Active, Non-Whitening, Anti-perspirat Deodorant (Nie pozostawiajacy sladow antyperspirant w kremie)

24-godzinna ochrona przed poceniem, nie pozostawia bialych śladów; ma właściwości pielęgnacyjne i delikatny zapach.

Cena: 9,90zł / 50ml

bylam zadowolona

Nie pamietam juz, ktory wariant zapachowy mialam, ale bylam zadowolona z tego antyperspirantu. Nie mam i nie mialam problemow z nadmiernym poceniem dlatego dla mnie byl odpowiedni. Nie podraznial, nie zostawial sladow i chronil. Nic mi innego nie trzeba.

Używam tego produktu od: mialam go kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1op.

dobry

Używam tego dezodorantu od kilku lat na przemian z Rexoną.
Generalnie lubię dezodoranty w kremie także mnie bardzo odpowiada.
Opakowanie pozwala na indywidualne dozowanie= używam tyle ile chcę.
Co do skuteczności to oceniam na dobry z małym minusem w lato jest mniej skuteczny - ale wiadomo wtedy się bardziej poci.

Co do brudzenia to ubranie nałożone bezpośrednio po użyciu dezodorantu niestety się brudzi dlatego też warto poczekać chwilkę po nałożeniu i dopiero się ubierać.

Używam tego produktu od: ok 3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Nie polecam

Kosmetyk nieskuteczny. Czy go zastosowalam czy nie, efekt był taki sam. Duszący zapach.
Jedyny plus za to , że rzeczywiście nie pozostawia sladów na ubraniach.

Używam tego produktu 4 lata temu.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nic specjalnego

zakupiłam ten produkt za namową wizazanek z forum o avonie...antyperspitant ładnie pachnie,nie zostawia bialych sladów :) jedyną wadą jest brak ochrony przed poceniem...uzywam go po to,aby go skonczyc...

najgorszy jaki miałam

Zalety:
-cena(w promocji za 4,90)
-nie brudzi ciemnych ubrań
Wady:
-zero ochrony przed poceniem..no chyba że się leży/siedzi i kompletnie nic nie robi
-kompletny brak zapachu..natomiast ten nieprzyjemny przez brak ochrony przebija się bez problemów:/
-baardzo wolno się wchłania/zasycha

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

w porzo

Kupiłam w ostatniej chwili jak wycofywano. Ciężko jest oceniać taki kosmetyk w zimie gdyż prawie wcale się wtedy człowiek nie poci. Mimo to miewam pare okazji do przetestowania gdyż pracy fizycznej i stresów mi nie brakuje. Tak więc jeśli chodzi o ochronę przed poceniem się (zimowym) daję **** ale te plamy na ciuchach...koszmar. Niestety nawet zakładając ciemny sweter jestem skazana na białe ślady na zewnątrz. Chcę jednak pochwalić za kremową konsystencję która nie pozwala skórze się wysuszyć.
Tak więc 3 gwiazdki i idę szukać dalej.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Bardzo dobry

Teraz mam nową wersje tego antyperspirantu w kremie, wczęsniej miałam starą, czyli w starym opakowaniu. Po raz pierwszy kupiłam go rok temu w lipcu i od tej pory kupuję go niezmiennie.
Naprawdę nie pozostawia białych śladów, bardzo dobrze się wchłania (nie pozostawia efektu tłustych pach:D),zapobiega poceniu się <---w moim przypadku naprawdę doskonale radzi sobie z potem. Poza tym JEST JEDYNYM ANTYPERSPIRANTEM, który nie podrążnia mi skóry pod pachami i nie sprawia,że jest ona czerwona i szczypie niemiłosiernie <---wreszcie delikatny kosmetyk. Cena też bardzo zadowalająca, a poza tym często ten antyperspirant jest w avonie w promocji :D:D:D
Do gustu przypał mi też sposób aplikacji.

średni

Nie zawsze sobie radzi potem, chcoiaż w większości przypadków, nie miałam plam od potu :)

+kremowa konsystencja
+bezzapachowy
+nie podrażnia skóry

-zostawia białe ślady

Nie kupie, bo mam juz swój antyperspirant - KWC

Używam tego produktu od: kiedyś

miły

Wlasciwie widze same plusy:
- wygodna aplikacja prosto z tubki
- delikatny zapach (mam wersje sensitive)
- wysoka skutecznosc
- niska cena i niebrzydkie opakowanie
- wydajny - uzywam od 2 miesiecy i zuzylam polowe opakowania, bo mozna go sensownie dawkowac
Ubrania brudzi jak kazdy inny - ja zawsze czekam, az wyschnie i dopiero sie ubieram, a jesli zdarzy sie bialy slad, to bez problemu scieram go lekko wilgotnym recznikiem (taka procedure stosuje przy kazdym dezodorancie, bo jeszcze nie spotkalam takiego, co w ogole nie brudzi, a jest skuteczny).

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: polowa

przeciętny...:/

To mój pierwszy antyperspirant w kremie i spisał się tak średnio... z pewnością są lepsze!!!:)

Plusy:
-ładny świeży zapach (mam ten niebieski)
-nie brudzi ubrań
- dość wydajny

Minusy:
średnio chroni (zdecydowanie nie na lato!)

***

To mój pierwszy antyperspirant w kremie. Plusy: niedrogi(w promocji), bezzapachowy i nie podrażnia skóry po depilacji( mam wersję dla skóry wrażliwej),Minusy:przy bardzo dużych upałach,jakie mieliśmy w tmy roku nie do końca się sprawdzał,zostawia białe plamy jeśli odpowiednio długo nie zaczekamy z nakładaniem bluzki, więc długo się wchłania. Może na sezon jesień-zima zakupię go jeszcze raz, wtedy byc moze lepeij sie sprawdzi.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

szkoda że brudzi....

Może zacznę od plusów:
- dobrze chroni przed potem
- ładnie pachnie
- łatwy a aplikacji
- bardzo przyjemna konsystencja
- przystępna cena ( w promocji)
- niezły na skórę podrażnioną po depilacji
A teraz MINUS
- to NIEPRAWDA że nie pozostawia białych śladów!!!
I na koniec coś, co nie jest ani plusem, ani minusem. Nie wysusza skóry, jak robi to wiele antyperspirantów w kulce. Jednak superekstra pod tym względem też nie jest.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:5 lub więcej, ale chyba czas na zmianę...