Les Voilettes Matt Touche Voyage Powder (Sypki puder matujący)

Les Voilettes Matt Touche Voyage Powder (Sypki puder matujący)

Wyjątkowo delikatny puder sypki o silnych właściwościach matujących. Połączenie czystego talku i mikrodrobinek pudru zapewnia skórze jedwabistą gładkość. Eleganckie opakowanie z lusterkiem na szczycie wieczka umożliwia korektę makijażu w każdej sytuacji. Stosować wedle potrzeb jako wykończenie lub korektę makijażu.

Cena: 200 zł / 7 g

bardzo dobry puder

Bardzo dobry puder - pięknie matuje mi buzie jednocześnie rozświetlając i sprawia ,ze zdrowo i ładnie wygląda.
Nie używam dołączonego puszku ( który moim zdaniem zupełnie się nie nadaje ) tylko pędzla.
Owszem są potrzebne po paru godzinach drobne poprawki ale nie sa aż tak wielkie.
moim zdaniem lepszy od sypkich przym , które tez lubie ale raczej porzucę na rzecz tego
podsumowując bardzo bardzo dobry puder, byc moze gdzieś tam czeka na mnie lepszy ale na razie póki co obstawiam ten - jest ogromnie wydajny.

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jeden

podoba mi się

Edytuję i zabieram gwiazdkę.. Po prostu wcale nie ma silnych właściwości matujących, nie utrwala makijażu. Prisme Libre dłużej wytrzymują. Bardzo dużo pudru się wysypuje i marnuje i gdy używam puszka do aplikacji.

Używam od ok. tygodnia, na zmianę z pudrem Sisleya, i generalnie z tego jestem o wiele bardziej zadowolona. Twarz subtelniejsza, ładniejsza, nadmiar nie szkodzi. Mam odcien najjaśniejszy, trochę rozjaśnia mi twarz, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Bardzo drobno zmielony, niewidoczny, dość dobrze matuje - ładnie, ale znów niewystarczająco długo. Jestem zadowolona z efektu, nawet bardzo, trochę męczę się jeszcze z aplikacją. Pudełeczko śliczne, choć to mniej istotne. Zapach jak dla mnie cudny.Używam tego produktu od:10dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

bardzo fajny

Fajny produkt do poprawek w ciągu dnia. Mam najjaśniejszy kolor 01, który idealnie stapia się z moją jasną cerą. Matuje, ale nie w taki mocno widoczny sposób. Tworzy coś w rodzaju jedwabistej woalki. Jeszcze nie wiem, czy jest wydajny. Jak sprawdzę to dopiszę uwagę do recenzji :-)
Minus jedna gwiazdka za ilość. Oczywiście opakowanie nie powinno być duże, bo ma się zmieścić w kosmetyczce, ale na 7g. produkt jest za drogi (przynajmniej u nas, na strawberrynet ok. 100 zł).

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

3 rodzaje dolnej kreski

Bliski ideałowi

Kosmetyk jest niesamowity - matuje "na śmierć", permanentnie, nie tworząc przy tym maski i ślicznie rozświetlając twarz dzięki mikroskopijnym iskierkom. Piekny i trwały efekt, puder nie wałkuje się, nie tworzy plam, nie podkreśla suchych miejsc, twarz wygląda perfekcyjnie, a pudru nie widać, cudowny efekt.

Odejmuję gwiazdkę za cenę, przy tej pojemności (choć kosmetyk ogromnie wydajny) jest bardzo wysoka. Co do aplikacji - cóż, trzeba się nauczyć, warto.

Btw - odejmowanie gwiazdek za to, że się sobie źle dobralo kolor, to chyba marny dowcip.

Mam 01 i 03, 01 pójdzie w świat jako stanowczo za jasny, do 03 nie mam zastrzeżeń.Używam tego produktu od: kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań:odrobina z 2, zakup na lata

****

Bardzo cenię sobie ten puder [ w przeciwieństwie do sypkiego Guerlain w złotej "mydelniczce" ] za efekt : przejrzysty, delikatny , promienny. Puder nie matuje skóry do przesady dzięki czemu wygląda ona naturalnie i świeżo. Zapach piękny, aż do znudzenia kiedy używa się innych produktów tej firmy . Jest niezastąpiony w trakcie dnia do poprawek makijażu . Opakowanie super praktyczne, u nas w pracy te miniatury to już standard, nie wiem czy to Guerlain czy YSL był pierwszy ale jest to dobry pomysł. Dawno nie widziałam koleżanek używających pudrów w kamieniu . Polecam bo warto.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam drugie

całkiem, całkiem

Kiedy kupiłam pierwsze opakowanie, bardzo mi się spodobał, kupiłam więc drugie na zapas, no i niestety "odpodobał" mi się, bo doszłam do wniosku, że jest bardzo widoczny na twarzy. Postanowiłam sprzedać oba pudry, ale na szczęście zdecydowałam dać mu jeszcze jedną szansę. I puder się obronił. Jego widoczność na twarzy okazała się być spowodowana przez podkład! teraz, gdy używam innego podkładu, widzę zalety pudru- jest niewidoczny na twarzy (mam 03), bardzo drobniutki, daje ładną delikatną poświatę, ma drobineczki, których nie widać, a jednak swoje robią, jest transparentny (odcień 03 ociepla moją jasną karnację ). oczywiście z matowieniem jest tak sobie, nie matuje na zbyt długo, za to można szybciutko zrobić nim poprawki, ale trzeba nauczyć się posługiwać gąbeczką, co początkowo sprawiało mi trudności, bałam się, ze wymarnuję pół opakowania za jednym razem, a pojemność jest mała (mimo to puder jest bardzo wydajny!) nie wiem czy kupię ponownie, bo mam 2 opakowania, które starczą na długo, a może wypróbuję sypkie pryzmy???

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Bardzo dobry

Idealny dla mnie puder do poprawek makijażu w ciągu dnia.Znacznie różni się od wersji sypkiej Les Voilettes Poudre Libre.Jest delikatniejszy,drobniejszy i zawiera śliczne drobinki,których brak w tym drugim.Pojemność jest malutka,ale puder jest bardzo wydajny.Aplikacja jest bardzo wygodna,nie robią mi się plamy (mam odcień najjaśniejszy 01).Z gąbeczki wydostaje się odpowiednia ilość pudru.Ślicznie pachnie,opakowanie bardzo eleganckie i luksusowe.Mojej buzi nie matuje na tak długo jakbym chciała,ale ja mam cerę tłustą:( Polecam:)Używam tego produktu od:.dość dawna

SUPER!!!

Swietny puder miałki, drobniutki nadaje delikatny woal. Ja mam kolor 03 Beige (to czysciutki bezyk) . Puder dlugo utrzumuje makijaz w ryzach. Wysubtelnia rysy jest bardzo delikatny i niewidoczny. Ma sliczne drobniusienkie drobinki, ale nienachalne. Doskonaly dozownik ulatwia i skraca czas makijazu. A cena no coz taki jest Guerlain KRÓl !!!

Używam tego produktu od:miesiaca

Król!!!

Cena owszem zabójcza ale jakość ...wspaniała.Jestem w kropce bo sypkiemu Guerlain dałam 5 gwiazdek-ale ten zasluguje na 10 albo 15!!!Zdecydowanie najlepszy puder!!!Wspaniale matuje,na długie godziny i czego brak w sypkim Guerlain ma piekne rozswietlające,delikatne drobinki-w kolorze beżowym drobinki mają kolor brzoskwiniowy a w transparentnym srebrny-ten drugi polecam raczej do cer bardzo jasnych.Ja posiadam 03-Beige i jestem pod dużym wrażeniem.Puder jest zupełnie niewidoczny na twarzy,tworzy na niej piękny transparentny welon,nadaje piękne(niezbyt mocne) rozswietlenie i wysubtelnia rysy twarzy.Utwierdziłam sie tylko w przekonaniu,że Guerlain to Król wśród pudrów-jeszcze żadnen puder tej marki mnie nie zawiódł a ten zwalił mnie z nóg!!!Jest wart swojej ceny-nie wiem jeszcze jak z wydajnością ale po 2 tygodniach stosowania myslę,że będzie nie najgorzej.POLECAM!!!:-)
A!!!Jeszcze o opakowaniu...Jest rewelacyjne-dozuje idealną ilość pudru,poręczne,maleńkie,przepiękne-dzieło sztuki.

Używam tego produktu od:2 tygodni

ZDECYDOWANIE POLECAM!

Kosmetyk wart swojej ceny, pomimo tego,że jest zabójcza ;)
Wspaniale matuje - w moim przypadku ok7-8 godzin, bez poprawek :) Rownocześnie twarz nie jest "maskowata" tylko ładnie rozswietlona i "wypoczęta" :)
Opakowanie to istne cacuszko- w typowo zlotym guerlainowskim stylu, z lustereczkiem. Male, poręczne, bez problemu zmieści się w każdej, nawet wieczorowej malutkiej torebce :)
Przepięknie pachnie :)
Jedynym malutkim minusikiem jest to, że czasem z gąbeczki wydostaje się za dużo pudru, ale.....wszystko inne na maxiplusy ;)
Ogólnie jestem zachwycona i NA PEWNO jeszcze kupię :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Doskonały

*Cudownie matuje na co najmniej 4-5 godzin
* pięknie pachnie
* wystarczy odrobina i buźka matowa
* matuje a jednak rozświetla więc nie jest to " tępy" mat
* pomysł z gąbką jest doskonały dla zwolenniczek sypkiego pudru ( a wiec ja!) i wygodny do poprawek w ciągu dnia
* opakwoanie jak to u Guerlaina cudowne, z pieknym lustereczkiem:)

czuje się jak gwiazda kiedy wyciagam go z kuferka:)
Jest przyjemny w użyciu jesli mozna tak sie wyrazić, wprawdzie pojemność koszmarnie niska ale wierzę że będzie wydajny a na to się zapowiada. Podejrzewam że jednak nie tak bardzo jak 30 g puder Les Violetes czy Chanel sypki.

W każym razie dokonały do poprawek w ciągu dnia, wygodny, piekny i dobry produkt po prostu. Napewno kiedys jeszcze go kupie.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Doskonały

Przyznaję się bez bicia - kupiłam z powodu czystej fanaberii - tylko dlatego, ze spodobało mi się śliczne, "turystyczne" opakowanie.

Pudry Guerlaina jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, więc i w środku tej puderniczki znajduje się produkt najwyższej jakości: delikatny, lekki, drobniutko zmielony puder, w neutralnym kolorze (mam odcień 01), który na długo matuje i genialnie wygładza skórę, a jednocześnie jest pozbawiony wady "normalego" sypkiego Guerlaina - czyli również delikatnie rozświetla. Na twarzy pozostaje niewidoczny, mięciutka gąbeczka dozuje dokładnie tyle pudru, ile trzeba, kosmetyk jest przez to całkiem wydajny, co rekompensuje astronomiczną cenę. Doskonale nakłada się go również największym, wiewiórczym pędzlem Inglota, bo gąbeczkę łatwo odkręcić.

Używam tego produktu od: około pół roku