Avon, True, Glimmerstick, Lip Liner (Konturówka do ust)

Avon, True, Glimmerstick, Lip Liner (Konturówka do ust)

Konturówka to podstawa makijażu ust! Przed pomalowaniem należy dokładnie obrysować kontur warg, aby nadać im pożądany kształt i dłużej utrzymać szminkę na miejscu. Do tego celu idealnie nadaje się praktyczna, wysuwana konturówka do ust.
Dostępna w odcieniach :
- Red Brick
- Mystery Mauve
- Pink Bouquet
- Perfect Plum
- Rich Ginger

Taka sobie

Kupiłam konturówkę w kolorze kakaowym. Zawiodłam się, bo kolor jest zbyt blady dla mnie, końcówka jest tak miękka, że raz prawie ją złamałam, a trwałość jest zastraszająco niska. Wystarczy raz lekko przetrzeć usta papierem, a kredka cała zejdzie. Lekko też przesusza usta i uwydatnia mi skórki na wargach. :/

Mało wydajna

Posiadam odcień coral. Jest to wysuwana konturówka o miękkiej strukturze. Kolor bardzo ładny, dzięki kremowej konsystencji można nie tylko obrysować nią kontur ust, ale również wypełnić je całe. Niestety konturówka nie jest trwała, ściera się za każdym razem nawet gdy przyłożymy na chwilę palca. Wysusza usta i podkreśla suche skórki, szybko się ściera oraz jest mało wydajna.

Całkiem fajna

Mój odcień to Mistery Mauve
Kupiłam na promocji w katalogu. O ile mnie pamięć nie myli to dałam za nią 10 zł. więc cena ok. Ale pełnej ceny bym raczej nie dała...
Konturówka jest bardzo przyjemna w użyciu. Lekko kremowa, ale trzyma formę, nie babra się przy malowaniu ani nie łamie.
Mój kolor to raczej nudziak wpadający w różowe tony. Pasuje do większości moich szminek różowych i nude.
Trwałość na moich ustach jest ok, ale ja nie mam tendencji do zadania produktu z warg.
Konturówka jest wysuwana i dla mnie to duży plus, bo mogę jej używać nie tylko w domu, ale wrzucić do torebki i używać do poprawek w ciągu dnia, nie martwiąc się przy tym o jej temperowanie.
Samo opakowanie jest bardzo wygodne i dość trwałe. Ładnie wygląda. Napisy się nie wycierają, nic nie popękało w trakcie używania.
Minusem jest jej wydajność, bo produktu jest niewiele i szybko się zużywa przy regularnym, codziennym makijażu.
Ogólnie jestem zadowolona, bo mnie się sprawdza. Myślę że pokuszę się jeszcze kiedyś na nią.

Nawet dobra konturówka

Wygodna w użyciu jest wykręcana więc nie trzeba temperować. Miękka, dobrze na pigmentowana, trwała ładnie sie prezentuje, nie podraznia i nie drapie po ustach jak nie które dobra jakosć.

Sprawdza się!

Nie wyobrażam sobie makijażu do ust bez użycia konturówki. Skusiłam się na kilka kolorów od Avon, zachęcona niską ceną. Konturówki są miękkie, łatwo rozprowadzają się po ustach. Czasami stosowałam je jako zamiennik szminki, ponieważ nie wysusza moich ust. Mają bardzo dobrą trwałość, wytrzymują na ustach praktycznie cały dzień. Pigmentacja za tą cenę jest jak najbardziej przyzwoita. Niestety kilka razy konturówka złamała się podczas użytkowania.

nie wrócę do niej

Posiadam kolor pink cashmere. Jest to kolor jasny, rozowy, z fioletowymi tonami.
Potrzebowalam czegos, co przedluzy trwalosc mkjej pomadki o kremowej konsystencji, i sprawi, ze nie bedzie wychodzic poza kontur ust. Ok to jej sie udalo.

Sama konturowka jest wysuwana, nie trzebs jej ostrzyc.
Ma woskowa konsystencje, jest dosc miekka, niestety mi ciagle sie lamala, mimo ze byla lekko wysunieta.
Kredks posiada w sobie delikatne drobinki, ktore lekko opalizuja.
Nie jest to produkt do nalozenia na cale usta, a tylko do wyrysowania konturu.

Jest tania, ale uwazam, ze nawet w tej cenie sa dostepne duzo lepsze produkty.

Poprawny produkt :)

Posiadam konturówki w prawie wszystkich kolorach. Lubię ich używać, są dosyć trwałe i mają uniwersalne kolory. Fakt, gama kolorystyczna jest uboga, mam nadzieję, że firma rozszerzy asortyment.
Konturówka utrzymuje sie na ustach kilka godzin, ładnie się "zjada", spełnia swoje zadanie.
Nakłada się ok, jest troche twarda, dobrze wyrysowywuje się nia kształ ust, nie ma potrzeby temperowania.
Opakowanie duży plus, konturówka się nie łamie, dobrze wysuwa, zakrętka dobrze sie trzyma.

Przyjemna

Lubię konturówki do ust w formie wykręcanych kredek, bardzo ułatwiają ich używanie.
Konsystencja kredki jest przyjemnie kremowa i dzięki temu może być stosowana samodzielnie na całe usta lub jako baza dla pomadki czy też błyszczyka.

Cena niewygórowana a jakość bardzo atrakcyjna także zachęcam do wypróbowania.

Ciekawy kolor

Jak szaleć, to szaleć, kto bogatemu zabroni za 9 zł

Mam red i bardzo podoba mi się jej kolor. Jest boski. Czerwień zimna, przełamania.
Maluje dokładnie, jest średnio twarda. Wypełniałam nią całe usta - czasem ciężej, czasem lżej. Czasem trzeba się pomęczyć dla efektu. Zaskoczona jestem trwałością, bo trzyma się nieźle. Ciekawy produkt wykrecany w ładnym opakowaniu. Cena miła, bo po 9 zł można ją dorwać.
Szkoda tylko, że kupujemy w ciemno i za mało kolorów

Odcień clear- uniwersalna

Zakupiłam zachęcona tym, że jest dostępny kolor bezbarwny, uniwersalny. Szczerze mówiąc byłam sceptycznie nastawiona do tego produktu, ale że trafiłam na promocję - kupiłam ją chyba za ok. 10 zł, to stwierdziłam czemu nie.

Sama idea stworzenia takiego produktu jest naprawdę błyskotliwa. Jedna konturówka pasująca do każdego koloru pomadki. I ta idea się sprawdziła. Konturówka jest wystarczająco miękka (choć szczerze mówiąc dla mnie mogłaby być miększa), mega wydajna i mimo, że niby jej nie widać, to robi robotę, bo pomadki - nawet te niezastygające - nie wychodzą poza obrys ust. Ja widzę tę różnicę, gdy stosuję tę konturówkę, a żadną.
Dodatkowy atut to, że jest wykręcana i nie trzeba jej strugać. Ja jestem na tak.

fajna

Posiadam odcień przezroczysty gdyż jest on uniwersalny i pasuje do każdego odcienia pomadki. Miękka dość wydajna i precyzyjnie maluje. Nie mam już problemu z rozlewaniem sie szminki poza kontur ust. Polecam

Duży plus

Bardzo fajne konturówki. Często wypełniam nimi całe usta. Mają bardzo ładne kolory, są dość trwałe, ale niestety szybko się kończą, bo są dość miękkie a sztyft nie jest szalenie długi.