Tolerans Sensitive, Fizjologiczna emulsja micelarna

Tolerans Sensitive, Fizjologiczna emulsja micelarna

Demakijaż i oczyszczanie skóry nadwrażliwej, alergicznej, nadreaktywnej i po zabiegach, z wodą lub bez użycia wody.

Dzięki podwójnemu układowi micelarnemu preparat skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, sebum oraz makijaż bez wywoływania podrażnień, ani uczucia ściągnięcia i wysuszenia.

Emulsja łagodzi podrażnienia i zapobiega nadreaktywności układu odpornościowego skóry. Specjalnie dobrane łagodząco-pielęgnujące składniki aktywne, w tym Glucan-Forte, D-Panthenol i Alantoina, sprawiają, że naturalna bariera skóry i jej fizjologiczna równowaga pozostają nienaruszone. Następuje wzmocnienie odporności immunologicznej wrażliwej skóry.

Utrzymuje właściwy poziom nawilżenia skóry – zastosowana w formule Gliceryna sprawia, że emulsja skutecznie chroni obronny płaszcz lipidowy naskórka, dzięki czemu ogranicza transepidermalną utratę wody (TEWL) oraz wspiera proces wiązania wody w przestrzeniach międzykomórkowych.

Idealna w przypadku dwóch sposobów mycia: spłukiwania twarzy wodą po umyciu, jak również oczyszczania twarzy bez użycia wody, za pomocą płatków kosmetycznych.

Produkt polecany osobom, dla których oczyszczanie wiąże się z odczuwalnym dyskomfortem, z powodu np. wyjątkowo wrażliwej skóry, poddania się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, odczuciu ściągnięcia, napięcia skóry po użyciu powszechnie dostępnych środków do oczyszczania, nietolerancji oczyszczania z użyciem wody, itp.

polecam warto go mieć

jestem bardzo pozytywnie zaskoczona a używam go od miesiąca.
Produkt świetnie zmywa makijaż a przy tym dobrze oczyszcza skórę i nie wysusza. Dodatkowym atutem za możliwość używania z wodą i bez. Oczyszczanie skóry bez wody za pomocą wacików sprawia, że nie przesuszamy dodatkowo cery, a przy tym to doskonałe rozwiązanie w sytuacjach,

Tanio i skutecznie

Podeszłam do używania tego produktu bardzo sceptycznie, ponieważ moja skóra jest bardzo podatna na podrażnienia i bałam się, że moja cera może wyglądać gorzej, ale na szczęście pozytywnie się zaskoczyłam.

Idealna dla skóry wrażliwej

Nie podrażnia skóry, ładnie pachnie i idealnie zmywa makijaż. Nie rozmazuje tuszu ani eyelinera. Radzi sobie świetnie z wieczorowym, mocnym makijażem. Nawilża skórę, plus za to, że można używać ją z wodą i na płatek kosmetyczny, jak płyn micelarny lub mleczko. Ma ładny, niedrażniący zapach. Skórze wrażliwej przynosi ulgę na koniec dnia. Polecam!

azjatycka pielęgnacja

Demakijaż

Produkt idealny dla skóry po wakacyjnych wojażach (dwa miesiące opalania w Hiszpańskim klimacie) - suchej od nadmiaru słońca i wrażliwej na różnego rodzaju kosmetyki.

bardzo dobry

Bardzo dobrze zmywa makijaż. Świetnie oczyszcza skórę oraz nawilża. I co najważniejsze nie podrażnia oczu. Ja osobiście wolę stosować go na sucho niż z wodą, ale i ta druga metoda jest skuteczna. Polecam każdemu kto szuka czegoś skutecznego i delikatnego w swoim działaniu.

obowiązkowy w mojej codziennej pielęgnacji

mam tłustą cerę, ale po niektórych żelach czy innych emulsjach, miałam wrażenie że jest sucha i ściągnięta, nie czułam się z tym dobrze. trafiłam na tę emulsję przez koleżankę która ma podobny problem, kupiłam z myślą że już nic mnie nie zaskoczy, a tu proszę! produkt po użyciu którego moja buzia jest przeszczęsliwa, nie ma tego okropnego uczucia ściągnięcia, skóra jest oszczyszczona, nawilżona, gładka, po prostu bomba :)

Super micelar :)

Polecam emulsję micelarną - fajnie zmywa makijaż, nie podrażnia i nie wysusza skóry. Dobrze zmywa oczy - nie trzeba kupować kolejnego produktu do oczu. Polecam.

Polecam do zmywania makijażu.

Super emulsja do zmywania makijażu. Można używać z wodą lub bez. Fajnie zmywa i nie powoduje, że na skórze zostaje lepka kleista warstwa. Nie wysusza.

Super - polecam!

Emulsja boska - nie podrażnia jak inne, bardzo fajnie nawilża. Najlepiej używać bez wody - nie spłukiwać twarzy - rano skóra jest fajna i nieprzesuszona.

super nowość

Mam cerę wrażliwą skłonną do podrażnień. Ta emulsja to dla mnie wybawienie. Używam z wodą, ponieważ ważne jest dla mnie, aby jak najmniej podrażniać skórę, nawet płatkami kosmetycznymi. Jednak można nią też zmywać makijaż za pomocą płatków kosmetycznych.

Dobry

Mam dość wrażliwa cerę skłonną do alergii emulsja delikatnie zmywa makijaż (lekki) i jednocześnie nawilża. Ja używam jej bez uzycia wody - na wacik. Opakowanie jest fajne, wygodne można zużyć do końca :)

Emulsja do demakijazu

Świetna emulsja do demakijazu twarzy. Można użyć z wodą lub bez. Fajnie oczyszcza i nawilża skórę oraz łagodzi podrażnienia. Przebadana dermatologicznie do skóry nadwrazliwej. Szczerze polecam!