Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, True, Glimmerstick, Lip Liner (Konturówka do ust)

Avon, True, Glimmerstick, Lip Liner (Konturówka do ust)

Konturówka to podstawa makijażu ust! Przed pomalowaniem należy dokładnie obrysować kontur warg, aby nadać im pożądany kształt i dłużej utrzymać szminkę na miejscu. Do tego celu idealnie nadaje się praktyczna, wysuwana konturówka do ust.
Dostępna w odcieniach :
- Red Brick
- Mystery Mauve
- Pink Bouquet
- Perfect Plum
- Rich Ginger

Przyjemna

Lubię konturówki do ust w formie wykręcanych kredek, bardzo ułatwiają ich używanie.
Konsystencja kredki jest przyjemnie kremowa i dzięki temu może być stosowana samodzielnie na całe usta lub jako baza dla pomadki czy też błyszczyka.

Cena niewygórowana a jakość bardzo atrakcyjna także zachęcam do wypróbowania.

Ciekawy kolor

Jak szaleć, to szaleć, kto bogatemu zabroni za 9 zł

Mam red i bardzo podoba mi się jej kolor. Jest boski. Czerwień zimna, przełamania.
Maluje dokładnie, jest średnio twarda. Wypełniałam nią całe usta - czasem ciężej, czasem lżej. Czasem trzeba się pomęczyć dla efektu. Zaskoczona jestem trwałością, bo trzyma się nieźle. Ciekawy produkt wykrecany w ładnym opakowaniu. Cena miła, bo po 9 zł można ją dorwać.
Szkoda tylko, że kupujemy w ciemno i za mało kolorów

Odcień clear- uniwersalna

Zakupiłam zachęcona tym, że jest dostępny kolor bezbarwny, uniwersalny. Szczerze mówiąc byłam sceptycznie nastawiona do tego produktu, ale że trafiłam na promocję - kupiłam ją chyba za ok. 10 zł, to stwierdziłam czemu nie.

Sama idea stworzenia takiego produktu jest naprawdę błyskotliwa. Jedna konturówka pasująca do każdego koloru pomadki. I ta idea się sprawdziła. Konturówka jest wystarczająco miękka (choć szczerze mówiąc dla mnie mogłaby być miększa), mega wydajna i mimo, że niby jej nie widać, to robi robotę, bo pomadki - nawet te niezastygające - nie wychodzą poza obrys ust. Ja widzę tę różnicę, gdy stosuję tę konturówkę, a żadną.
Dodatkowy atut to, że jest wykręcana i nie trzeba jej strugać. Ja jestem na tak.

Hity z katologu Avon 02/2018 walentynki

fajna

Posiadam odcień przezroczysty gdyż jest on uniwersalny i pasuje do każdego odcienia pomadki. Miękka dość wydajna i precyzyjnie maluje. Nie mam już problemu z rozlewaniem sie szminki poza kontur ust. Polecam

Duży plus

Bardzo fajne konturówki. Często wypełniam nimi całe usta. Mają bardzo ładne kolory, są dość trwałe, ale niestety szybko się kończą, bo są dość miękkie a sztyft nie jest szalenie długi.

Mystery Mauve.

Plusy:
+ wygodne opakowanie, nie trzeba jej temperowac
+ ladny odcien moich ust
+ latwo sie nia rysuje
+ trwala
+ wydajna
+ nie uczula
+ nie wysusza ust
+ dobra pigmentacja
+ cena

Minusy:
- nie mam sie do czego przyczepic, calkiem fajna konturowka.

Jestem na tak

Precyzyjnie podkreśla kolor ust i ładnie zlewa się z pomadką, nie rozmazuje się i nie wysusza ust. Wygodny aplikator, dobra pigmentacja, wbrew pozorom bardzo wydajna, nawet przy codziennym używaniu. Jedyny minut to gama kolorów, Avon oferuje zbyt mało odcieni i ciężko coś dobrać do ciemniejszych szminek.

Przyjemna rzecz

Kupiłam w promocji za szaleńcze 9 zł i jestem zadowolona. Nie mam zbyt wygórowanych wymagań względem konturówki do ust. Nie używałam jej jako "wypełniacza" konturu więc o opisanym tu wysuszaniu nie mam pojęcia. Ładnie zgrał mi się odcień Red Brick z pomadką LoCherber w odcieniu Koral. Wygodna forma wykręcanego rysika działa in plus.

Nic specjalnego

Kredka ma z pozoru wygodne opakowanie - wykręcany wkład, niewymagający ostrzenia. Niestety mam zastrzeżenia co do mechanizmu - w trakcie aplikacji mimowolnie mi się obraca, przez co na zmianę się wysuwa i wsuwa.

Kredka jest tępa, trudno się nakłada na usta, nie jest też wybitnie napigmentowania, co więcej wysusza usta. Trwałość również pozostawia wiele do życzenia, właściwie po godzinie jest już zjedzona i nie ma po niej śladu.

Nie jest to produkt drogi, ale na rynku w podobnej cenie lub nawet niższej można kupić lepsze konturówki. Zdecydowanie odradzam, nie zauważyłam plusów.

Niezła, ale bez rewelacji

Kredka jest dostępna w fajnej cenie, minusem jest dostępność tylko przez konsultantkę. Ma wygodne opakowanie i nie trzeba jej temperować. Jest niestety dość tępa i mało napigmentowana, trwałość też raczej średnia. Za tę cenę może być, ale w drogeriach można kupić lepsze w tej samej cenie.

Nie, dziękuję.

Konturówki mają dość fajną gamę kolorystyczną, kolejny plus za cenę w promocji - jest bardzo adekwatna do jakości produktu. Opakowanie poręczne, bardzo lubię konturówki, które można wykręcać bez ostrzenia. Miękka, ale przez to czasem się rozmazuje. Na ustach utrzymuje się do około 4h. Bardzo wysusza usta i jest to jej największy minus.

przeciętna

PLUSY:
+nie trzeba temperować
+zgrywa się ze szminką
+cena ok.11 zł
+eleganckie,lekkie opakowanie

Minusy:
-rozmazuje się
-rysik jest za okrągły
-wysusza usta jak za dużo się ją nałoży

Używam tego produktu od: 1 rok i 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok.3-4 opakowania