Shiny Lip Laquer

Shiny Lip Laquer

Błyszczyk o przedłużonej trwałości.
Nadaje ustom intensywny połysk i zapewnia efekt wilgotnych ust.
Można go stosować samodzielnie lub w połączeniu z konturówką czy pomadką.
Wyposażony w wygodny pędzelek, który nie ściera pomadki tylko ją lakieruje.
Substancje czynne: witamina E - odżywia i nawilża.
Kolory delikatne, nieco transparentne dają naturalny efekt.

Porządne błyszczyki.

Jedne z fajniejszych błyszczyków, jakich używałam. Kolor- bardzo intensywny, niemal jak szminka. Mam kolorki nr 16 i 18. Obie czerwnienie- ale inne odcienie. Pięknie pokrywa usta, pięknie się mienią, ale nie za sprawą brokatu, tylko fajnej formuły błyszczyka. Nie klei się, nie rozmazuje. Jeśli nie jem, trzyma się dosyć długo. Nie zbiera się też w kącikach ust. Fajny, porządny błyszczyk. Polecam.

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 op. w trakcie

Lubię to!

Mój kolor to Glamorous Red (nr.18) i jest genialny do makijażu wieczorowego. Daje efekt głębokiej czerwieni i zawiera w sobie baaardzo malutkie drobinki, dzięki którym uzyskujemy super efekt błysku. Jest bardzo wydajny. Niewielka jego ilość wystarcza do tego, aby usta były kusząco czerwone. Nie osadza się na ząbkach (jak to rożnie bywa w przypadku takich kolorków). Ma wygodny aplikator w postaci gąbeczki. Nie posiada żadnego zapachu. Po aplikacji tego produktu nasze usta wyglądają jak by były lekko mokre, co całkiem ładnie wygląda. Jedyny co mi się w nim nie podoba to parabeny, ale w tego typu błyszczyku jest to chyba nieuniknione :)

Ilość zużytych opakowań: 1,5 zużytego opakowania

Szybko znika

Dostałam w prezencie do zakupów opakowanie 6ml w pięknej czerwieni Glamorous Red.
Pierwsze wrażenie super, bo odrobina błyszczyka roztarta na całe usta dawała naturalny efekt "przygryzionych" warg. Nałożony na całe usta jest bardziej wieczorowy, mocny - faktycznie glamorous.
Połysk z umiarem, "laquer" ani "shiny" to z pewnością nie jest, bardziej szminka w płynie.
Bez smaku, zapachu, dla mnie to plus. Raczej z tych tańszych.

No ale trwałość można mierzyć w minutach. Malowanie się nim na imprezie gdzie jest jedzenie i picie - bezcelowe, bo trzeba by tą czynność powtarzać co chwila. Łatwo się rozmazuje.

Ładnie wygląda, to fakt, ale ma wady, które jak dla mnie go skreślają, jeśli mówimy o codziennym używaniu.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 (6 ml)

depilacja rąk

Faworyt, faworyt, faworyt!

Mój ideał. Cudownie podkreśla usta, w naturalny, ale przepiękny sposób! Najpiękniejszy w kolorze sparling rose. Odżywia usta lepiej niż niejeden drogi balsam do pielęgnacji. Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: nie wiem

Bezdrobinkowy lakier ;)

Mam kolor 14 Sparkling Nougat - "jaśniutki, perłowy, różowawy brąz". Szkoda, że nie ma więcej odcieni (przynajmniej na estylu) bo z chęcią zapoznałabym się z kolorem wiśniowym przykładowo :). Lekko koloruje usta, w tym przypadku bardziej liczy się dla mnie błysk. Błyszczyk daje śliczny efekt lakierowanych ust bez drażniących drobinek, które pozostają na ustach długo po starciu samego mazidła. Moim zdaniem jest dużo lepszą alternatywą dla lustrzanego błyszczyka Revlona, tamten daje śliczny efekt, ale drobinki i sklejanie ust... o nie. Napewno nie wysusza, czy nawilża? Nie wiem, akurat w okresie używania IsaDory nie miałam problemu z suchością warg. Wad nie widzę, brak zapachu to dla mnie zaleta :)
Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

zaufany

swietnie nawilza!! faktycznie nie klei sie, slicznie sie mieni (szczegolnie w sloncu:D) i daje wrazenie pelniejszych ust. dawno nie mialam tak zadawalajacego mnie blyszczyka :D

Używam tego produktu od:

Jeden z ulubionych

Nawet nie chce mi się rozpisywać nad jego zaletami, bo to strata czasu;) Ale skoro dodaje recenzje wszytskich testowanych mi kosmetyków tego nie moge pominąć:) Poprostu bardzo go lubie:D I polecam:)

Używam tego produktu od:5 miesięcy

dobry

Dostałam ten błyszczyk z wymianki i naprawdę jestem zadowolona, choć kolorek dla mnie trochę za jasny. Lubię błyszczyki z drobinkami, jak również te całkowicie transparentne dające jedynie połysk i efekt wilgotnych ust. Błyszczyk Isa Dory jest właśnie bezdrobinkowy, dodający blasku ustom. Aplikator w pędzelku pozwala na wykonanie bardziej precyzyjnego makijażu ust niż z gąbką, ale gąbkowe też sa ok. Dość długo się trzyma na ustach, choć z czasem kolorek jeszcze bardziej blednie, tak, że moje usta wyglądają jakbym pomalowała bezbarwnym błyszczykiem. I za to mały minusik.
Ogólnie - jestem zadowolona, błyszczyk wyraźnie dłużej utrzymuje się na ustach niż w przypadku innych tańszych błyszczyków.
Ponieważ ten mam z wymiany nie wiem jak z ceną, ale przypadkowo przyuważyłąm cenę w drogerii... no cóż, chyba przesadzili z tą ceną...

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Super

Świetny produkt.
1. Świetny kolor - używam sparkling rose - śliczny, delikatnie mieniący się, ale nienachalny, taki, jak lubię. :)
2. Bardzo przyjemny w użytkowaniu - miła konsystencja, bardzo dobrze też nawilża usta - w zasadzie przy jego stosowaniu niepotrzebny jest już balsam, bo bardzo ładnie pielęgnuje.
3. Nie jest lepki, nie klei się do włosów, jest lekki i "nie czuję" go na sobie.
4. Trwałość niezła jak na błyszczyk.
5. Pędzelek jako aplikator, a wolę pędzelki od gąbeczek.
nieznaczny minus - pędzelek jest lekko krótkawy, cieżko jest "wydłubać" kosmetyk z opakowania, jak się już kończy. Ale w niczym nie zmienia to mojej oceny, bo błyszczyk zasługuje na najwyższą notę - po prostu nie mam sie do czego przyczepić, nawet, jakbym chciała. :) Jest tez wydajny - jedno opakowanie przy dość częstym używaniu stosuję przez 10 miesięcy.

My Hero!

nie wiem, czy nie powinien się znaleźć w dziale pielegnacja twarzy:usta :) - jest lepszy niż niejedna pomadka pielęgnacyjna, a przy tym dodaje subtelnego blasku jeśli nałożyc go delikatnie lub pozwala na osiągnięcie efektu mokrych ust, jeśli nałożyć obficiej. Przy czym jest trwały, nie klei się i na długo starcza.
jestem wierna 14 sparkling nougat czyli brudny róż - naturalny, bez żadnych wieczorowych "dodatków" typu błyszczące drobinki. Zależnie od sposobu aplikacji i reszty makijażu nadaje się na dzień i na wieczór, do pracy i na randkę.

ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Warto kupić

Rzeczywiście błyszczyk świetnie nawilża usta i daje efekt wilgotnych ust. Przy tym wygląda niezwykle naturalnie.
Nie klei się, nie przyklejają się do niego włosy przy większym powiewie wiatru ;).

bdb

Miałam 2 kolory -reflecting rose i golden melon- sezonowy, który dawał tylko delikatną morelkowo złota poświatę.Kolory te były bardzo delikatne i przejrzyste- efekt był połyskliwy, trochę perłowy ale nie tandetny. Drobinki brokatu są bardzo delikatne i mniejsze niż w express star gloss- przynajmniej w tych kolorach, które ja wypróbowałam.Jeśli chodzi o trwałość, opakowanie i komfort 'noszenia' to są identyczne w przypadku obydwu błyszczyków isa dory tj- dość wydajny, lekko lepiący z aplikatorem pędzelkiem. Ja mam trudności z wykorzystaniem zawartości do końca- za krótki ten pędzelek. Podsumowując - ładny efekt i całkiem niezła jakość