AA Make Up, Tusz podkręcający i nabłyszczający

AA Make Up, Tusz podkręcający i nabłyszczający

Idealna formuła dokładnie pokrywa kolorem i delikatnie nabłyszcza rzęsy, które stają się jedwabiste i dobrze rozdzielone. Specjalnie ukształtowana szczoteczka gwarantuje spektakularny efekt zalotnie podkręconych i wydłużonych rzęs. Ceramidy, proteiny jedwabne, wyselekcjonowana frakcja lanoliny oraz d-pantenol zapewniają ochronę struktury rzęs, wzmacniają je i pielęgnują. Tusz nie kruszy się i nie skleja rzęs.

póki co mój faworyt :)

Kupiłam ten tusz odkąd lubiany przeze mnie Max Factor "2000 calorie" tak mnie podrażnił, że nie mogłam na niego więcej patrzeć.

Alternatywą okazał się AA i nie mam zamiaru go zmieniać. Tusz jest genialny i idealny dla osób lubiących naturalny makijaż. Efektu podkręcania nie zauważyłam, ale bynajmniej mi na nim nie zależy. Za to AA w ogóle się nie obsypuje, nie zbiera na rzęsach, a szczoteczka napewno o wiele lepiej od Max Factora rozdziela rzęsy.
Jest też delikatny i nawet po całym dniu nie mam po nim oczu jak królik albinos ;)
No i do tego bajecznie niska cena jak na tusz, co powoduje, że bez wyrzutów sumienia będę go mogła wyrzucić nie myśląc o kasie na nowy :]

Nie polecam

Pokładałam w nim duże nadzieje. Niestety nie podkręca rzęs,nie zauważyłam nabłyszczenia, trudno go nałożyć,tworzą się grudki. Pomimo niskiej,atrakcyjnej ceny nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od:1 m-ca

mocne 3

Ładne opakowanie... :) Ogólnie nie zauważyłam nabłyszczenia rzęs. Produky jest dobry. Przeznaczony dla osób z nadwrażliwymi oczami.. nie uczula... Nie kupię ponownie tego tuszu, mimo iż jestem zadowolona z efektów jakie dawał. Jednakże zostawię sobie szczoteczkę, która ładnie podkręca rzęsy i prawie perfekcyjnie separuje je :)

Używam tego produktu od: rok temu kupiony dawno skończony xD

Botoksu zastosowania

świetny na codzień

Tusz Oceanica doskonale sprawdza się u mnie w dni powszednie, kiedy nie chcę epatować teatralnymi rzęsami (te preferuję na wieczór). Rzęsy są dyskretnie podkreślone, przyczernione; lekko podkręcone, nieco pogrubione i wydłużone. Kosmetyk działa na zasadzie "ulepszona natura". Spektakularnych efektów nie ma co się spodziewać, ale ja właśnie takiej mascary szukałam; takiej która bedzie świetnie spisywać się w lekkim dziennym makijażu.
Efekt naturalnych pięknych rzęs- bez smug, grudek, osypujacych się okruszków. Podoba mi się szczoteczka, która dokładnie rozczesuje rzęsy, lekko modeluje i w przedziwny sposób dozuje odpowiednią ilość kosmetyku (to pierwsza mascara w moim życiu, kiedy nie musiałam po wyjęciu szczoteczki wycierać nadmiaru tuszu).
Opakowanie piękne- skromne i eleganckie.
Tusz w dodatku jest niezwykle łagodny dla moich bardzo wrażliwych, noszących soczewki oczu. Poza tym wydajny, wystarcza na bardzo długo i w trakcie użytkowania nie wysycha szybko- dopiero po jakiś osmiu miesiącach musiałam się pożegnać ze zgęstniałaymi juz trochę resztkami.
To mój zdecydowany faworyt, ale już od jakiegoś czasu nie mogę go znaleźć w drogeriach, więc nie wiem czy jeszcze go kupię- wygląda na to, że firma zrezygnowała z jego produkcji :(

Używam tego produktu od: ok 8 miesięcy

KWC zdecydowanie.

Kupiłam go z czystej babskiej ciekawosci, no i z przypadku. Ot, wpadł w oko. Czy żałuję? Ależ nie. Tusz ma solidne, eleganckie opakowanie, fajną szczoteczkę, która rozprowadza kosmetyk równomiernie, nie sklejając rzęs. Zmywa się bezproblemowo, a tak w ogoóle to trzyma się cały dzień, nie kruszy i nie rozmazuje. Efekt daje delikatny, naturalny. Używam go na codzien do pracy. Efektu sztucznych rzęs raczej nim nie wyczarujemy, chociaż może przy odrobinie pracy... kto wie. Na większe wyjścia mam inny tusz. Naprawdę go polubiłam i oprócz jakości ma równiez przystępną cenę. SUPER!

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dla mnie bomba :)

Tusz ten zakupilam w promocji wraz z mleczkiem oczyszczajacym z serii AA, zaplacilam w sumie okolo 15 zl za mleczko i tusz - wiec niewiele. Mimo wszystko jestem z niego bardzo zadowolona.
Szczoteczka jak dla mnie nie jest najlepsza dlatego uzywam szczoteczki od tuszu Ultra Volume z Astora. Efekt jest powalajacy, rzesy sa slicznie uniesione i super podkrecone.
Mimo, iz szczoteczka od tego tuszu mi nie sluzy to ocene daje wysoka poniewaz sam tusz dla mnie sprawdza sie rewelacyjnie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

bardzo fajny delikatny tusz !

Bardzo lubie testowac nowe tusze moze dlatego ze nie trafilam na swojego faworyta !!
Kupilam ten tusz i jestem zadowolona wedlug mnie podkreca i wydluza rzesy i napewno nie zgadzam sie z tym ze wogole do na oku nie widac ja mam wlasnie w tej chwili jedno pomalowane drugie nie i roznica jest dosc znaczna chyba ktos slepy by musial byc zeby nie zauwazyc ... jest to tusz ktory świetnie nadjae sie do codzinnego makijazu co mi bardzo odpowiada nie tworzy efektu sztucznych rzes !! i jego kolejna zaleta jest to ze nie podraznie oczu jezeli ktos ma z tym problemy !!
ogolnie polecam !!

Używam tego produktu od:miesiąca

Słabiutki

Bardzo słabiutki tusz. Tak naprawdę nic nie robi z rzęsami, a te nabłyszczenie to już w ogóle z kosmosu wzięli :/ Podkręcać też nie podkręca. Może jedynie się nadawać dla osób, któremają jasne rzęsy i chcą mieć czarne z mega naturalnym efektem ;). Po jakimś czasie kruszy się z rzęs i robi owadzie nóżki. Mimo iż cena była niziutka to nigdy go już nie kupię, wolę zainwestować w coś lepszego.

A mi się podoba!

Tusz kupiła sobie moja mama, a ja jej podebrałam tak dla spróbowania, gdyż ze swojego byłam średnio zadowolona i... już z niego nie zrezygnowałam! Jak dla mnie super! Wydłuża i podkręca rzęsy, ładnie pokywa czernią, a przy dwóch warstwach również ślicznie pogrubia. Jak dla mnie świetny :)

Z braku laku...

Nabyłam go z ciekawości, wiedziona chęcią przekonania się na własnych rzęsach, jakie walory moze zaoferować kolorówka firmy Oceanic.
Cóż, tusz mnie rozczarował. Nie może być mowy o godnym uwagi efecie wydłużenia, podkręcenia, jest to poprostu przeciętnej jakosci mazidło. W dodatku miernie trwałe, mające tendencje do grudkowania i kruszenia.
Jedyna zaleta, to neutralny wpływ na spojówki, nie wywołuje podrażnień. Przyjemne jest także jego opakowanie, dość eleganckie a przy tym poręczne.
W sytuacjach awaryjnych (czyli, jesli zabraknie naszego ulubionego tuszu, a wszystkie drogerie w mieście mają remament), może poratować, ale z własnej woli, nie siegnę po niego więcej.

efekt - żaden

ładne opakowanie przyciągnęło moją uwagę, niska cena, wiec zaryzykowałam i co........ wielkie nic. Pomalowałam jedno oko (rzęsy oczywiście) dwa razy i jak spojrzałam w lustro to NIE ZAUWAŻYŁAM RÓŻNICY między okiem wytuszowanym i tym "saute". Pierwszy raz coś takiego mnie spotkało... Fakt, jestem bardzo ciemną szatynką i rzęsy mam ciemny brąz, może gdybym miała białe rzęsty to widać byłoby na nich cień koloru. jestem bardzo rozczarowana i czuję że wyrzuciłam pieniądze w błoto.

Jeszcze dodam, że rozmazuje się bardzo łatwo, a jedyny plus tego kosmetyku to taki że nie ma problemów z demakijażem, ale przecież nie o to chodzi w tuszach.

Może być

Konsystencja dobra, szczoteczka OK. Nie powoduje podrażnień. Jest bezzapachowy. Zapachowe tusze do oczu wrażlisych drażnią mi drogi oddechowe. Do zarzucenia mam mu to, że jakby zbyt cienko pokrywa rfzęsy i szybko się rozmazuje pod wpływem łez i wody czy pocierania oka.
Opakowanie jest eleganckie złociutkie.

Używam tego kosmetyku od miesiąca
ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie używania