Planet Spa, Arizona Hot Sands, Paraffin Hand and Foot Treatment (Kuracja parafinowa do dłoni i stóp)

Parafina wzbogacona ekstraktem z kaktusa i witaminą E znacząco poprawia kondycję dłoni i stóp-cudownie wygładza i zmiękcza skórę. Wygładza skórę, nawilża, koi i uspokaja. regeneruje, nadaje zdrowy wygląd.
Grubą warstwę kremu należy nałożyć na dłonie i/lub stopy, zawinąć w ogrzany ręcznik na 3-4 minut, po czym spłukać.

Jak zabieg u kosmetyczki

Stosuję tę kurację tylko na stopy i muszę przyznać, że jest bardzo skuteczna. Wcześniej zawsze robię peeling, potem zawijam obie stopy w ręcznik i czekam aż preparat się wchłonie, potem resztki wycieram w ten sam ręcznik. Piękny zapach, stopy są od razu nawilżone. Dość dużo kosmetyku trzeba jednak nałożyć, przez co nie jest wydajny. Cena nie zachwyca, uważam, że powinien być trochę tańszy, bo tak to jednak szarpie po kieszeni, ja używam raz w tygodniu. Polecam, bo ja na pewno kupię znowu.

Plusy:
- delikatny
- efektywność
- przyjemny zapach
- nawilża
Minusy:
- trudność użycia
- cena
- szybko się kończy
- niewydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

CUDO!!!

Ubolewam nad tym, że go już nie ma w sprzedaży... Zapach obłędny, taki uzależniający, bardzo przyjemny. Aplikacja też super, konsystencja dobra, całkiem wydajny. Ale jego działanie, mmm... Po prostu niebo. Dłonie mam bardzo suche, szorstkie, popękane zwłaszcza zimą. Ta kuracja działa momentalnie, jest zbawieniem dla moich rąk razem z tropikalnym scrubem z brązowym cukrem ( który niestety też został wycofany ;/ ) Co ja bym zrobiła, żeby te 2 produkty wróciły... :(

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 2, już końcówka mi została :((

uzależniająca

Mam mnóstwo specyfików do dłoni, a do stóp drugie tyle. Kupiłam ją już ładny kawał czasu temu, wsadziłam do szuflady i w końcu odgrzebałam w listopadzie. No i muszę powiedzieć, że się polubiliśmy, tym bardziej szkoda, że nie dane mi będzie ponownie ją kupić.

Od kiedy ją stosuję, inne odeszły do poczekalni. Nie nakładam grubej warstwy, bo nie zauważyłam lepszych efektów, jedynie marnowanie produktu ;)
Pielęgnacja jest zauważalna przy używaniu jak zwykłego kremu, ale stosuję tylko po południu jak jestem już w domu oraz na noc. To z uwagi na ochronną warstewkę, którą tworzy, ale którą bardzo lubię. Odżywia skórę, efekty są długotrwałe - przynajmniej kilkugodzinne. Rano i w pracy nie używam już niczego, a dłonie są elastyczne, miękkie i nawilżone. Szczególnie godne uznania, jako że mamy sezon grzewczy.
Do stóp w moim przypadku się nie sprawdza, tłuściły się i wychładzały (nie wiem dlaczego) - nieprzyjemne uczucie.

Zapach - bardzo intensywny, początkowo mnie zniechęcał, ale im dłużej używałam, tym bardziej się od niego uzależniałam. Teraz się nim delektuję w czasie wsmarowywania.

Szkoda, że wycofany.

Używam tego produktu od: 4 m-ce
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i niestety ostatnie

Avon Mark - relacja

Świetna na noc

Ta kuracja jest bardzo dobra!

PLUSY:
- dobrze nawilża
- dłonie są miękkie (używam tylko na dłonie)
- regeneruje naskórek
- bogata konsystencja
- bardzo miły, intensywny zapach

MINUSY:
- jedynym może być to, że nie wchłania się szybko w skórę ale tworzy śliską powłoczkę co może niektórym przeszkadzać (dlatego używam jej tylko na noc).

Kupiłabym ją jeszcze raz ale już nie ma w sprzedaży :(

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Fajny krem do rąk i stóp.

Kolejny kosmetyk z linii Planet Spa, z którego jestem zadowolona. Nie używam go jako kuracji-maseczki, lecz jako kremu do rąk i stóp.

Zalety:
*nie jest tłusty i szybko się wchłania
*ładnie pachnie i odżywia dłonie i stopy
*zmiękcza stwardniały naskórek na stopach
*wydajny, wystarcza na długo
*relaksuje i odpręża zmęczoną skórę dłoni

Wady:
*zapach być może nie porywa, ale jest znośny
*opakowanie niewygodnie otwiera się i zamyka

Kosmetyk jest w porządku, warto go mieć.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

cudo!

nakładam co kilka dni na noc grubą warstwę, następnie wkładam rękawiczki i spać :) rano skóra jest aksamitnie gładka i utrzymuje ten stan przez kilka dni. Pracuję przy jedzeniu, więc często mam na dłoniach lateksowe rękawiczki, które je bardzo wysuszają, co parę minut myję ręce, a bardzo często pojawiają się na nich oparzenia i skaleczenia. Ten kosmetyk to dla mnie prawdziwy ratunek, kiedy nie ma czasu kremować rąk co chwila. Jeden z niewielu produktów avon o bardzo wysokiej jakości.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Dobry produkt.

Jakiś czas temu miałam problem z wyjątkowo suchymi piętami i łokciami oraz kolanami. Skusiłam się na promocję tej parafiny i postanowiłam ją wypróbować. Efekty rzuciły mnie na podłogę... ŚWIETNE! To było olśnienie... :)

+ super wygładzenie łokci, kolan i pięt;
+ wydajność;
+ niska cena jak za takie efekty;
+ wygodne opakowanie;
+ przyjemny zapach.

Bardzo polecam ten produkt, mimo, że nie ma go już w ofercie katalogowej, a szkoda, ojjjj szkoda...

Używam tego produktu od: używałam jakiś rok temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

skarb

Wycofanie tego produktu było dużym błędem Avonu... Ale tak już mają, że świetne rzeczy wycofują :/

* naprawdę rewelacyjne działanie!! maksymalne wygładzenie skóry!
* przyjemny zapach
* nawet "zwykłe" stosowanie (nałożenie kremu, zawinięcie w ręcznik i spłukanie po pary minutach)daje super efekt, nie trzeba żadnych folii :D

- nie ma go już w ofercie :(

Używam tego produktu od: 2 lata

Raczej do rąk lekko wysuszonyc

Maseczka jest dość dobra, używam jej do rąk. Dłonie są po niej gładkie i miękkie, ale chyba nie na długo. może trzeba jej po prostu częsciej używać - ja używam maseczki mniej więcej raz w tygodniu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

tęsknię za nią

Raczej nie kupię, bo niestety jest już wycofana z oferty:(

Najlepszy kosmetyk jaki używałam do moich problematycznych stóp!! Większość peelingów, maseczek i kremów do stóp nie radziło sobie zupełnie z nimi.. Jedynie po kuracji parafinowej mogłam cieszyć się mięciutką, nawilżoną skórą na stopach. GENIALNY KOSMETYK!

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

DOBRY

Dobry produkt, dobrze poprawia kondycję rąk i stóp.
Niestety ja muszę mieć coś jeszcze bardziej intensywniejszego.
Dobry dla nie strasznie zniszczonej skóry.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Super!

Rewelacyjnie nawilża i wygładza przesuszoną skórę, zapach nie jest tragiczny no i przede wszystkim efekt bardzo fajny miękka, nawilżona skóra dłoni :)