Phytum Actif Oxygenation, Shampooing Air Pur (Szampon)

Phytum Actif Oxygenation, Shampooing Air Pur (Szampon)

Szampon należy do serii kosmetyków do pielęgnacji włosów (zwłaszcza normalnych z tendencją do przetłuszczania) zawierająca Oligopeptydy w 100% roślinne, które wspomagają dotlenianie komórek skóry głowy.

Delikatnie myje i pielęgnuje włosy, które na długo zachowują świeżość. Przywraca im lekkość i puszystość.

Ze swojej strony mogę dodać, że nadaje się do włosów farbowych czy z balejażem. Włoski są po nim miękkie, błyszczące i doskonale oczyszczone z produktów do stylizacji czy po terapii wstrząsowej - pobytach w zadymionych pomieszczenach.

bardzo dobry

Bardzo dobry szampon, świetnie oczyszczał skóre, włosy po jego uzyciu długo były świeże, dobrze się rozczesywały (nie używałam do niego odżywki). Najbardziej pamiętam jego świezy, ozonowy zapach. Bardzo energetyzujący. Średnio się nadawał do relaksującej wieczornej kąpieli ;) Ale do porannaego prysznica-idelanie.
Minu jak u wszystkich szamponów serii-opakowanie, które bardzo trudno otworzyć mokrymi rekami. Zresztą suchymi tez nie tak łatwo...

Używam tego produktu od: dawna, ok. 2lat

swietnie oczyszcza

Jako, ze jestem nieszczesliwa posiadaczka cienkich i przesuszonych farbowaniem wlosow, stosuje ten produkt doraznie, gdy chce sie pozbyc koniecznie czegos z wlosow( jakiegos zapachu, ktory mi przeszkadza, lakieru czy pianki do ukladania). Zmywa doslownie WSZYSTKO.
Nie wiem, jak po nim wygladaja wlosy normalne czy przetluszczajace sie-moje staja sie szorstkie i suche, ale nie winie absolutnie za to szamponu- wszak nie do mojego rodzaju wlosow jest przeznaczony.
Wystarczy je wtedy solidnie nawilzyc i wszystko jest ok.
Na pewno zakupie jeszcze niejedno opakowanie, gdyz szamponow oczyszczajacych u nas jakby na lekarstwo( sama nie wiem czemu) i nie mam za bardzo innej alternatywy.
Wedlug mnie szampon jest naprawde dobrym i godnym polecenia kosmetykiem.

Używam tego produktu od:paru miesiecy

takie nic

Ten szampon jest chyba gorszy niż niektóre płyny do naczyń. Myje i to wszystko. Włosy są po nim do niczego tzn. ani miłe, ani niemiłe tylko jakieś takie nijakie. Zero życia, co powinno być naturalne po zmyciu z włosów całego brudu. Zapach taniego płynu do naczyń. To jeden z tych szamponów, które wyprodukowano nie wiadomo po co. Równie dobrze mogłoby go nie być. Jest tak mdły i bezsensowny, że nawet sensownej recenzji nie mogę sklecić.