Bell, HYPOAllergenic, Powder Lipstick (Trwała pudrowa pomadka do ust)

Bell, HYPOAllergenic, Powder Lipstick (Trwała pudrowa pomadka do ust)

Daje matowy, aksamitny efekt i wrażenie niesamowitego wygładzenia ust. Jej aplikacja jest lekka i delikatna. Dzięki zawartości emolientów pomadka nie wysusza ust, ale nawilża i odzywia je. Specjalny składnik filmotwórczy zwiększa intensywność koloru, zapobiega rozcieraniu się pomadki i podnosi jej trwałość. Produkt nie podkreśla zmarszczek i załamań ust. Uwydatnia ich kształt i optycznie je wypełnia.

Zdecydowanie tak!

Pomadki są dostępne w większości drogerii, co jest zdecydowanym plusem.
Zdecydowałam się na jej zakup dzięki RLM i jestem zachwycona! Bardzo łatwo się rozprowadza, ma genialną kremową konsystencję, dzięki której, nie ma efektu suchych ust. Mimo, że jest matowa, usta wydają się być nawilżone, a jednocześnie się nie sklejają. Jak najbardziej polecam!

Nowy ulubieniec

Ewa RLM poleciła ja w swojej recenzji, wiec kupiłam na promocji w hebe. Jakiez było moje zdziwienie, gdy okazało się jaka ta szminka jest maselkowa, przyjemna i napigmentowana! Nie jestem zwolenniczka szminek w sztyfcie, ale ta na stałe wpisze się do mojego repertuaru. Długo się trzyma, jest trwała, a jak się zjada to bardzo estetycznie. Polecam całym sercem!

Pomadka idealna na codzień

Pomadka którą pokochałam od momentu pierwszego użycia. Moją ulubioną jest pomadka w kolorze 01. Pomadki mają kremową konsystencję, każda z nich doskonale rozprowadza się na ustach. Posiadają wygodny wysuwany aplikator, który ułatwia malowanie ust. Efekt po nałożeniu pomadki jest pudrowy, usta nie są błyszczące, ale tez nie są nadmiernie wysuszone. Nałożona na usta daje uczucie nawilżenia

Może być :)

Pomadki dostępne w większości drogerii. Cena bardzo atrakcyjna- ok 20 zł. Pomadka dobrze rozprowadza się po ustach, daje efekt delikatnego matu- przy czym nie wysusza. Utrzymuje się kilka godzin w nienaruszalnym stanie. Minus za mała game kolorystyczną.

moje odkrycie

Kupiłam, bo przeczytałam recenzję na Wizażu. Były bardzo zachęcające. Nie żałuję zakupu. Pomadka jest świetna. Nie wiem tylko czy pudrowa. Jak dla mnie raczej matowa. Pomadka idealnie pokrywa usta. Nakłada się równomiernie. Nie wysusza ust. Jest bardzo trwała. Zdecydowanie moje odkrycie kosmetyczne. Polecam. Naprawdę warto spróbować.

Dobry produkt.

Mam pomadkę z tej serii w odcieniu 06. Jest to kolor niebanalny i nieoczywisty. Jest to dość ciemny róż wpadający w fiolet. Nie jest to jednak trupi, a raczej śliwkowy odcień. Produkt nie jest matowy, a satynowy. Nie zastyga na ustach. Bardzo dobrze nawilża. Opakowanie jest estetyczne, a cena przystępna. Na pewno wypróbuję kilka innych kolorów z tej serii. Polecam.

Fajna

Pomadka jest całkiem w użyciu, niestety nie da się jej zaostrzyć (nie dla tych którzy lubią idealnie obrysowane usta). Całkiem trwała, może nie tak jak golden rose ale i tak przyzwoitce. Duży minus to mała gama kolorów.

Pudrowa pomadka :)

Wygodna w użyciu pomadka o ślicznym kolorku który bardzo ladnie prezentuje się na ustach, efekt matu, nie wysusza usta są nawilżone i gładkie. Szminka dość długo wytrzymuje na ustach nie zjadam jej po pierwszej kawie. Przyjemny zapach idealna do torebki polecam:)

Trwale trwała

Jest to najtrwalsza pomadka z jaką miałam do czynienia. Jest niemalże niedopuszczalna. Można jeść, mo zna pic A ona zostaje nie tknieta na miejscu :) bardzo na plus. Jeden jedyny minus trochę przesusza mi usta, ale jestem w stanie jej to wybaczyć :)

Mój numer jeden.

Uwielbiam matowe pomadki i troszkę już ich przetestowałam. Jednak moim zdecydowanym faworytem jest pomadka w sztyfcie HYPOAllergenic, Powder Lipstick.
Powder Lipstick to 6 pudrowych pomadek, ukrytych w wysuwanych kredkach. Są cieńsze niż tradycyjne pomadki. Każda kredka zapakowana jest w podłużny kartonik.
Po raz pierwszy właśnie przy tych pomadkach spotkałam się z taką formą „kredki” i mimo początkowej niepewności co do tego kosmetyku dzisiaj jest on moim numerem jeden.
Po pierwsze pomadki bardzo ładnie się prezentują, a po drugie zakochałam się też w ich kolorystyce. Od razu przypadł mi do gustu kolor 01 czyli delikatny brązik i 04 – malinowa czerwień.
Pomadka daje piękne matowe i pudrowe wykończenie. Usta wyglądają obłędnie. Takiego właśnie efektu oczekuję od matowych pomadek. Kolory są wyraziste.
Pomadka nie wysusza ust, a wręcz mam wrażenie że delikatnie je nawilża i odżywia. Nie uwydatnia suchych skórek. Podkreśla kształt ust, bardzo ładnie je wypełniając.
Dzięki swojej miękkości rozprowadza się po ustach z lekkością.
Pomadka podczas spożywania posiłków delikatnie się ściera, ale na szczęście równomiernie, więc efekt zostaje delikatniejszy, ale ciągle widoczny.
Zdecydowanie jest bardziej trwała niż pomadki błyszczące.
Ta pomadka to mój hit. Zawsze polecam ja koleżankom.

Fantastyczna!

To obecnie moja ulubiona pomadka.
Posiadam ją w dwóch odcieniach: 02 oraz 03.

Zalety:
- bardzo dobrze i łatwo się rozprowadza
- dlugo utrzymuje się na ustach
- pieknie pachnie
- ma praktyczne i funkcjonalne opakowanie
- jest wydajna
- ma niewysoka cene
- łatwa w demakijażu
- wydajna
- łatwo dostępa

Wady:
- mala gama kolorystyczna

Świetna pomadka

Jestem fanką matowych pomadek i wypróbowałam ich już wiele. Skuszona przystępną ceną (około 16 złotych), postanowiłam wypróbować pomadkę Bell w odcieniu 06 (zgaszony róż, jak dla mnie delikatnie wpadający w odcień fioletu). Trwałość - a zatem to, co podkreśla producent - to z pewnością duży atut tego produktu. Za tak niską cenę trudno znaleźć kosmetyk o długiej trwałości i zadowalającym efekcie, szczególnie w przypadku kosmetyków do ust. Tutaj jest bardzo dobrze :). Pomadka ma ładne krycie, jest dość wydajna i nie wysusza ust. Długo pozostaje na ustach. Warto wypróbować :).