Rilastil, Daily Care, Tonico (Tonik)

Rilastil, Daily Care, Tonico (Tonik)

Bezalkoholowy tonik bogaty w ekstrakty roślinne doskonale odświeża, nawilża i zmiękcza skórę. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów cery, nawet tych najbardziej wrażliwych.

podrażnia, wysusza :(

Ten tonik miał być pomocny przy oczyszczaniu mojej suchej, naczynkowej i niestety, skłonnej do podrażnień cery. Na początku stosowania był ok, lecz po dłuższym, systematycznym używaniu, moja skóra zaczęła na niego żle reagować.Policzki zaczynały piec, szczypać i zamieniać się w jedną, wielką czerwoną plamę. Skóra była ściągnięta i wysuszona. Dla mnie się nie sprawdził.
Plusy:
* zielony kolor
* znośny, ziołowy zapach
* duża pojemność butelki
* duża wydajność

Minusy:
* podrażnia, wysusza naczynkową cerę
* brzydkie, plastikowe opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 butla 300 ml

Bardzo dobry dla wrażliwców

Lubię ten tonik, bo łagodzi moją skłonną do podrażnień, skórę. Tonik ma kolor zielony, wierzę, że zawiera składniki wpływające korzystnie na skórę, która czasami bywa podrażniona, zaczerwieniona.
Butelka, która jest na zdjęciu otrzymała nowy design: obecnie jest to gustowna, niebieska butelka z dozownikiem. Niestety pojemność też została zmieniona, na mniejszą.

liczy się wnętrze :)

Jest to mój ulubiony kosmetyk pielęgnacyjny, postanowiłam ocenić przy okazji zakupu 3 butli :D
Tonik przede wszystkim świetnie łagodzi skłonną do podrażnień i zaczerwienień cerę. Nawilża, koi i zmiękcza skórę. Dla niego zdradziłam mojego poprzedniego faworyta Tonik z wyciągiem z czerwonego wina Eris.
Ten ma zielony kolor i ziołowy zapach, przyjemnie uspokaja twarz i niweluje ściągnięcie po użyciu żelu i wody.
Instituto Ganassini powinien jednak zatrudnić specjalistę od wizerunku produktu bo w zasadzie jedyną wadą tego kosmetyku jest koszmarna, plastikowa butla, która wręcz zniechęca do zakupu!
To tak jakbym najlepszą czekoladkę z bombonierki zapakowała w papierek po pańskiej skórce ;)

Cena, biorąc pod uwagę wydajność i jakość produktu jest więcej niż rozsądna.

Używam tego kosmetyku od : roku
ilość zużytych opakowań : 2 ale będą następne