Visions, Lipliner Duo (Dwustronna konturówka do ust)

Visions, Lipliner Duo (Dwustronna konturówka do ust)

Bardzo dobry pomysł - dwie konturówki w jednej. Dwa odcienie w podobnej tonacji - jasny, bardziej naturalny i ciemniejszy, do bardziej wyrazistego makijażu. Seria Visions jest w moim odczuciu skierowana do nastolatek, dla których jakość nie jest najważniejsza. I rzeczywiście super jakości nie ma się co spodziewać, rewelacji nie będzie. Niemniej kredka jest miękka, może ciut za miękka, ale nie jest tłusta, ładnie rysuje. Nie jest trwała. Do wyboru 4 odmiany dwukolorowej kredki.

Kiepska

Nie wiem za co daje te 2 giwazdki, ale chyba za pomysl. Bylaby to niezla rzecz, ale niestety jest do bani. Kolory - braz i roz nie sa takie ostatnie, ale prawie w ogole ich nie widac. Poza tym kredka jest sztywna i wysusza usta. Przypomna nie konturowke, ale zwykla kredke do rysowania - tepa i sztywna. Brrr... nie polecam.

zła

Mam dobrze dobrane kolory czyli blady róż i lekki brąz - i za to *
Kredka jest zdecydowanie zbyt twarda, średniotrwała i szybko się zużywa.
Ogólnie nie polecam.

Zwyczajna

Niestety, mimo, że jedna kredka=2 kolorki i tak nie umiałam dobrac odpowiedniego odcienia, bo te wydają mi sie jakies takie "nie zyciowe";) Mimo wszystko nie jest zła, trwałośc średnia, ot taka zwyczajna kredeczka

depilacja czego nie wolno

ujdzie w tłumie

Nc nadzwyczajnego, konsystencje ma nie za ciekawą po prostu jest za twarda, kolorki ma w miare fajne i tylko z ato te 3 gwiazdki , jak komus kolorek spasuje to oplaca sie kupic bo takto raczej nie

Dobry pomysł!

Bardzo mi przypadła do gustu konturówka w odcieniu Barely There - najjaśniejsza ( róż i drugi taki neutralny ). Pasuje do moich błyszczyków, łatwo i szybko się nią maluje. To moja pierwsza konturówka, nie mam więc porównania, ale myślę że jest przeciętna jakościowo, bo jak twierdziły dziewczyny nie jest najtrwalsza. Ale za taką cenę jest ok.

średnia

Dobry pomysł z dwoma kolorami, choć żaden z kolorów nie pasuje mi idealnie.Jest bardzo wydajna, jednak gorzej z trwałością na ustach.Łatwo się nią rysuje, jest dość miękka.

może być

Pomysł z dwoma odcieniami jest rzeczywiście dobry, ale co z tego jak i tak nie mogłam dobrać odpowiedniego dla siebie koloru.

Trzy gwiazdki

Dwa kolory w jednej konturowce to dobry pomysl. Konturowka jest wygodna, dobrze obrysowuje usta, jest odpowiednio miekka. Paleta kolorow dosc interesujaca, choc niezbyt bogata.<BR>Wada jest to, ze nie jest trwala. Zatem tylko trzy gwiazdki.

takie sobie

Kolor bardzo szybko znika z ust. Poza tym mało ciekawe kolory. I w ogóle mały wybór kolorów. Pasują w zasadzie tylko do pomadek z tej serii.

dlaczego by nie? :)

2 w 1 to rzeczywiscie byl swietny pomysl :) Poza tym taka sobie konturowka. Bez rewelacji, ale i bez tragedii. Bardzo miekka i nietrwala dlatego lepiej nie uzywac jej do makijazu, ktory powinien przetrwac dluzszy czas :) Ja tak kiedys niestety zrobilam stad przestrzegam :) Ale jesli to ma byc zwykly makijaz i zadne wyzwania naszych ust nie czekaja, to jak najbardziej moze byc :)

może być

Fajnie, że są dwa kolory w jednej kredce. Kolory są ładne, kredka dobrze maluje, jest tak miękka, że aż za bardzo, no i niestety z trwałością do niczego :( A byłaby super.

może być

Z góry chce powiedzieć żę nie lubię kontórówek w ołówku, ale dawno temu ze względu na pomysłowość kredki kupiłam ją, mają one ciekawe zestawienia kolorystyczne, są dosyć miękkie, jednak nie trwałe i nie wygodne dużo lepsze są wysuwane.