi maseczka rozgrzewająca, pomasowałam przez 1minutę, zmywam i po prostu myślałam, że mi się twarz zapaliła :) Pierwsze wrażenie to szok, ale potem już przyjemne ciepło.

+ miło rozgrzewa,
+ skóra jest po niej bardzo gładka, chyba po żadnej maseczce takiej nie miałam,
+ zwęziła trochę pory,
+łatwo się rozprowadza.

- to chyba już zauważyło kilka osób - strasznie ciężko ją wydobyć z tej tubki. Nieźle się trzeba nasiłować, żeby choć trochę jej nałożyć na twarz,
- cena, jak zawsze za wysoka

Bez zarzutu

Bardzo dobry produkt.
Skutecznie pozbywa się resztek opornego makijażu (omijam okolice oczu). Nie przesusza. Przyjemnie pachnie. Wydaje mi się, że w czasie jego stosowania ilość zaskórników zmalała. Wydajny i w przystępnej cenie.
Zasadniczo nie widzę wad. Polecam.

Avon Mark - relacja

za gorąca

Myślałam, że to coś na zasadzie delikatnej eksfoliacji. Po kilku zastosowaniach wiem, że kosmetyk zbyt silnie działa na skórę. Jest drażniący. Przy nakładnaniu powoduje dziwne(ja na przykład nie lubię) uczucie gorąca na twarzy, a gdy się go wciera - mocno drapie. Wylądował w koszu. Bleee...

Super!

Bardzo lubię ten kosmetyk!Pomimo,iż stosuję go tylko czasami zawsze spełnia moje oczekiwania!Używam jej,gdy wyskoczy mi jakaś krosta,lub po prostu czuję,że skóra jest zanieczyszczona.po jej zastosowaniu skora jest doskonale oczyszczona,czuje się,że oddycha!Uczucie grzania w twarz jest bardzo przyjemne i nie drażni.Nie uczula oraz nie wywołała u mnie żadnych reakcji ubocznych!A do tego ma bardzo przyjemny zapach!Konsystencja bardzo łatwa do rozprowadzenia,nie ma z tym żadnych problemów,zmywa się również bardzo łatwo!

Używam tego produktu od:Jakiś czas

super

Bardzo lubię tą maseczkę, ma ładny zapach i napraaawdę rozgrzewa, po rozprowadzeniu na skórze czuć przyjemne ciepło.

Uważam, że dobrze oczyszcza, również dzięki drobinkom.

Trzeba tylko uważać przy jakichś drobnych zranieniach bo strasznie piecze.

Dla mnie była rewelacyjna, napewno ją jeszcze kupię.

Używam tego produktu od:3 lat

Potwór

Maseczka reczywiscie super rozgrzewa, bardzo specyficzne doznanie. Dobrze nawilza i wygladza. Szybko dziala, tylko ma niestety kilka minusow. Podstawowy, to to, ze jest za ciezka i zapycha pory, trudno ją zmyc, podraznia, cera jest zaczerwieniona, ale najgorsze jest to, że po tej masce moja twarz wyglada tak, jakbym jej nie myla przez tydzień. Nastepnego dnia mam pory wypelnione czarnymi, ogromnymi wągrami i okropnie przetluszczoną skórę. Szok, w życiu jeszcze żaden kosmetyk mi czegoś takiego nie zrobil, nawet bym nie pomyślala, że moglby. No niewiem, może ta maska ma jakieś detoksykujące wlaściwości i wydobywa ze skóry wszystkie zanieczyszczenia, które magazynuje mój organizm. Niewiem. Musialam używac szczoteczki do twarzy, żeby sie tego pozbyć. Nie do wrazliwej i trądzikowej skory. Zapach okropny.

Używam tego produktu od: rok

xD

Bardzo fajna maseczka !

Dostalam w prezencie :).

-zluszcza
-buzia po niej mieciutka
-rozgrzewa
-latwo sie zmywa
-kosystencja dobra
-zapach jak dla mnie super :)

po prostu polecam :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Problem z wyciskaniem

Hm... Zakupiłam ten produkt z oferty netto, skusiła mnie jego niska cena. Oczyszcza to fakt. Ale ciężko mi się wyciska, nie wiem czym to jest spowodowane, muszę stanąć na tubkę, aby lekko maseczki uzyskać na dłoni.... Generalnie gdyby nie to wyciskanie byłby bardzo dobry...

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakce jednego

sama nie wiem

Nie wiem jak ocenić tę maseczkę. Na początku bardzo mi się nie podobała, ostatnio zmuszałam się do jej używania i nareszcie mi się skończyła. Z jednej strony dość mocno rozgrzewa(jeśli nałoży się ją na wilgotną twarz, dodatkowo można ją później zwilżyć) dzięki czemu otwiera i oczyszcza pory, peeling jest ostry. Skóra staje się miękka, wygładzona i oczyszczona. Z drugiej bardzo nie podoba mi się jej zapach, jest męczący, ciężko ją zmyć z twarzy. Więcej jej nie kupię przede wszystkim ze względu na zapach.

Używam tego produktu od: bardzo dawna

a ja ja lubie

nie wiem czemu, ale lubie ja. nie anlezy do ulubionych ale ejst przyjemna w uzyciu.
w moim przypadku grzeje tylko przy nakladaniu. przy masowaniu nic. jakbym sie zelem myla. zostawia twarz w calkiem przyjemnym stnaie. zawsze mam po niej niesmaowicie gladka paszcze. ale nie wiem, czy kupie ja ponownie. jest tyyyyle maseczek do wyprobwania :D

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:.

uwaga! parzy!

Do tej maseczki powinno być dołączone jakies ostrzeżenie czy coś w tym stylu-grzeje nieźle ale dla osób z wrażliwszą skórą (wcale nie muszą to być naczynka) może być niebezpieczna. Sama mam mieszaną cerę ale nieźle się bałam, że mnie podrażni i już jej nie nałożę. Grzeje nieźle, konsystencja bardzo gęsta, są robinki, coś się trze ale...efektu nie ma poza skórą czerwoną i lekko podrażnioną. Oczyszczania nie zauważyłam. Naprawdę nie wiem co zrobić z tą maseczką bo już podrażniła i mnie, i mamę i kuzynkę-nie ma komu przekazać:) Zapach palonego piasku, w sumie nie taki zły ale może denerwować. Opakowanie bardzo dobre, praktyczne.Cena z kosmosu.

Używam tego produktu od:ostatnio kilka razy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1