Colour by Oriflame, Lip Definer (Konturówka do ust)

Colour by Oriflame, Lip Definer (Konturówka do ust)

Koszmarna konturówka. W życiu nie miałam tak tłustej kredki. Spływa z ust tuż po nałożeniu, nie ma więc mowy o jakiejkolwiek trwałości ani o precyzyjnym obryswaniu ust - używając jej mam wrażenie, że smaruję obrysowuję usta masłem. I do tego beznadziejny pomysł zamknięcia wkładu w plastikowym opakowaniu, które działa tylko w jedną stronę. Kredkę można wysunąć, ale nie można jej wsunąć z powrotem. Do wyboru 5 kolorów.

fajna

nie wiem czy jest jeszcze w ofercie,kiedys jej uzywalam,w liceum,byla bardzo fajna,mialam ten najjasniejszy odcien,bardzo latwo sie rozprowadzala,nie rozmazywala sie,trwala,praktyczne opakowanie,naprawde milo wspominam

Używam tego produktu od:kiedys ok 1 rok

lubię

Mam dwa kolory od... 5 lat! :D :P
Nude, a drugi to taki ciemny, wpadający w brąz..
Używam ich nieregularnie, ale i tak są bardzo wydajne, nawet po upływie czasu...
Średnio trwała i odrobinę za tłusta, żeby dać jej KWC, ale poza tym naprawdę jest przyjemna w użytkowaniu :) Wygodna, wydajna, dobrze dopasowuje się do konturu, nie spływa... Polecam :) Nie jako KWC, ale jako dobry produkt :)

bardzo trwała!

mam kolor Nude i uchodzi on za uniwersalny, cielisty. konturówka jest miękka, ładnie sie nią obrysowuje usta. robiąc nią kreseczki wewnątrz ust usyskamy makijaz trwały na kilka (ok 6) godzin. jestem bardzo zadowolona z tej kredki. za taką cenę, firma zaoferowała nam naprawdę bardzo dobrą jakosc!

Używam tego produktu od:2 miesiące

depilacja opóźnianie porostu włosów

jestem zadowolona!

To jest tak naprawdę pierwsza moja konturówka i jestem pod wrażeniem.Łatwo się rozprowadza, ładnie obrysowuje usta, ma idealną miękkość, ładny kolorek- Nude i jest dość trwała no i baaaardzo wydajna ;).Cena w promocji bardzo kusząca, naprawdę polecam tą konturówkę :)Używam tego produktu od:poł roku
Ilość zużytych opakowań:3/4

Jest naprawdę niezła

Oriflame zawsze traktowałam raczej jako "bazarową" markę, która oferowała marne kosmetyki, ale ta konturówka naprawdę im się udała. Trafiła do mnie przypadkiem. Marudziłam mojej kumpeli na zbyt małe usta, a że pracowała w oriflame, pewnego dnia przyniosła mi własnie ta kredkę. Odcień "nude". Jak dla mnie bomba. Testowałam jeszcze inne marki i kolory, ale tej barwy niestety nigdzie nie znalazlam. "Nude" jest dokładnie w kolorze moich ust, takze jest niewidoczny po nalozeniu. Miękki rysik pozwala na bardzo precyzyjne łatwe i szybkie obrysowanie konturu. Na poczatku dośc dużą wadą była trwałość tej konturówki na ustach. Jednak sytuacja jest znacznie lepsza, kiedy najpierw nakładam na usta niewielką ilośc fluidu i dopiero po wyschnięciu obrysowuje usta konturówką. Wówczas jakos to wszytsko sie trzyma przez dłuższy czas. Co do opakowania to oriflame zrobiło duzy postęp. Kredka wykreca sie i wkręca, rysik nie ma szans na złamanie, a to jest jednak wielki plus.

Naprawdę polecam, szczególnie odcien *nude*

Używam tego produktu od: 3 lata

Ja sobie chwalę

Mialam parę razy odcien Nude i bardzo sobie chwalę. Jest miękka , ladnie sie nakłada ma ladny naturalny odcień, prowoduje ze blyszczyk trzyma sie "w ryzach". Dobre opakowanie ( wole wykrecane niż w ołowku ) Ja jestem bardzo zadowolona i będę kupować nadal

niezła

Nie używam pomadek i konturówek na co dzień, bo preferuję głównie błyszczyki, więc każda konturówka starcza mi na dłuższy czas :) Tą dobrałam akurat idealnie pod kolor mojej ukochanej pomadki L'oreal'a więc jestem zadowolona. Jakościowo też nie narzekam, dobrze się rozprowadza, trzyma w sam raz, nie mam większych zastrzeżeń.

były lepsze

Kiedys, jeszcze w wersji drewnianej uzywałam Ginger i była ok. Później kupiłam tę plastikową i leży bo to jakis mazidło jest! Spływa z ust i jest za gruba. Nic nowego nie wniosłam. Ale może przyczynilam sie do antyreklamy tej kredki.

ja lubię

po pierwsze nie zgadzam sie z opiniami,że jest tłusta-bo nie jestpo drugie położona na odpowiednią bazę lub nawet po prostu na usta pociągnięte wcześniej cieniutką warstwą podkładu i sypkiego pudru trzyma się bardzo długopo trzecie jest na tyle miękka,że można pomalować nią całe usta, po czym pociagnąć warstwą błyszczyku i efekt jest b.ładnypo czwarte to że jest wykręcana wcale mi nie przeszkadza,bo albo umiemy się posługiwać konturówką albo niepoza tym ładne kolory i cena dostosowana do jakości

taka sobie

Po prostu zwykła konturówka. Dużym minusem wśród wykręcanych kredek Orifleamu jest niemożność ich wkręcenia z powrotem, więc trzeba być przy tym ostrożnym. Drugim minusem jest to że są krótkie i szybko się zużywają. No ale to również zależy od tego jak często je stosujemy. Ładne kolorki do wyboru.Ilość zużytych opakowań: kończę drugą

średnia

Nie odpowiada mi grubość sztyftu i opakowanie (trudności z wykręcaniem i niemożność zakręcenia z powrotem).Kolory dość uniwesalne, co zaiczam na +.Jest dość wydajna i długo trzyma się na ustach.

hm...

Za mało kolorów - ale przynajmniej ładne. sposób wykręcania ok - rzeczywiście, jak ktoś wykręca cała to świadczy tylko o nim - ale to przez to nie można jej temperować i jest po prostu ZA GRUBA!