Folacyna Intense, Krem do rąk

Folacyna Intense, Krem do rąk

Widocznie odmłodzona skóra dłoni to efekt działania innowacyjnej receptury kremu, opartej na folacynie i witaminie E. Zastosowane składniki uelastyczniają, intensywnie regenerują i zapobiegają starzeniu się skóry. Dłonie stają się aksamitnie gładkie i wyjątkowo zadbane.
Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, powyżej 40. roku życia.

Fatalny zapach

Dostałam ten krem jako gratis, sama bym go nie kupiła przede wszystkim ze względu na zapach, który mi się wyjątkowo nie podoba.
Nawilża ręce nawet dobrze, niczym specjalnym się nie wyróżnia.
Konsystencja dla mnie trochę za rzadka, zazwyczaj z tubki wyciśnie się więcej niż potzeba.
Używam go sporadycznie przede wszytskim przez zapach, który mnie odrzuca.

Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.

lepszy na zimę

Hmm, nie doszukałam się na opakowaniu wzmianki, że jest dla pań po 40 roku życia... .
Ma bardzo przyjemny zapach, szybko się wchłania.
Po użyciu skóra dłoni jest gładka, zostawia warstewkę ... ochronną (?).
Jednak lepiej mi się go używa zimą niż latem. Mam bowiem wrażenie, że rozgrzewa skórę (po posmarowaniu dłoni w ciągu dnia, pojawia się silna pokusa zamoczenia ich jak najszybciej w zimnej wodzie :) ).
Niemniej jednak, ponieważ na razie jest to mój ulubiony krem do rąk, daję mu 4 gwiazdki. Nie 5, bo ciągle mam nadzieję na znalezienie lepszego :D

Ilość zużytych opakowań: kilka

dwie i poł *

kupilam ,poniewaz bardzo mi przypadł do gustu balsam z folacyną.ten kremik szybko sie wchłania,zapach sredni,konsystencja w sam raz,wydajny, ale z nawilżeniem i wygładzeniem skóry kiepsko.Dodam,ze uzywalam go latem a co bedzie zimą?

Używam tego produktu od:2 m-ce