Avon Naturals, Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion (Regenerujący balsam do ciała `Czereśnia i gałka muszkatołowa`)

Czereśnia - bogate źródło witamin i soli mineralnych wspomagających regenerację skóry. Gałka muszkatołowa - Koi skórę i dostarcza jej zmysłowych przyjemności.
Balsam regeneruje skórę, koi i uspokaja, działa antyrodnikowo.

Cena: 9,90zł / 200ml

Dobry balsam.

Używałam tego balsamu i miał na pewno świetny zapach. Szybko się wchłaniał, skóra po nim była miła w dotyku, miał dobrą konsystencję, był wydajny. No i nie był drogi. Nie zauważyłam raczej minusów. ;)

Używam tego produktu od: używałam już jakiś czas temu.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

mój ulubiony

Nie jestem wielką fanką marki avon, ale uwielbiam wszystko co ładnie pachnie!

Jeśli chodzi o ten balsam podbił mój nos od razu, bardzo leży mi ten lekki i przyjemny zapach.

Balsam jest lekki, szybko się wchłania, nie klei się. Ma konsystencję musu bardziej.
Skóra jest miła w dotyku po użyciu kremu.
Dość spore opakowanie, w miarę wydajny.

Jeśli chodzi o minusy - po około 5h nie ma śladów jego użycia, cały się wchłania i mogliby coś zrobić z opakowaniem, dość tandetny plastik.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: ok 10

Czereśniowe cudo

Balsam w tej wersji zapachowej zdecydowałam się zamówić dopiero, gdy pojawił się w katalogu po raz ostatni w regularnej sprzedaży. Z perspektywy czasu trochę żałuję, bo uważam, że jedno opakowanie to za mało by móc nacieszyć się tym balsamem.
Zapach: to chyba w tym przypadku najważniejsza kwestia. Na początku jest dosyć mocny, ale nie utrzymuje się długo na skórze, powiedziałabym, że jest bardzo ulotny. Kojarzy mi się z okresem jesienno-zimowym, bardzo wyraźnie czuć czereśnie przełamane taką ostrzejszą nutą, mniemam, że to jest właśnie gałka muszkatołowa.
Nawilżenie pozostawia jednak sporo do życzenia. Ja nie mam szczególnie suchej skóry, więc nie przeszkadza mi to, ale bardziej wymagającym osobom balsam nie przypadłby do gustu. Ma on rzadką, lejącą konsystencję i szybko się wchłania.
Opakowanie solidne, typowe dla "naturalsów" Avonu, raczej nie ma problemów z wydobyciem resztek kosmetyku, butelkę da się postawić do góry nogami.
Polecam raczej jako zapachowy umilacz, niż "regenerujący" (jak to nazywa producent) balsam. Gdyby był w sprzedaży pewnie kupiłabym go ponownie.

Używam tego produktu od: 3 lata

makijaż kreska

mocno perfumowany

Balsam jak już napisałam jest mocno perfumowany ale ten zapach nie wydawał mi się chemiczny/sztuczny- chociaż nie wiem jak jest z tym teraz bo avon mocno się zepsuł.
Zapach przywodzi mi na myśl jesienne/zimowe wieczory:)
Jest rozgrzewający.
Emulsja sama w sobie nie ma super właściwości. Takie mazidło. Opakowanie charakterystyczne dla marki-proste wykonane z twardego tworzywa co nie sprzyja wydobyciu resztek produktu.
Wolałabym jednak żeby balsam był o połowę mniejszy.
Ogólne wrażenie pozytywne.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

balsamowe perfumy

Zapach tego balsamu jest obłędny! Nie mogę do końca określić czy pachnie czereśnią i gałką muszkatołową, ale wiem że jest ładny i to mi wystarcza :D

plusy:
+zapach zapach zapach! (moim zdaniem ten balsam był bardziej po to alby nadawać zapach, a nie nawilżać)
+rozprowadzanie po ciele
+szybko się wchłania
+cena (ale NIE regularna! ja kupiłam w promocji za 5zł)
+przezroczysta butelka
+wydajny

minusy:
-słabo nawilża
-nie można wydobyć resztek produktu (trzeba przecinać opakowanie, czego nie polecam, bo plastik jest twardy i można pokaleczyć sobie palce)
-jeżeli decydujemy się na rozcięcie opakowania, trzeba zużyć wszystko, bo balsam zasycha

Mimo wszystko nie wiem czy zdecydowałabym się na ten balsam, (gdyby był dostępny) bo słabo nawilżał a głównym zadaniem było własnie nawilżenie. Zapach był obłędny i chyba wolałabym kupić żel pod prysznic czy mgiełkę do ciała niż ten balsam.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1, 200ml

Świetny

Plusy:
- dobrze nawilża
- szybko się wchłania
- wydajny
- cena

Minusy:
- niezbyt ładnie pachnie

Jeśli chodzi o jego dobroczynne działanie na skórę to jest naprawdę dobry, prawdę mówiąc chyba jeden z najlepszych. Natomiast jego zapach jakoś nie przypadł mi do gustu.
POLECAM!

Jest dobry

Kupiłam go dość dawno temu. Tak długo go zużywam ze względu na to, że często używam produktów do połowy a po jakimś czasie do nich wracam :)

Zalety:
-wydajny
-Dobrze nawilża i regeneruje (jednak po depilacji nie zawsze się sprawdza :) )
-Dobra konsystencja
-fajne opakowanie (jeśli bym chciała to mogłabym nawet wycisnąć 1 kropelkę balsamu :) )

Wady:
-zapach jest średni jak dla mnie ale to kwestia gustu :)

Używam tego produktu od: używam jedno już dość długo
Ilość zużytych opakowań: wykańczam 1

Bardzo go lubie. :)

Pierwsze o czym muszę wspomnieć w mojej recenzji to jego zapach, po prostu uwielbiam go. Po jakimś czasie może się znudzić ale to nie zmienia faktu że jest świetny. Jeżeli chodzi o sam balsam to ma bardzo przyjemną, dość rzadką konsystencje. Szybko się wchłania. Skóra po użyciu go jest dobrze nawiliżona, gładka i miła w dotyku, otulona tym pięknym zapachem. Do plusów muszę zaliczyć wydajność i cene. Produkt polecam - szczególnie na lato. Może kiedyś się jeszcze na niego skuszę ale chwilkę musimy od siebie odpocząć.

Używam tego produktu od: Przez lato 2011.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe.

Cudny zapach

Dostałam od mamy na prezent. Od razu pokochałam go za zapach.
Jest świeży i odprężający.
Balsam ma fajna konsystencją.
Świetnie się rozprowadza na skórze, szybko wchłania.
Skóra jest miła i gładka w dotyku, oczywiście pachnąca.
Opakowanie proste, zawartość wydajna.

minusy: zapach!, lepkość po nałożeniu, podrażnianie po goleniu plusy: tani, butelka

O dziwo tak wielu pozytywnych recenzji, jest to jeden z zapachów balsamów avon, którego nie znoszę! Dla mnie jest wręcz śmierdzący.
Poza tym mam wrażenie, że strasznie się lepi i trzeba odczekać chwilę zanim mogę usiąść na łóżku lub się ubrać ;)
Po goleniu dostałam po nim podrażnienia, pojawiły się czerwone kropki na całych nogach.

Faktem jest jednak to, że jest łatwo dostępnym balsamem i w przystępnej cenie.
Lubię również butelkę w której dokładnie widać ile pozostało w niej balsamu. Do tego jest mała i poręczna, łatwo się mieści w kosmetyczce. To wszystkie pozytywy jakie widzę w tym produkcie ;(

Gwiazdka jest tylko za butelkę, lubię być świadoma ile mam jeszcze jakiegoś kosmetyku w pudełku :)

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego i to wszystko co z niego wyduszę

Ładnie pachnie:)

Plusy:

- ładnie pachnie
- dobrze rozprowadza się po ciele
- tani
- wygodne dozowanie

Minusy:

- małe opakowanie
- słabo nawilza skórę

Podsumowując:

Balsam bardzo ładnie pachnie, zapach długo utrzymuje sie na ciele co bardzo sobie cenie w balsamach do ciała. Niestety jak dla mnie, słabo nawilza, a głównie po to kupuje balsamy. Jeżeli kupie go ponownie, to chyba ze wzgledu na zapach:)

tak

+ piękny zapach (nie za słodki ani nie mulący)
+ skóra jest dobrze nawilżona
+ konsystencja nie za rzadka
+ łatwo wciera się

minusów nie zauważyłam :)

Ilość zużytych opakowań: trzy