Visions, Twin/Single Eyeshadow (Podwójne i pojedyncze cienie do powiek)

Visions, Twin/Single Eyeshadow (Podwójne i pojedyncze cienie do powiek)

Malutkie (2 g) cienie do powiek w szerokiej gamie kolorystycznej. Dobre jedynie do eksperymentów, bo trwałością nie grzeszą. Są miękkie i przyjemnie się nakładają, ale osypują się, są nietrwałe, i tu zagadkowe zjawisko - ich nietrwałość bowiem wcale nie polega na tym, że się wałkują. One w jakiś tajemniczy sposób ulatniają się z powieki, tak że po paru godzinach nie ma po nich śladu.

Cena: 11zł / 2g

zwykłe

zwykłe cienie, trwałością nie grzeszą.
odcienie ładne, chociaż nie intensywne,
opakowanie estetyczne i wygodne
nie obsypują się (nakladane aplikatorem)
bezzapachowe
w malych wygodnych opakowaniach

Używam tego produktu od: tydzień

Średnie

Kupiłam kilka sztuk tych cieni ze względu na ładne kolory.Używałam kilku podwónych ale nie pamietam nazw odcieni.

Zalety:
-cena
-łatwość w aplikacji
-ciekawe zestawienie kolorów
-średnia trwałość

Wady:
-brak

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

A ja byłam z nich swego czasu zadowolona.

Miałam kiedyś 3 lub 4 cienie z tej serii.
Dawno, ok. 8 lat temu.
I byłam z nich zadowolona.
Co prawda dopiero eksperymentowałam w tym czasie z pierwszymi kosmetykami do makijażu, ale te były naprawdę dobre.
Wcale nie ulatniały się z powieki, miały wyraziste kolory i ładnie iskrzył po nałożeniu.
Trwałość znośna, nie osypywały się, może po całym dniu trochę się zbierały w załamaniu powieki.

Używam tego produktu od: używałam prawie 10 lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Max Factor 3

Nie dla mnie...

Wybrałam zestaw kolorystyczny Citrus Twist (jasny zielony/jasny żółty). Cienie są niezwykle słabo napigmentowane, jednakże o aksamitnej i delikatnie pudrowej konsystencji. Niezależnie od techniki nakładania, nałożone na całą powiekę wyglądają na wyblakłe. Pod względem trwałości również nie zachwycają. Szkoda, że tylko w opakowaniu prezentują się uroczo.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 1: Citrus Twist

Może być

Hmmm... w sumie mogę się zgodzić z koleżanką ale są lepsze cienie w Oriflame :) ja mam kolor Homer&Marge i powiem ze sie nawet trzymają ( nie zwróciłam uwagi ile) a ten jasny odcień faktycznie ma drobinki brookatowe takie w sam raz na impreze . Niestety nie miałam okazji jeszcze wypróbować go w tych warunkach ale jak za tą cenę można go brać :)

Używam tego produktu od:miesiąca

były fajne

byly fajne, szkoda ze zostaly zastapione przez gorsze. mialam kolor morelowy - jasniejszy nadawal sie na luk brwiowy, ciemny bardzo ladnie modelowal powieke. nie byly to cienie hiper trwale, jednak nigdy nie spodziewalam sie tego po produkcie visions. ogolnie fajnie sie tego uzywalo. stosunkowo wydajne.

Używam tego produktu od: uzywalam chyba z poł roku

Dobre cienie

Kolejny świetny produkt z Visions. Fajne opakowania a zawartość super! Cienie dobrze się rozprowadzają, mają intensywne kolory. Są bardzo trwałe ale łatwo je usunąć z powiek. Polecam!

Używam tego produktu od: 4ch lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam bo ciągle kupuję nowe

ok

Mam kilka kolorów z tej serii. Bez bazy nie trzymają się zbyt dobrze, ale ja zawsze używam bazy pod cienie, więc dla mnie sa ok. Duży wybór dobrze dobranych kolorów, łatwo się nakładają, opakowanie mają estetyczne, cenę niewysoką. O ile się dobrze orientuję, już je wycofali, można je dorwać jedynie przy wyprzedażach. A szkoda, bo kilka kolorków jeszcze mnie kusiło ;)

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: mam chyba 3

szkoda, że już wycofane

Miała kiedyś Storm cloud, chyba tak się nazywał ten odcień, fiolet z szarością. Popielaty był dla mnie rewelacyjny, takiego odcienia zawsze szukałam i chyba już nie znajdę:o , za to fiolet mniej mi się podobał. Chyba najwięcej komplementów odnośnie makijażu zebrałam pomalowana tymi cieniami. Trwałość dość dobra, nie zmieniały barwy w ciągu dnia, chociaż po ok 7 godzinach zbierały się w załamaniu powiek. Dość wydajne i niedrogie. Szkoda, że już wycofane, te obecne są już trochę inne.

edit: Udało mi się zdobyć jeszcze jedno opakowanie tego cienia - muszę jednak przyznać, że bardzo się osypują się podczas nakładania:o
Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno, niestety:(

ok!

używam zestawu Mocha spice

+ są wydajne
+ maja perłowy połysk
+ nadają się do delikatnego makijażu na dzień jak i na imprezę
+ nie osypują się, ulatują nie zostawiając śladów

można kupić w przystępnej cenie w czasie wyprzedaży :)

Używam tego produktu od 1 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Mam do nich sentyment

mam bardzo dużo tych cieni w rónych kolorach. Bardzo fajne są różowo-liliowe, błękitno- niebieskie, złot- brązowe i brzoskniowe. W zależności od kolorów cienie sprawują się lepiej i gorzej. Bardzo ładnie sprawdzają się nasycone kolory, natomiast te połyskujące już mniej. Mimo to polecam bo starczają na bardzo długo.

Używam tego produktu od:ok 3 lat

taki sobie

Mam jedno opakowanie od paru lat i jakoś nie mogę go zużyć. Cienie są dość wydajne, natomiast niezbyt dobrze się je nakłada, kolory nie bardzo dają się łączyć, mam akurat zestaw dwóch róży - jeden jest jasny perłowy, drugi wściekły i matowy. Perłowy jeszcze ujdzie, ale tego drugiego nie daje się używać samego bo oko wygląda jakby miała uczulenie czy coś... A niestety łączenie kolorów jakoś się nie bardzo udaje, więc jedynym wyjściem jest nakładanie nie wierzch drugiego cienia i całkowite krycie. Nie zdarza mi się to w przypadku innych firm - bez problemu można zawsze zrobić miękkie przejście między poszczególnymi kolorami, a tu nie.
Trwałość ok, nie osypują się i dość długo trzymają na oku, ale dla mnie są bezużyteczne.

Używam tego produktu od: kliku lat
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego