Pollena-Malwa, Delicatt Line, Tonik łagodzący

Pollena-Malwa, Delicatt Line, Tonik łagodzący

Delikatny bezalkoholowy płyn odświeżający skórę po uprzednim oczyszczeniu. Doskonale nawilża i tonizuje skórę. Odświeża twarz i zmywa pozostałości po makijażu. Działa kojąco, odprężająco na skórę. Przywraca skórze wewnętrzną równowagę wodno-lipidową i prawidłowe pH. Jest dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą każdego rodzaju. Systematycznie stosowany daje skórze odpowiednie nawilżenie, ładny koloryt, zdrowy wygląd. Zapewnia ochronę przed niekorzystnymi wpływami środowiska zewnętrznego. Przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji. Nie powoduje uczuleń.

Bezalkoholowy. Nieperfumowany. Zawiera:

· Wyciąg z kasztanowca – działa kojąco na skórę, daje uczucie chłodu.

· Miłorząb japoński – uelastycznia naczynia włosowate, zmniejsza widoczność drobnych naczynek i zaróżowienie skóry, minimalizuje niekorzystne działanie czynników otoczenia.

· Prowitaminę B5 – nawilża, koi nadaje skórze gładkość ,miękkość i elastyczność.

tylko dobry

Znalazłam na półce w Auchan i zakupiłam, ponieważ na biochemii polecano zmywacz z tej serii jako bardzo łagodny. Do zakupu zachęcała mnie też duża ilość wyciągów roślinnych w składzie, zwłaszcza dobrze mi "robiącego" na cerę oczaru wirginijskiego.
Tonik łagodny, niepachnący, nie podrażniający naczynek, odświeżający cerę. Działania jakiegoś kojącego lub innego specjalnego nie zauważyłam, nie zmiękczał też buzi, nie wygładzał, zostawiał minimalną warstwę na twarzy. Ot, nawilżający tonik. Najbardziej nadawał się do do przemywania obficie buzi rano - tak na pobudkę, można używać do okolic oczu.
Jedyny minus to opakowanie, odkręcane jak w produktach Dax Cosmetics, otwór, z którego wylatuje tonik, pozostaje wciąż na wierzchu i tonik zaczyna tam zasychać, tworząc grudki-kryształki.
Drugi raz nie kupię, bo do mojego ideału Benzacne mu daleko. Po tamtym wiem, że działa.