Essence, Nail Polish Remover (Zmywacz do paznokci)

Essence, Nail Polish Remover (Zmywacz do paznokci)

Zmywacz do paznokci o owocowym zapachu. Bez acetonu. Zawiera odżywcze składniki. Nie wysusza paznokci.

najlepszy

Najleoszy zmywacz jaki miałam, za taką cenę-w Niemczech niecałe euro:)Nie niszczy paznokci,ładnie pachnie,doskonale zmywa lakier,takż e polecam:)

ulubiony zmywacz :)

Najlepszy zmywacz do paznokci jaki mialam:) i chyba juz przy nim zostane.
Mam wersje kokosowa (malinowa jakos mi sie nie spodobala). I chociaz zawiera aceton, to nie szkodzi moim paznokciom. Dokladnie zmywa lakier - radzi sobie swietnie nawet z brokatowym. Jest wydajny, nie wysusza plytki paznokciowej. No i ma piekny kokosowy zapach:) czego chciec wiecej!

Super!

Pierwszy zmywacz,który naprawdę pachnie,bardzo intensywanie czuć na pazurkach długi czać.Miałam jeszcze wresję z acetonem-waniliową,też bardzo fajna:).Jest tani,wydajny ma miłe opakowanie(które nie przecieka co zmywaczom się zdarza dość często).Ładnie zmywa,nie trzeba trzeć mocno.Co tu dużo mówić,poprostu bardzo porządny produkt spełniający swoje zadanie.Mój ulubiony zmywacz-sedecznie polecam.
od/ ilość zużytych opakowań:2

najlepszy zmywacz jaki znam

Kupiłam, używałam i jak już połowę zużyłam odkryłam, że ten zmywacz jest malinowy, o czym świadczyć miały malinki na butelce. Jednak ja tych malinek nie czuję prawie wcale podczas zmywania lakieru, wręcz przeciwnie - zmywacz ma dosyć ostry, typowo zmywaczowy zapach :( Dopiero jak się mocno wwąchać w paznokcie coś tam tej malinki czuć przez ten smrodek ;) Pomijając kwestie zaapchowe nie mam żadnych zastrzeżeń - lakiery z pomocą tego zmywacza zmywają się dobrze, a płytka się nie wysusza. Do tego jest duży i dość wydajny.

Używam tego kosmetyku od paru miesięcy/ ilość zużytych opakowań: 2/3 z pierwszego

15.07.06. Od paru tygodni używam drugiej buteleczki tego zmywacza. Tym razem wybrałam wersję wiśniową (to chyba nowość), po której paznokcie cudownie pachną jak wiśniowa Hubba-Bubba. W międzyczasie miałam nieudany, bardzo krótki zresztą eksperyment ze zmywaczem Isana, po którym stwierdziłam, że nie ma sensu eksperymentować i teraz zamierzam kupować już tylko ten zmywacz. Lepszego nie miałam. Za to * więcej :)